Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Mennyire fontos az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mennyire fontos az, hogy egy srácnak legyen pénze, vagy kocsija?

Figyelt kérdés
Mert sajnos már egyre jobban ezek számítanak. Legalábbis én ezt vettem észre.
2010. aug. 28. 20:12
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:

Hagyjátok már a BMW-t. Nekem is az van. :D

engem nem érdekel kinek mekkora a melle. Az se,l ha fontos neki a pénz. Az nem jó, ha csak az számít, mert sok olyan lány is van, akinek tökmindegy kivel jár, csak legyen pénze. A lényeg a mondanivalómban az, hogy szerintem minden lány arra vágyik, hogy legen pénze a pasijának.

2010. aug. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:

20:59


Igen, furcsa, és a tapasztalat sem ezt mutatja. Csak itt jön be, hogy nekem is sok lány ismerősöm mondja, hogy neki nem számít a pénz stb. Érdekes, ezek a lányok mindig csúnyácskák, és amúgysem válogathatnak pasik közül.

Míg a szép, vonzó barátnőim nagyrésze nyíltan kimondja, hogy fontos neki a pénz, mert szeretne kényelemben lenni a pasija mellett, és nem a garast számolgatni.


Szóval innen látszik, hogy aki megteheti a külseje alapján, az bevallja, aki meg csúnya, az nyilván azt fogja mondani, hogy neki nem számít, mert tényleg nem számít, hiszen esélye sincs egy gazdag jópasinál.

2010. aug. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:
Bár az is igaz, hogy a barátnőimtől sokkal gyakrabban hallom, hogy egy csávó alacsony / nem helyes, tehát a csúnyaság inkább kizáró tényező. A külső nyilván a legfontosabb. Ismerek sok csóró csávót, aki nagyon helyes és magas, és a legjobb nőket kúrja. Szóval a külső mégis az elsődleges szempont.
2010. aug. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:

21:05


Van igazság abban, amit írsz.

2010. aug. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:

azért írtam bmw-t mert mindneki azzal kezdte:D

a számomra szép autók miatt itt körberöhögnétek.

és látom eljutottunk oda hogy csaka ronda nőknek nem számít a pénz... hát erre nem tudok rácáfolni, tudjafranc, lehet... De szerintem attól hogy valaki csúnyább, még ugyanazok a dolgok számítanak fontosnak. Már kérdés hogy ha valaki felszínes... viszont nem vonnék párhuzamot szép és felszínes között.

hát ebben lehet hogy igazatok van :) Midnenesetre egy biztos: nem minden nőnek számít a pénz.

2010. aug. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:

na. szóf*sásom van gyerekek bocsi.:D

szval igen akülső más téma, az nálam is elsődleges egy bizonyos szintig: szexuálisan vonzónak kell találnom a férfit különben veszett ügy. de ez nem teszi elérhetetlenül magasra a lécet, csak ne undorodjak tőle. ellenben ezt felülírja ha tapló.

...na próbáljatok meg megfelelni bármilyen nőnek is :D néha nem irigyellek titeket...a nőnek csak egy pár jó mell kell és nyert ügye van.

2010. aug. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem minden nőnek számít! MERT NEM MINDEN NŐ TEHETI MEG, HOGY JÓPASIT VÁLASSZON. Ezért azt mondják, hogy nekik számít, hiszen esélyük sincs az ilyen pasiknál. Ez olyan, mint amikor fiúk azt mondják, hogy nekik nem számít a külső. Ezt érdekes módon mindig alacsony és csúnyácska fiúk mondják, akik nem is választhatnának szép lányt.


Szóval mindenki a saját helyzetének megfelelően hazudik saját magának is, mert az igazság az, hogy minden ember az általa elérhető legjobb partnert akarja magának.

2010. aug. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:

21:15


Amúgy ez tényleg így van. Egy nő, ha csak egyik része a testének nagyon jó, a melle, feneke, arca, haja, bőre közül valamelyik kettő nagyon szép már a férfiak 99%-a gondolkodás nélkül elfogadná. Ehhez képest szegény pasiknál magasságnak + helyességnek + pénznek stimmelnie kell, hogy számára vonzó barátnője lehessen. Kicsit kiegyenlítetlen, de ez is evolúciós dolog. A nőnél sokkal nagyobb a teherbeesés miatti kockázat, ezért ő sokkal jobban válogat a férfiak között.

2010. aug. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
nono, azért a kiegyenlítetlent szeretném a ti oldalatokra billenteni... gyereketnevelni - akár egyedül is, menstruálni, szülni ki fog? próbálj meg három gyerek után jól kinézni, és meglátjuk kivel cseszett ki az evolucio :P
2010. aug. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 A kérdező kommentje:

Nekem meg nem kell nő MÉG,mert semmi időm se lenne rá. Meg sajnos sok a hülye HP a környéken, akivel össze is jöttem volna, (meg ő is velem) az pedig messze lakik. 18éves vagyok, nekem az idősebbek tetszenek általában, nem tudom miért. Talán érettebbek.

Ja, és nem vagyok se homokos, se biszexuális mielőtt valaki ezt gondolná.


"Nekem meg nem kell nő

2010. aug. 28. 21:26
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!