Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok egy része miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok egy része miért van abban a tévhitben, hogy csak azért, mert külsőleg vonzó, azzal automatikusan be tud vágódni minden srácnál?

Figyelt kérdés

Átlagnál picit gyengébb srác vagyok, (vékony testalkat, nem igazán vonzó arc) amit kompenzálok az intellektusommal, aztán a minap elkezdtem beszélgetni egy külsőleg vonzó lánnyal, viszont kb. 2-3 nap beszélgetés során rájöttem, hogy szellemileg nem vagyunk egy hullámhosszon, aztán amikor ezt burkoltan kifejtettem neki, felháborodott, hogy ilyen külsővel, mint ami nekem van, örülnöm kéne, hogy egyáltalán szóba áll velem valaki.


Miért hiszik azt egyes lányok, hogy a szépségükkel automatikusan meg tudnak hódítani egy férfit, ha közben totál közömbös, jellemtelen és butácska személyiséggel rendelkeznek?



2021. jún. 24. 16:02
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
83%

Intellektusa van...és legalább diploma formájában, amivel jól keresel?


Intellektus...bexarok.

2021. jún. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
50%

Én pl nem hiszem. Átlagos-szép lanynak mondanak, adok magamra, nem vagyok topmoddel, meg nem instap@csa.

De a személyiségemet, a humoromat tartom inkább jolly jokernek. Sok mindenről lehet velem beszélgetni, a hülyüléstől a komoly témákig.


A lényeg: ha találsz egy normalis csajt, akkor az nem fog ilyet mondani. Amúgy meg ilyen a világ. Ha egy állásra pályazik 2 ugyanolyan kvalitasokkal, tapasztalattal rendelkező egyén (akár ffi, akár nő), mindig a szebbet, szimpatikusabbat fogják választani.

Ezert is van hogy egyes nők, csak azzal hogy baromi jól néznek ki, alapozzák meg az életük, mert találnak egy gazdag pasast, akinek egy bomba maca kell és ennyi. Sok ilyen van.

2021. jún. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
11%
12, aztán az meg öregszik, és vonzóbb lesz a fiatal, közbe meg a férfinak eszébe is jut, hogy nem ártana egy intelligens partner.
2021. jún. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
0%

"alapozzák meg az életük"


Inkább csak pár évet, amíg ki nem dobja a pasi egy mégszebbért és fiatalabbért. Aztán akkor kereshet magának munkát 0 tapasztalattal.

2021. jún. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
88%
Hogy mik vannak! Leostobázod a nőt és csodálkozol, hogy nem köszi meg. Neked tényleg akkora az intellektusod, mint hiszed magadról?
2021. jún. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
21%
Mert így van.
2021. jún. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
68%
Ne foglalkozz vele! Te egy tuti helyes srác vagy, egy jó szellemiséggel!:)
2021. jún. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
83%
Na látod kérdező, máris kapás van! Itt egy neked való csaj a 17-es személyében! Írj rá és ő boldogan fogja hallgatni tőled hogy milyen butának tartod, mert megfogtad az intellektusoddal és a jó szellemiségeddel 😂
2021. jún. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
61%

[link]


Szerinted 10.000 pasiból, hányat érdekel az intellektusa?

2021. jún. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
75%
#18 Te egy idióta vagy! Én fiú vagyok, mellesleg jóképű is valamennyire, ezt mások is mondták! De nem is egy sík hülye, mint egyesek itt!
2021. jún. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!