Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Mennyire fontos az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mennyire fontos az, hogy egy srácnak legyen pénze, vagy kocsija?

Figyelt kérdés
Mert sajnos már egyre jobban ezek számítanak. Legalábbis én ezt vettem észre.
2010. aug. 28. 20:12
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
hidd el,hogy ahol igaz szerelem van,ott mind egy h etterem vagy zsiroskenyer
2010. aug. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 anonim ***** válasza:
Igaz szerelem csak 1-2 évig van... vagy még addig sem. Utána?
2010. aug. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:

én szeretem elfogyasztani a zsíroskenyeremet valakivel akit szeretek :) valószínű azért mert nem vagyok hozzászokva az éttermezéshez, nem is élvezem.

Ellenben ha azt nézzük hogy egy éjszakára hány p*nát kapsz...bezony számít a kocsi meg a pénz.

Amennyiben nőt szeretnél, nem számít.

Számít az, hogy ne legyél lusta disznó. Még nálam is. Dolgozzon a férfi, nem érdekel a fizetése de ne lógassa a lábát itthon, attól a falat kaparom... felőlem lehet önkéntes is, csak ne legyen az a szőrös kanapénülős tvnézős p*csvakarós büdös...

2010. aug. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:
tovabb tart..
2010. aug. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden lánynak fontos. Viszont a jobb csajok, akikre rengeteg pasi hajt, ők megtehetik, hogy az anyagi helyzet alapján IS válogatnak, hogy kényelmes legyen a pasival lenni, elvigye őket szép helyekre stb.


Viszont minden lánynak fontos valamilyen szinten a férfi dominanciája, és ennek egyik fokmérője lehet a férfi státusza, pénze, anyagi javai. Szóval a pénzes pasikhoz a lányok ösztönösen vonzódnak, mert az dominanciát sugall és kényelmet.


Nekem maga a pénz meg a kocsi nem fontos, inkább az, hogy a férfi csináljon valamit az életével, tehát legyen valami - vagy a hobbija vagy a munkája - amit komolyan vesz és ambíciózus. Szóval fel tudjak rá nézni az akaratereje, céltudatossága miatt. De ez nem mindig jár együtt pénzzel. Mostani barátom például zenész, és nem keres sokat, de az fogott meg, hogy annyira elhivatott a zenéléssel kapcsolatban.

2010. aug. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 anonim ***** válasza:

ma 20:23

utána jobbesetben van szeretet. Ha nincs, akkor van szakítás.

2010. aug. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:

Ezt ti sem gondoljátok komolyan lányok. Megnéznélek titeket, akkor ha jön majd két gyerek és a srác annyit keres, hogy minden nap zsíros kenyéren éltek. Akkor beszéljünk majd az "igaz szerelemről". Pontozzatok le nyugodtan. Ez a véleményem.

F/23

2010. aug. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 anonim ***** válasza:

Nekem van kocsim meg pénzem is és ahogy észrevettem nem számít egyáltalán a csajoknak ez.

20f

2010. aug. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:

Ok nem muszály leírni :D

Am 19/F

2010. aug. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:

20:23


igaz szerelem nem 1-2 évig van. Az akkor olyan rövid, ha csak biológiai, hormonális dolog van benne. Ha valaki a másik lényét igazán szereti, az ennyi idő után még igazibb lesz, még inkább elmélyül. Csak ez nagyon ritka egy életben, ehhez kellő odaadás kell, a másik szeretete, megismerése.

2010. aug. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!