Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kezdeményezzek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdeményezzek egy lánynál, hogyha tudom a telefonszámát és a nevét? 24,5/F

Figyelt kérdés
Hetek óta nagyon tetszik nekem egy 17-18 éves lány. Az egyik nagy áruházban dolgozik kasszásként. Én a munkámból kifolyólag ritkán tudok bemenni ebbe a nagy áruházba. Ma ráértem és rá is szántam magam, hogy odamegyek hozzá és megszólítom. Errefel ma sajnos nem dolgozott. A munkatársánál érdeklődtem aki úgy tudott segíteni, hogy előttem felhívta a lányt és a lány megengedte, hogy az ott lévő kollégája megadja nekem a nevét és a telefonszámát. Mivel este már nem akartam zavarni, ezért holnap keresném fel. Na de mit is mondjak neki a telefonba? Hogyan adjam a tudtára hogy már 1 ideje nagyon tetszik nekem és szeretnék vele találkozni és randizni komoly kapcsolat céljából? Szó szerint mit mondjak neki a telefonba? (Azon kívül, hogy elmondom neki azt, hogy én kerestem volna az áruházban és nekem adta ki a nevét és a számát)

2021. dec. 16. 19:53
1 2 3 4 5 6
 11/60 A kérdező kommentje:

Nos hát ez érdekes volt. Majdnem 3 percig beszélgettünk. 18 éves a lány és ugyanabban a városban lakik, ahol én. De itt jön a rossz: azt mondta, hogy barátja van és nem érti, hogy tegnap nekem a munkatársa miért mondta azt róla, hogy szingli. Meg volt hatódva és illetőleg mert nagyon cuki és visszahúzódó hangon beszélt. A végén mondtam neki, hogy hátha lesz valamikor esélyem és nagyon reménykedem benne erre ő ezt mondta: "nagyon aranyos vagy, nem ígérek semmit"

Mostantól mitévő legyek? Nekem tényleg nagyon tetszik ez a lány és együtt akarok vele lenni. Mit tudok tenni ennek érdekében?

2021. dec. 17. 09:56
 12/60 harebell ***** válasza:
100%
Ha azt mondta, barátja van, nem tehetsz semmit (egyelőre semmiképp). Mondjuk nem tudom, ez esetben miért ment bele, hogy megadják egy idegennek a telefonszámát, de mindegy, ezek után szerintem ne keresd.
2021. dec. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 A kérdező kommentje:
Na pont ezt mondta ő is, hogy nem érti hogy a kollégája miért mondta róla, hogy szingli amikor állítólag a munkatársai is tudják, hogy van barátja. Na de ez lényegtelen már. Egyenlőre most 1 darabig nem terveztem keresni. De ugyanakkor lemondani sem fogok róla. Ezért kérdezem, hogy (mikor) és mit tudok tenni az ügyem érdekében?
2021. dec. 17. 11:12
 14/60 A kérdező kommentje:
Viszont ugyanakkor meg az is lehet, hogy a kollégája mondta jól és tényleg szingli és a lány titkolta el. A hangjából ítélve szégyenlős is volt mert halkan, lassan és visszahúzódóan beszélt tehát lehet ez is. De most az a kérdés, hogy mikor és mit lépjek?
2021. dec. 17. 11:28
 15/60 anonim ***** válasza:
91%

Teljesen értelmetlen dolog ragaszkodni valakihez, aki nem akar velünk kapcsolatot! Ezt mindenkinek meg kell tanulnia - akár tetszik, akár nem.


A már meglévő magánéletét mindenképpen tiszteletben kell tartanod, különben hosszabb távon zaklatásnak fogja venni az esetleges megkereséseidet.

2021. dec. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehet, hogy titkolja az egyedülállóságát - még az is lehetséges.


De ha valamilyen formában elutasít, akkor is távolságtartást vár el tőled! Nem véletlenül mondta azt, amit.

2021. dec. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 A kérdező kommentje:
Tudom úristen... harapjátok már le a fejemet, mert tanácsokat és segítséget merek kérni... fhú...
2021. dec. 17. 11:54
 18/60 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudsz most tenni semmit, de büszke lehetsz magadra, hogy fel merted keresni. Járj nyitott szemmel és nézz mások után.
2021. dec. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 A kérdező kommentje:
Miért ne mertem volna? Nem féltem semmitől és nem vagyok szégyenlős se szorongós. De ezzel a lánnyal kapcsolatban kérdezem???
2021. dec. 17. 12:49
 20/60 A kérdező kommentje:
Nos mitévő legyek és mikor???
2021. dec. 17. 15:13
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!