Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Mennyire fontos az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mennyire fontos az, hogy egy srácnak legyen pénze, vagy kocsija?

Figyelt kérdés
Mert sajnos már egyre jobban ezek számítanak. Legalábbis én ezt vettem észre.
2010. aug. 28. 20:12
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 A kérdező kommentje:
Nekem meg nem kell nő szöveg miatt.
2010. aug. 28. 21:26
 62/66 anonim ***** válasza:

Jami, én is nő vagyok, és tudom hogy mindez milyen nehéz, mert kisgyerekem is van és menstruálok is :)


De az előbb nem a család és egyéb dolgokra gondoltam, hanem arra, amit a környezetemben látok.

A barátnőim ha csak mondjuk jó az alakjuk vagy az arcuk, már szinte bármennyi pasi közül válogathatnak.

Viszont a pasiknál minden barátnőm kiköti, hogy legyen helyes, magas, és azért ne legyen csóró... és az alacsonyabb vagy nem túl helyes barátaim mind egyedül vannak. Tehát ezért kiegyenlítetlen. A nőknek szinte semmit nem kell tenniük, csak mutatni egy kis cicit, a férfiak meg belegebedhetnek, ha nem születtek magasnak, helyesnek, jó anyagi lehetőségekkel.

2010. aug. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 A kérdező kommentje:
Én meg már elveszítettem a fonalat. Most olvasom, hogy nem Jani, hanem Jami. Ezért nem értette, mi van.
2010. aug. 28. 21:33
 64/66 anonim ***** válasza:

hát így igen. ismerkedés szempontjából könnyebb dolgunk van, ezt már előbb is beismertem.

kérdező: elég sz*r hozzáállásod van. Már írtam: a p*nához kell pénz. és ne fogd a fiatalságra a hülyeséget, én is csak egy évvel vagyok idősebb nálad mégsem gondolom hogy ennyi idősen az embernek csak szexre kell pár :)

2010. aug. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:
:DD már azthitted valami világmegváltó köcsög vagyok mi?:D
2010. aug. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:
Régen nem volt annyira fontos, 20 fölött már fontos.
2010. aug. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!