Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azért az elmondható, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért az elmondható, hogy a nők többségének nem elégséges ha a pasi morálisan és érzelmileg rendben van, ezen kívül extrák is kellenek?

Figyelt kérdés
Gyakran hallani, hogy az, hogy egy pasi rendes és érzelmileg egészséges az nem elegendő, hanem ALAP. Ami a ritka az nagy száj, magabiztosság, rámenősség, anyagi helyzet, helyes pofi stb. Ez utóbbiak manapság nagyobb érték a nők szemében mint az, hogy valaki emberileg jól össze volt rakva?
2021. jan. 14. 10:53
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/144 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg orulnod is kene, hogy most elsz es nem 500 eve, mert akkor emberszamba se vennenek.
2021. jan. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/144 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz, hogy parkapcsolatrol beszelhessunk, ahhoz mindket felnek extrakkal kell rendelkezni. Amire itt paran ki vannak hegyezve, hogy dugopajti kell es majd parkapcsolatnak hivom, ahhoz semmi extra nem kell a kulsosegen kivul. Azzal, hogy a kettot osszemosod, egy ordas nagy csusztatast csinalsz.
2021. jan. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/144 anonim ***** válasza:
100%
"De hogy működik ez nálad? Hogyan esel szerelembe? Tehát tudatosan eldöntöd, hogy ha az illető családcentrikus akkor beleszeretek. Ha nem elég ambiciózus akkor meg nem? Mi van ha ezek csak később derülnek ki? Azzal fogod kezdeni, hogy ezekre mind rákérdezel?" - igen, pontosan. Az első randikon végigmegyünk a -mindkettőnk számára- fontos alap kérdéseken, és ha ott már egyet nem értés van, akkor ott véget ér az ismerkedés. Lásd: nekem fontos a házasság, ezt a témát az első randik egyikén megbeszélem a potenciális párral. Ha ő ezt egyrészt támadásnak veszi, akkor amúgy sem illünk össze, ebből már tudok következtetni rá, hogy velem nem sokáig tudna együtt élni, mert én mindenhez elég direkt módon közelítek, másrészt meg ha nem akar házasodni, akkor minek ismerkedjek vele tovább. Ugyanez a gyerekek kérdése, a külföldre költözés témája, és hasonló olyan dolgok, amikben nem létezik kompromisszum. Szép dolog az, hogy a "valódi" szerelem csak a lelket nézi, de már ne is haragudj, ki az a mazochista aki minden létező józan ész által diktált érvet és kérdést félresöpör, mert a másik LELKE az mennyire megnyerő? Ahogyan a két szép szememért sem kapok kenyeret a boltban, úgy a szerelem is kevés önmagában egy jól működő kapcsolathoz. Sok minden, amúgy racionális dolognak is stimmelnie kell, különben csak időhúzás lesz az egész.
2021. jan. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/144 A kérdező kommentje:

20


Ha jól értem te most megveted, lenézed a genetikailag alávalókat és azt vallod, hogy pusztuljon a férgese, mint tette az Hitler apó? A náci eszmék valóban visszatérőben vannak.

2021. jan. 14. 13:27
 25/144 A kérdező kommentje:

23


Nagyon materialista nő vagy és kétlem, hogy te valaha éreztél szerelmét és valaha képes leszel érezni azt!

2021. jan. 14. 13:29
 26/144 A kérdező kommentje:

20


"gyulolod a korszellemet? akkor szerinted jobb volt 100-150 eve, amikor a noket az alapjan hazasitottak ki, hogy a keronek mekkora gazdasaga, mennyi vagyona van? "


De miért pont a 150 évvel ezelőttihez hasonlítod? Bár akkor volt ilyen, de a gavallérok is léteztek és a nők el is várták ezt a férfitől. Manapság csak jó külső, menő szakáll és lehet akár bunkó érzéketlen is. Azért még akkor is jobb volt szerintem, mert összességében több pasinak ment könnyen az ismerkedés mint ma.


