Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jogos ha egy 36 éves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos ha egy 36 éves férfi elvàrja a szexet első randin, miután 200 km-t utazott hozzàm?

Figyelt kérdés
Régóta beszélgetünk neten, most mióta kitűztük az első randi időpontját, folyamatosan a szexre terelődik a téma, hogy milyen lesz, milyen fehérneműt szeret, milyen pózokat stb. Olyan opció nem is volt nàla, hogy én esetleg nem fogom akarni. Ez tényleg természetes egy férfinél? Én állok hozzá naivan, hogy az első randit romantikusan gondoltam, nem egyből szexelősnek?
2020. okt. 5. 09:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/77 anonim ***** válasza:
100%

"Hát ha utaztatod 200km-t, te nem érzed úgy hogy valamit neked is illene adni?"

Egy pohar tokaji aszut vagy egy kavet talan. De a testevel nem tartozik senki senkinek.

2020. okt. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/77 anonim ***** válasza:
100%
Az egy idióta.
2020. okt. 6. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/77 anonim ***** válasza:
13%

"Tök konkrétan leírta a kérdést,hogy ELVÁRJA A SZEXET."


Nyuszika, ezek a kérdező gondolatai, szavai, nem a pasié.

2020. okt. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/77 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudjuk, mit beszélgettetek eddig. Ha te is vissza-fantáziálgattál vagy bőszen küldted a szívecskéket, amikor előállt az ötleteivel, akkor azért "erősen reménykedhet", és minek ingerelted, ha azt se tudod még, mit akarsz. Aztán van a néma gyereknek anyja se érti szavát. Ha nem akarsz valamit, vagy megijedtél, azt mondd meg. Nem kell annyira szorongani, hogy elhalasztod életed lehetőségét, ha nem fekszel le vele rögtön. Lehet, akkor halasztod el, ha lefekszel és eszerint ítél meg. A férfiak is elég sokfélék. Legyél őszinte, hiszen - gondolom - olyan férfit akarsz magad mellé, akivel mersz őszinte lenni. Mondd el neki, te hogyan képzeled el ezt az első randit. Sokkal egyértelműbb választ kapsz tőle, mint ha itt latolgatod az esélyeket és érdeklődsz, mi lehet a fejében.
2020. okt. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/77 anonim ***** válasza:
62%

Én egyszer megszívattam így egy pasit. Utazott egy csomót, meghívott strandolni, kajára stb, aztán már beleélte magát, hogy megyünk szexelni, mire közöltem h felejtse el. Fú nagyon kiakadt, de egy kretén volt amúgy. Viszont legalább volt egy jó napom és ingyen kajáim :))

N

2020. okt. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/77 anonim ***** válasza:
Végül mi lett, Kérdező?
2020. okt. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/77 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi vagyok.
2020. okt. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!