Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Mennyire fontos az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mennyire fontos az, hogy egy srácnak legyen pénze, vagy kocsija?

Figyelt kérdés
Mert sajnos már egyre jobban ezek számítanak. Legalábbis én ezt vettem észre.
2010. aug. 28. 20:12
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:

ma 20:35... nem. ebben akorszakban jellemző hogy a nők a pénzre hajtanak, azért mert felborult az értékrendjük, és azt hiszik ez a legfontosabb. Ám ekkor még nem számít nekik hogy a gyereket majd hogy fogják eltartani... El tudsz képzelni egy 21 éves nőt, aki azt mondja hogy ah én sanyikával járok, mert neki van pénze, és majd a gyerekeimnek dejo lesz ez? nem. ha a pénz miatt választja őt, az azért lesz, mert magának akar többet. Idősebb korban az értékrend felcserélődik, de ott már valóban ott van az anyagi biztonság fontosága, de az nem a bmw-ről szól, hanem a havi biztos fizetésről, legyen az akármennyi is.

egyébkétn lehet csak azért látom így mert sosem volt még gazdag párom, és ha megízlelném máshogy állnék a dologhoz, de engem nem érdekel hogy van-e kocsija.

2010. aug. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
ez meg akkora hülyeség hogy nem tud olyan programokat szervezni.. Mozi? a legnagyobb hülyeség amit egy randin el lehet követni. Nézzük a filmet és kiesik a szánkból a kukorica. ez aztán az ismerkedési forma. Odaülsz szépen a tv elé és együtt megnézitek az esti filmet, összebújva az ágyban. Amit nem tudzs pénz nélkül megcisnálni az az étterem és fizetős programok, de minek is? több találékonyság kell, de sokkal jobb lehet egy közös kirándulás haverokkal mint egy sz*r film egy sötét teremben sok mamlasz ember közt.
2010. aug. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:

Lehet én vagyok nagyra vágyó, de ha lány lennék én amellett, hogy dolgoznék valószínűleg fontosnak tartanám azt is, hogy olyan emberrel járjak vagy ahhoz menjek férjhez, akivel mindig azt csinálhatom, oda mehetünk ahova akarunk.

Mondjuk minden ember más, ez tény.

2010. aug. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:
még midnig nem a férjhezmenetel a téma, hanem az ismerkedés. de ebben sem értek veled egyet. nem is kell :)
2010. aug. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
:)
2010. aug. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:

Holnap már csak 80%-os leszek, de nem baj.

Ide csak olyan lányok írnak, akinek nem számít a pénz... vagy nem vallja be.

2010. aug. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:

Előző, nézd ez mindenkinél más. Függ a csaj lehetőségétől, intellektusától stb hogy mi alapján keres pasit.

A lányok, legalábbis az én széleskörű tapasztalataim alapján, fiatalkorban főleg a külsőt nézik, és ha megtehetik, az alapján választanak. Nyilván a pénz, és ilyenek jól jönnek, ezekhez még inkább fognak vonzódni a csajok.


Van, aki ezeket a macsókat fiatalon gyerekkel akarja megfogni, ezek a huszonéves anyák, akiket otthagy a macsó pasijuk a kölökkel. Ezek keresnek egy lúzert, aki ezután eltartja őket. Ezt is rengetegszer látom.


Aztán van, akit előbb említettem: harminc éves korig külső + macsóság + pénz, ha nincs ilyen szabad pasi, akkor családos apával is dugatja magát. Aztán harminc körül beüt a babapánik, akkor talál valami lúzert aki viszonylag stabilan keres, annak szül pár gyereket, és eltartatja magát.


Aztán vannak a csúnya lányok, akik már korán férjhez mennek az első pasihoz, aki rájuk fanyalodik.


Aztán vannak az intelligensebb, csinos lányok, akik szellemi társat is keresnek a barátjukban és szeretetreméltóak, ezek általában hasonlóan jópasi és jó belsejű + anyagi helyzetű pasival vannak és többnyire a pasi ragaszkodik is hozzájuk. Ezek a lányok megtehetik, hogy minden szempontból a legjobb pasit válasszák.


Az a lényeg, hogy minden csaj a számára elérhető legjobb pasit akarja.

2010. aug. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
20:48-as remekül leírta a lehetséges opciókat. csak a tanulságot hagyta ki. Hogy a nők 98%-a számító, pénzéhes kurv@.
2010. aug. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:

81%-os,


ide azért írják a lányok, hogy nem számít a pénz, mert nekik tényleg nem számít a pénz, ugyanis nem tehetik meg, hogy számítson. A pénzes pasik a jó csajoknál próbálkoznak, nekik számít a pénz, és be is vallják. Az ideíró csajok is választanának pénz alapján, ha tehetnék. Dehát mivel nem is próbálkoznak náluk, ezért mondják, hogy nem számít.

2010. aug. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:
és vagyunk mi, akik még elhiszik hogy lehet szép a világ:D aztán kitudja lehet nálam is beüt majd a pánik amikor számítani fog a pénz. (=
2010. aug. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!