Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ígéretek be nem tartása miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ígéretek be nem tartása miatt kiborulas?

Figyelt kérdés
Volt egy lány,akivel találkozhattam.kezdtem megszeretni,de durván kikészített.Azt mondja,folyton csak várt rám és én sosem tartottam a szavamat. A randiknal sem. Nem tehetek róla,ha kozbejottek dolgok.Elkezdett úgy viselkedni,mint egy eszelős. Azt mondta,kikeszitem és nem bírja tovább. Közben meg ő készít ki engem ezzel. Van munkám,barátok,játszok,én másképp működok,mint ő. Miért nehéz ezt megérteni?
2021. szept. 25. 07:14
1 2 3 4 5 6
 11/54 A kérdező kommentje:
Megvan a saját életem. Kb úgy viselkedett,mintha csak arra várna,mikor találkozunk. Én elegge pörgős és elfoglalt életet élek, O is lefoglalhatja magát szerintem.
2021. szept. 25. 07:37
 12/54 anonim ***** válasza:
97%

A kérdező mindenkit leszavaz!

Nem bírja ha megmondják neki az igazat!

Szegény csaj! Szakíts inkább vele és költözz össze a srácokkal. Akkor lehet minden nap jatéknap.

2021. szept. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
97%

Akkor dolgozzál, találkozz a barátaiddal és játsszál. Barátnőt meg akkor keress, ha lesz rá időd/energiád/motivációd. Vagy alapból úgy keress barátnőt, hogy lefixálod az elején vele, hogy neked ilyen életed van, sokszor közbejöhetnek a dolgaid. Mert tudod, mikor párt/társat keresünk magunk mellé, akkor az a normális elvárás, hogy elég időt szánunk rá, fontos nekünk, és ezt éreztetjük is. Valamint ezt a továbbiakban is, végig a párkapcsolatban.

Persze kinek mire van igénye, de ezért kell tisztázni a legelején, hogy te mire vágysz és mit nyújtasz.

2021. szept. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 A kérdező kommentje:
Nem kell mindig rajtam csungni. Van olyan,hogy nem jó egy - egy időpont. Ezért nem kell szerintem kiakadni.
2021. szept. 25. 07:38
 15/54 anonim ***** válasza:
97%
Az ilyen embernek mint te nem kell társ. Keress alkalmi partnert,vagy tarts inkább valami állatot.
2021. szept. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 A kérdező kommentje:
Jézusom
2021. szept. 25. 07:47
 17/54 A kérdező kommentje:
Barátaim mind megértenek és azt mondják,hogy pioca módon viselkedett a lány...pfffff
2021. szept. 25. 07:48
 18/54 anonim ***** válasza:
98%
De ha ennyire nem megy, ráadásul meg tudod beszélni a barátaiddal, akkor minek jössz még ide is panaszkodni? Ismeretlen emberek támogatása is kell a pár mondatos sztorid után? Honnan tudhatnank a részletes dolgokat, meg hogy mi hogy történt pontosan. A leírtak alapján jogos a kommentelők véleménye. Másrészt a barátaid valószínüleg nem hallgatták meg a csaj verzióját, csak a tiédet, így nyílván piócának látják.
2021. szept. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
97%
Az, hogy valaki elfoglalja magát két találkozás között a köztes időben és hogy számít egy előre megbeszélt találkozóra az két külön kategória. Az, hogy néha lefújsz egy-egy találkozót, belefér egy kapcsolatba, a kérdés az, hogy mindezt hogyan teszed. Ha olyan érzéketlen, önző módon, ahogy itt megnyilvánulsz, akkor neked tényleg nem való párkapcsolat. Ha olyan jól megértitek egymást a haverokkal, akkor a szexet is megoldhatjátok egymással.
2021. szept. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
94%

Az ilyen viselkedés nagyon gáz: a játék fontosabb, mint a nő??? És mi ez, ha nem ígérgetés?

Az ember érző lény, már a kisgyereknek is szomorúságot okoz a szülő, ha csak igérget neki.

2021. szept. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!