Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok egy része miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok egy része miért van abban a tévhitben, hogy csak azért, mert külsőleg vonzó, azzal automatikusan be tud vágódni minden srácnál?

Figyelt kérdés

Átlagnál picit gyengébb srác vagyok, (vékony testalkat, nem igazán vonzó arc) amit kompenzálok az intellektusommal, aztán a minap elkezdtem beszélgetni egy külsőleg vonzó lánnyal, viszont kb. 2-3 nap beszélgetés során rájöttem, hogy szellemileg nem vagyunk egy hullámhosszon, aztán amikor ezt burkoltan kifejtettem neki, felháborodott, hogy ilyen külsővel, mint ami nekem van, örülnöm kéne, hogy egyáltalán szóba áll velem valaki.


Miért hiszik azt egyes lányok, hogy a szépségükkel automatikusan meg tudnak hódítani egy férfit, ha közben totál közömbös, jellemtelen és butácska személyiséggel rendelkeznek?



2021. jún. 24. 16:02
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért, de mit vártál? Ha lehülyézel valakit, akkor nyilván visszavág azzal, amivel csak tud.

És nem; nem lehet burkoltan megmondani valakinek, hogy intellektuálisan nem ér fel hozzád. Ez mindig baromi egyértelmű, és baromi sértő.

2021. jún. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%
31: Főleg, ha igaza sincs, csak azt hiszi.
2021. jún. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
18%

Sztem mindenki beállítja a kérdezőt h szétoltotta a csajt.

Közben meg, annyira távol érezte magát a beszélgetéstől, hogy szót adott a kényelmetlenségének. Normálisan, ah ő írta. Kiforgatjátok a szavait. Am meg, gyerekes erre ilyeneket visszavágni. A csaj félreértette őt, és elkezdett háborogni. Igen, az a csaj nem csak buta volt, hanem gyerekes is.

2021. jún. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
31%

"És nem; nem lehet burkoltan megmondani valakinek, hogy intellektuálisan nem ér fel hozzád. Ez mindig baromi egyértelmű, és baromi sértő"

Ezt meg nem is kell megmondani. De az, h nem érzi magát egy hullámhosszon a másikkal, meg lehet. Én egyébként mindig "megmutattam" a másiknak, hogy más szinten vagyunk, de ha úgy éreztem, leléptem, vagy "tanítgattam" őt. A kérdező még kezdő ebben valszeg, és nem tudja bölcsen kezelni, ezért olyat is elmondott a másiknak, amit a másik nem tudott értelmezni érett ember módjára.

2021. jún. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező leginkább csak saját maga szerint intelligens.
2021. jún. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
27#es és a kérdésben szereplő taknyok azt hiszik ők egyen értékű emberek, mmiközben egy semmik. Az ilyen emberi hulladékoknak örülniük kéne, hogy az átlag ember emberszámba veszi őket.
2021. jún. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Mert nagyon felszínesek, buták, nulla önismerettel, világismerettel, agymosottak, negatív értékrendük van.
2021. jún. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
36 kire gondolsz hogy taknyok? A magas intellektusú kérdezőre meg a hasonlóakra, vagy a 'butácska, jellemtelen' lányokra akiknek nem kell az ilyen bunkó? Mert a takony meg a hulladék a kérdezőre illik. De azt hiszem te a lányokra értetted akiknek örülniük kéne ha egy ilyen hulladék emberszámba veszi őket.
2021. jún. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!