Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Mennyire fontos az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mennyire fontos az, hogy egy srácnak legyen pénze, vagy kocsija?

Figyelt kérdés
Mert sajnos már egyre jobban ezek számítanak. Legalábbis én ezt vettem észre.
2010. aug. 28. 20:12
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
Nem baj ha nincs kocsija, de akkor legalább BMW-je ne legyen. Mert ha csak Suzukija nincs, az már gáz.
2010. aug. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:

20:27


A gyerekvállalás egy más dolog! Persze, hogy akkor fontos, hogy a férj el tudjon tartani, de itt a puszta pasizás-csajozás párkapcsolat szintjén megy a vita, hogy a csajoknak saját maguk miatt mennyire fontos a pasi pénze!

A családalapításhoz rengeteg minden kell, és ott már valóban fontos a pénz, de a család miatt, és ezzel senki nem vitatkozik, és teljesen érthető.

2010. aug. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem elvárás egy Nőnél, hogy kocsi és pénz, de ahhoz fog közelebb állni, aki kocsival viszi el étterembe, nem ahhoz aki elsétál vele a mekibe.


21/F

2010. aug. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
Nem azért pasizol, hogy megtaláld azt, akivel le akarod élni az életed később?
2010. aug. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:

ma 20:27

hát kérlek ha a gyerekeknek csak zsíroskenyérj ut, az a nő hiája is, miután már emancipált világban élünk. És az már külön problémakör hogy a család nem tud megélni. De itt nem erről van szó. Egyébként ez a pénzkérdés 16-26 éves kor közt jelentős, és ott még nem gyerekekről beszélünk. A biztos anyagi háttér a családhoz kell, de az két emberen múlik és egy alacsony fizetésből is lehet normálisan élni. Ismerkedésnél meg már leírtam a véleményem...

2010. aug. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:
Hát meg aki pénzes, az több, változatosabb élménnyel tud a csajnál bevágódni, szóval még ha egyenlő esélyt is ad a csaj egy csóró lúzernek és egy gazdag pasinak, a gazdag pasival átélt sokkal több élmény is kihat az érzelmi kötődésre, és a gazdaghoz érzelmileg jobban fog kötődni.
2010. aug. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:

Tehát összegzem:


A csajok 16-25 éves korig úgy válogatnak pasit, hogy mindegy mennyi pénze van, csak jó legyen az ágyban, meg legyen. Aztán ha elérik azt a kort, amikor már családot alapítanának, kidobják ezt az illetőt, vagy akivel éppen vannak és keresnek egy olyat, aki el is tudja őket tartani. Értem...

2010. aug. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:

20:32


De, nekem személy szerint fontos volt, amikor a barátommal megismerkedtem, hogy milyen apa, férj stb. lesz belőle, de a fiatal lányok 95%-a NEM A CSALÁDALAPÍTÁS miatt keres pasit, és nem a családalapításért fontos neki a pénz. A saját maga kényelméért, luxusáért fontos. A legtöbb lányt abszolút nem érdekli most se a gyerek, se a család.

2010. aug. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:

20:35


Meg fogsz lepődni, de igen, nagyjából így van. Csak a babázási pánik inkább harminc körül üt be a csajoknál. Addig dugatják magukat a jópasikkal, még családos pasikhoz is beállnak szeretőnek, csak harmnc körül, amikor beüt náluk, hogy hoppá, kéne család, akkor kezdenek el fejvesztve keresni valami lúzert, akinek szülnek és el tudja őket tartani meg a kölyküket. Akkor lesz fontos a pénz. Rengeteg ilyen nőt ismerek, akinél így zajlott lett a pasivadászat.

2010. aug. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:

Akkor mi alapján választatok magatoknak párt?

Mit néztek meg először egy fiún?


Mert ugyebár, akinek nincs annyi pénze, az nem úgy öltözködik, nem tud olyan programokat szervezni, nyaralás, mozi...stb stb.

2010. aug. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!