Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Mennyire fontos az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mennyire fontos az, hogy egy srácnak legyen pénze, vagy kocsija?

Figyelt kérdés
Mert sajnos már egyre jobban ezek számítanak. Legalábbis én ezt vettem észre.
2010. aug. 28. 20:12
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:

20:50


Én ezzel tisztában vagyok, csak itt ezt nem sikerül senkivel megértetnem. :D

2010. aug. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:

65%-hoz


Igen. Jó lenne, ha tudatnák ezt a férfiakkal, és nem nyomatnák az anyukák meg a nagymamák a "belső érték"-maszlagot.

2010. aug. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:

20:51


Azt mondod, hogy ide csak "nem olyan szép" csajok írnak?

Ezt nem tudom. Nekem van pénzem, de én nem a pláza cicákra bukom. Vagyis... nem feltétlen. :p

2010. aug. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:

ha már itt tartunk nektek miért számít annyira a D kosár ?:)

ha a férfiak válogathatnak a nő kinézete alapján, a nő mértne válogathatna a férfi pénze alapján?

Bár.. lehet csak túl ronda és túl fiatal vagyok hogy megértsem ezt :D

2010. aug. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:

Amúgy a pénz és a jópasiság ugyanaz a nők számára, mint a pasiknál a bomanő alak jó seggel meg mellel. Ha a férfiak tehetnék, ők is a bombanőt választanák, ugyanígy, ha a lányok tehetnék, mindannyian a pénzes, jóképű srácot választanák. A különbség az, hogy a csajok közül ezt többen megtehetik, a srácok közül viszont nagyon keveseknek lehet bomba nője.

Szerintem egyik nemet sem lehet hibáztatni azért, mert magának a legjobbat akarja. Nyilván jobb pénzes pasival akivel nincsen anyagi aggodalom, utazások, programok stb. mint a csóró Pistával elmenni busszal a moziba, meg lemenni a balcsira fürödni.

2010. aug. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
Mert nem mindegy, hogy mennyi tej fér el bennük szoptatáshoz. :p :D
2010. aug. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 Foorty ***** válasza:

Hát remélem, hogy nagyon fontos nekik, különben hiába van jó kocsim... (sok pénzem ugyan nincs, de azért akad)

És én tanúsíthatom, hogy elég sok lánynál ez szempont, noha nem hosszabb időre, de egy jó kocsi meghozza gyümölcsét, és annyira szeretem a málnát, hogy csuda! Lányokat vonzza a nagy motor és csillogó felnik, bár lehet, hogy csak a csillogó felni, de akkor is kb mint bogarak a lámpára (kicsi túlzással). Azt elismerem, hogy normálisabb lányt így nem fogsz találni, mivel akiknek van egy kis eszük rád se bagóznak.

Aztán az is lehet, hogy ez nyár óta változott, azóta nem igen róttam a köröket csajokra vadászva =)

2010. aug. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:

20:57


nincs ezzel semmi baj. Mármint, ha egy lánynak fontos a pénz. Csak mindenki azt hajtja, hogy nem az számít és ez gyanús.

2010. aug. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:

20:54


Ki beszélt plázacicákról? Az általános szép nőkről beszéltem, ami a legtöbb férfinél nagyjából ugyanaz, független a plázacicáktól: ez a szép, formás alak, jó mellek, jó popsi, bájos arc. Lehet, hogy néhány férfinek ez nem tetszik, de kijelenthető, hogy a férfiak 99%-nak ez ösztönösen a legvonzóbb nő. Na, ezekről a nőkről beszéltem, hogy ők azok akik válogathatnak a pasik közül, mindenféle alapján.

2010. aug. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:

ma 20:57

jah már mindent értek:D

tehát tulajdonképpen midnenki szent, kell a nagy mell és a sok pénz, nem értem a felháborodások okát ;D

..bár... a kis mellből még lehet csudanagy tejeszacskó, ám a trabantból nem lesz bmw ha nem igyekeztek

2010. aug. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!