Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ígéretek be nem tartása miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ígéretek be nem tartása miatt kiborulas?

Figyelt kérdés
Volt egy lány,akivel találkozhattam.kezdtem megszeretni,de durván kikészített.Azt mondja,folyton csak várt rám és én sosem tartottam a szavamat. A randiknal sem. Nem tehetek róla,ha kozbejottek dolgok.Elkezdett úgy viselkedni,mint egy eszelős. Azt mondta,kikeszitem és nem bírja tovább. Közben meg ő készít ki engem ezzel. Van munkám,barátok,játszok,én másképp működok,mint ő. Miért nehéz ezt megérteni?
2021. szept. 25. 07:14
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
95%
Miket ígérték neki?
2021. szept. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 A kérdező kommentje:
Találkozásokat,randikat ,csak nem jött ossze
2021. szept. 25. 07:22
 3/54 anonim ***** válasza:
98%
Tehát leszartad a fejét és átejtetted többször, majd csodálkozol. Foglalkozz a munkáddal, a játékoddal meg a barátaiddal, neked nem kell barátnő úgy tűnik. Tudod a másik fél is egy emberi lény, akinek rosszul esik, ha akkor rántják elő a fiókból, amikor éppen kényelmes.
2021. szept. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
97%
Közbejöttek dolgok... pl játszanod kellett, húha micsoda fontos és elfoglalt ember vagy te. Amúgy annyiban nem értem a csajt, hogy minek borul ki meg hisztizik, engem az első ilyen kis húzásod után az életbe nem láttál volna többet.
2021. szept. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 A kérdező kommentje:
A játék nap végén lazulás a haverokkal.
2021. szept. 25. 07:30
 6/54 anonim ***** válasza:
97%
A 3.-mas teljesen jól megírta,nem kellett volna lepontozni. Szerinted egész életében arra vár majd hogy törődj vele? Neked ezek szerint mindenki fontosabb mint ő.
2021. szept. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
97%
Ha mindazok után, hogy tojtál a fejére, képes volt veled kommunikálni, hogy ez rosszul esik neki, akkor valamilyen rejtélyes okból kifolyólag fontos vagy neki és szeretett volna még esélyt adni. Te nem tudtál élni az eséllyel, ez nem a másik fél hibája.
2021. szept. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
97%
Örülünk neki. Újabb életképtelen óriásbébi, akinek fingja nincs a világról és még csak nem is érti mi a probléma. Miért is akarsz barátnőt? Láthatóan teljesen jól elvagy.
2021. szept. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 A kérdező kommentje:
????
2021. szept. 25. 07:34
 10/54 anonim ***** válasza:
91%
?????
2021. szept. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!