És miért nem a 60-as, 70-es vagy 80-as évekhez hasonlítod a mai felszínes kort?

2021. jan. 14. 13:32
 27/144 A kérdező kommentje:
Ja és szeretjük a Kecskét!
2021. jan. 14. 13:33
 28/144 anonim ***** válasza:
82%
A nők olyan férfit szeretnének általában maguk mellé, akiktől ők maguk többek lehetnek. A titokzatosság is ezért nagyon vonzó, mert olyankor nagyon sok mindent be lehet projektálni az adott valakibe. Lehetsz kedves meg aranyos meg a világ legjobb fej embere, ha nem jelentesz semmi pluszt a nő életére nézve. Ez régen is így volt, most is így van.
2021. jan. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/144 anonim ***** válasza:
100%
#26: 50 éves vagyok, és állíthatom: a 80-as évek is NAGYON felszínes kor volt.
2021. jan. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/144 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy hosszútávon is jól működő kapcsolatnak négy alappillére van:

1. Kölcsönösen szimpatikus és szeretni való jellem.

2. Kölcsönösen vonzó külső, ami egy jó szexuális élet (egyik) alapja.

3. Közös érdeklődések és hobbik.

4. Közös hosszútávú tervek.

Természetesen ezek nem mind egyszerre derülnek ki, általában a 4-es fogalmazódik meg legkésőbb, főleg, ha fiatalokról van szó és bármikor történhet változás, de alapvetően ezek mind kellenek.


Az alap (ami mindkét nemtől elvárandó) önmagában kevés még egy barátsághoz is. Ezek jó tulajdonságok, de a fenti négy tükrében eltörpülnek. Csak pár példa, hogy miért nem elég:

- Ha szeretek utazni és eljárni, de a párom otthonülős, akkor mi van? Nem lenne egyszerűbb, ha olyannal ismerkednék, aki hasonlóan hozzám örökmozgó?

- Ha az életemnek fontos a művészet, de a párom szerint időpocsékolás, akkor mi van? Nem lenne egyszerűbb, ha olyannal ismerkednék, akinek úgyszintén fontos?

- Ha szeretem a romantikát, de a párom szerint giccs, akkor mi van? Nem lenne egyszerűbb, ha olyannal ismerkednék, aki szintén szereti?

Az emberek elsősorban partnert keresnek magukhoz, vagyis olyat, aki az életük lehető legtöbb területén társuk tud lenni.


A szerelem sokkal könnyebben alakul ki olyanok között, akik megértik egymást minden szinten és a jellemük is hasonlóbb. A barátommal egy mesterképzésen ismerkedtünk meg, és az első randinkon egy múzeumba mentünk, mert hallotta, hogy erről beszélek egy másik lánnyal, neki pedig nagy szenvedélye, így elhívott. Életem egyik legjobb napja volt, és ezt egy közös érdeklődésnek köszönhetem. Persze rengeteget beszéltünk a randi alatt, kiderült, hogy hasonló humorunk van, több közös érdeklődésünk van és pár dologban eltérünk. Viszont mivel a személyisége nagyon szimpatikus lett (ekkor még nem volt szó szerelemről!) és neki is az enyém, ezért egyre többször jártunk össze. A szerelem egy folyamat, amit ezek a pillanatok visznek előre. Ha a múzeumi randin kiderült volna, hogy ez az egyetlen közös pontunk és egyáltalán nem vagyunk szimpatikusak egymásnak, nem lett volna folytatás.


Az alap nem véletlenül alap. Egy háznál sem elég az alapozás és a nyelvtudásnál se elég az alapfok. Erre lehet építeni, ha a felek jobban érdeklődnek egymás iránt valami miatt (egy megfogó személyiségjegy, egy közös hobbi, stb). Egyáltalán nem lehet általánosítani, hogy ki mit keres.

25/N

2021. jan. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!