Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok egy része miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok egy része miért van abban a tévhitben, hogy csak azért, mert külsőleg vonzó, azzal automatikusan be tud vágódni minden srácnál?

Figyelt kérdés

Átlagnál picit gyengébb srác vagyok, (vékony testalkat, nem igazán vonzó arc) amit kompenzálok az intellektusommal, aztán a minap elkezdtem beszélgetni egy külsőleg vonzó lánnyal, viszont kb. 2-3 nap beszélgetés során rájöttem, hogy szellemileg nem vagyunk egy hullámhosszon, aztán amikor ezt burkoltan kifejtettem neki, felháborodott, hogy ilyen külsővel, mint ami nekem van, örülnöm kéne, hogy egyáltalán szóba áll velem valaki.


Miért hiszik azt egyes lányok, hogy a szépségükkel automatikusan meg tudnak hódítani egy férfit, ha közben totál közömbös, jellemtelen és butácska személyiséggel rendelkeznek?



2021. jún. 24. 16:02
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
#19 Egészségetekre, meg a többi pasinak is!
2021. jún. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
13%
#19 Elküldöd a boltba 1 kiló kenyerért egy 1000-sel, elveszik tőle, de vissza nem adnak! Mert látják, hogy ezt se az eszét szeretik! Ez meg megy tovább jó kedvűen. Te mit reagálnál?
2021. jún. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
75%

#20 akkor bocs, de a "helyes srác vagy"-ból szerinted ki gondolná hogy fiú vagy? 😂

De ha a kérdező jó szellemiségével egyetértesz (lebutáz egy lányt majd kiakad ha nem köszöni meg neki, ellenben eligazítja merre meddig lúzerke), akkor te is os kuka vagy minden nőnél...

2021. jún. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%

22.-nek.


Az, hogy valakinek nem kimagasló az intellektusa, az nem azt jelenti, amit te írtál, mert az már a szellemileg visszamaradott kategória. Ne sarkíts!

2021. jún. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
78%
19 nálam zöld! Pontosan ezért kamu a sztori, hogy a saját bevallása szerint is csúnya fiú nem lecsap a jó csajra hanem nekiáll okoskodni és megpróbálja lealázni, majd mikor eligazítja a csaj akkor még ő a jellemtelen. Übergáz incelkérdés.
2021. jún. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
16%

#23 Nekem nőknél is van esélyem, nem csak kis csajoknál! Neked lehet csak ott van.

Egyébként nem hülyézte le, csak elmondta neki SZÉPEN, hogy nem minden a szépség! Meg akkor se tehet meg mindent.

2021. jún. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
89%

#26 semmit nem tett ez a kitalált lány hogy a kérdezőnek oka és joga lett volna hogy fölényeskedjen vele és megpróbálja lealázni. Olvasd el figyelmesebben.

Ha én esélyt adnék egy csúnya fiúnak, és ez a komplexuscsomag ok nélkül nekiállna fölényeskedni velem hogy ő mekkora agy és nem vagyunk egy szinten, én is pontosan ezt mondanám, hogy örülnél inkább hogy szóba álltam veled, és arra van az ajtó ➡

2021. jún. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
47%
#19: Aki komolyra tervez, azt érdekli. nem mindeki farokvezérelt dugó jani, és minden más le van szrva.
2021. jún. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
32%
#19: Nyilván te sem vagy egy lángelme, ha ostoba pár megfelel neked.
2021. jún. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
65%

29.-nek.


De mit jelent NEKED az ostoba?


Az én szememben nem lesz különleges, mert van atomfizikából diplomája, mert egyrészt nem értem, másrészt nem érdekel a téma.

Attól sem esek hanyatt, hogy Büfé - Ruhatár - Cihológia - Fizófos szakos phéídzsdéje van, 3.


Ha neked ez kell, legyen.


És nem, egy olyan sem érdekel, aki napi 24 órából 23-ban kalóriát számol, rizst főz, meg kardiózik egy edzőteremben.


Autós hasonlat: Nem kell BMW M 8 CABRIO, de 23 éves Opel Astra kombi sem. Jó nekem a 4 éves Mustangom. De ha neked űberokos-modern-jövőbemutató valami kell, mert olyan okos vagy, hogy szétvet az agyad, akkor vegyél egy villanyost!

2021. jún. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!