Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ígéretek be nem tartása miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ígéretek be nem tartása miatt kiborulas?

Figyelt kérdés
Volt egy lány,akivel találkozhattam.kezdtem megszeretni,de durván kikészített.Azt mondja,folyton csak várt rám és én sosem tartottam a szavamat. A randiknal sem. Nem tehetek róla,ha kozbejottek dolgok.Elkezdett úgy viselkedni,mint egy eszelős. Azt mondta,kikeszitem és nem bírja tovább. Közben meg ő készít ki engem ezzel. Van munkám,barátok,játszok,én másképp működok,mint ő. Miért nehéz ezt megérteni?
2021. szept. 25. 07:14
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
77%

" de én inkább hagyom az egészet, ha vki nem ér rá stb. nem fogok hisztizni,"


Hát jó nagy balek vagy, ha hagyod hogy rendszeresen átcsesszenek és rabolják az idődet. Ok, nem hsiztizni kell, hanem kibaxni az ilyent.

2021. szept. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy a barátnő hisztizett, meg eszelősen viselkedett, csak a kérdező elmondásából tudjuk, amit én erős fenntartásokkal fogadok. Egy ilyen érzelmileg éretlen személyiség azt is hisztinek veszi, ha valaki simán jelzi, hogy szeretne találkozni, vagy ha csalódottságát fejezi ki, ha nem jön össze a találkozó. De még ha tényleg "hisztizett" is: pszichológiai alapvetés, hogy a frusztráció az emberekből vagy agressziót vagy depressziót vált ki. Mindenkiből, kivétel nélkül. A kérdező pedig bőven tett arról, hogy a barátnő frusztrálódjon.
2021. szept. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szóló írt csak igazán nagy igazságot! Érzelmi intelligencia a kerdezőnknél, szinte a nullával egyenlő.
2021. szept. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
100%

Végigolvastam! Hát atya ég 😵

Reméljük azóta már nem készít ki a lány, vagyis te nem készíted ki őt!

2021. okt. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!