Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ígéretek be nem tartása miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ígéretek be nem tartása miatt kiborulas?

Figyelt kérdés
Volt egy lány,akivel találkozhattam.kezdtem megszeretni,de durván kikészített.Azt mondja,folyton csak várt rám és én sosem tartottam a szavamat. A randiknal sem. Nem tehetek róla,ha kozbejottek dolgok.Elkezdett úgy viselkedni,mint egy eszelős. Azt mondta,kikeszitem és nem bírja tovább. Közben meg ő készít ki engem ezzel. Van munkám,barátok,játszok,én másképp működok,mint ő. Miért nehéz ezt megérteni?
2021. szept. 25. 07:14
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
100%
Megértést, toleranciát vársz, de te nem vagy hajlandó megérteni a másik fél szempontjait, érzéseit. Ez csak kölcsönösen működhet.
2021. szept. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
100%

A lány nem készített ki, te nem tudod elfogadni az érzéseit. Nem tudod vagy nem vagy hajlandó meghallgatni és átérezni az ő oldalát a


A barátommal nagyon sűrű életünk van (ami nem a játszásban merül ki... ), mindkettőnknek megvan a családja, barátai, munkája, hobbijai - valamikor hetekig nem látjuk egymást, mert az egyikünk elutazik valami miatt, ami olyasmi, amire a másik nem tud menni valami miatt.


Mégis van időnk egymásra. Ha valaki fontos számodra, tudsz időt szakítani rá. Annak ellenére, hogy mindkettőnknek megvan az igencsak "bőséges" élete, rengeteg időt töltünk egymással, mert mindkettőnknek fontos a másik társasága és jelenléte.


Neked ebben a formában így nem való párkapcsolat. Se azért, mert "elfoglalt" vagy, se azért, mert hiányzik egy alapvető empátia és kompromisszum képesség belőled. Ezt mondd meg a lánynak, hadd ne kelljen tovább pocsékolnia az idejét rád, hanem keressen egy értékes társat magának.

26N

2021. szept. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
100%
Tudom kevés az esély rá, de azért a kérdezőnk remélhetőleg elgondolkodik azon, hogy valami nagyon nem stimmel a hozzáállásával,ha már ennyi ember ezt írja.
2021. szept. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
96%

Tehát kikészít az, hogy valakinek fontos vagy, veled szeretné tölteni az idejét és csalódott, ha ez nem valósul meg? Hmmm... Gondolkodj el ezen.

Meg azon is, hogy a megértő barátaid közül hánynak van harmonikus, hosszú távú társkapcsolata...

2021. szept. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
100%

"De megertest,toleranciát el lehet várni a másiktól"


Azt értse meg és tolerálja, hogy te játszol meg a haverjaiddal lógsz? Ez a nagy elfoglaltságod? Nagyon fontos ember lehetsz te :D sokat veszt veled a csaj

2021. szept. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda egy rohadtul önző ember vagy te. Ha van egy kis jóérzés benned, szakítasz a lánnyal.
2021. szept. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
3%

Én is hasonló helyzetben vagyok egy férfivel. Nekem sem tetszik ez, de eszelős nem voltam, nem lettem és nem is leszek ilyen miatt.

Szerintem a kérdező úgy értette, hogy van egy határ ahogy ezt le lehet reagálni, vagy le kéne reagálni, persze dühítő és rosszul esik, de én inkább hagyom az egészet, ha vki nem ér rá stb. nem fogok hisztizni, nyafogni esetleg idegbeteg stílusban keresni, zaklatni stb. És szaladni a férfi után,ahol ilyen dolgok àllnak fenn, lépni kell tovább, ő pedig élje az életét a haverral, a játékával, a motorjávsl...stb. és nem járatom le magam hogy utána a haverokkal kibeszéljenek röhögjenek rajtam.

2021. szept. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
100%

Te azt várod tőle hogy úgy szervezzen programot magának, hogy az egybeessen mindig a te játéknapoddal.

Tehát hozzád igazodjon.


Azt várod tőle hogy, ha te éppen ráérsz akkor ő adja fel a programját. (mert ez is biztos így van)


Azt várod tőle hogy ha hetekig nem találkoztok és végre sikerül megbeszélni egy talit, amit te lemondasz, akkor ne boruljon ki.


Legyen az férfi, vagy nő, vagy a legtoleránsabb ember a világon, de ettől mindenki kiborulna.

Nem pióca ez a lány, csak egy normális érző ember,aki remélhetőleg hamar belátja, hogy veled nem lehet tervezni.

2021. szept. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem való semmilyen párkapcsolat. Ha éppen ráérsz, hívj fel egy prostit. Mellesleg minél lúzerebb valaki, annál kevésbbé tudja bosztani az idejét és késik, nem ér oda, stb.
2021. szept. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
52%

A 47-est lepontoztátok, pedig igaza volt azért.

Ha nem jön valami össze akkor sem viselkedünk eszelősen, mert ezt is lehet közölni normális módon.

A másik pedig, az a férfi aki haverozni meg játszani akar, maradjon inkább maga. Ilyen nincs hogy randit beszélnek meg velem, utána meg lemondják. Itt mindkét fél elgondolkodhatna miben kéne változtatnia hogy párkapcsolata akakuljon ki.

Nőként nem viselkedünk eszelősen, egy komoly férfi pedig nem viselkedik így, rangsorol és ennek megfelelően osztja be az idejét, jah meg haverok a tanácsadók. Na főleg olyanok, akiknek nincs nő, ha már a haveromnak akadna mégse legyen, mert akkor már nem tud velünk lógni 🤣 ez felejtős. Haverozni is lehet, meg kell is ha van barátnő, csak nem mindegy hogy. Ilyen felejtős, akinek a haverok a tanácsadói, a másik kategória, ami szintén felejtős, ahol anyuka a tanácsadója egy felnőtt férfinek.

2021. szept. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!