Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kezdeményezzek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdeményezzek egy lánynál, hogyha tudom a telefonszámát és a nevét? 24,5/F

Figyelt kérdés
Hetek óta nagyon tetszik nekem egy 17-18 éves lány. Az egyik nagy áruházban dolgozik kasszásként. Én a munkámból kifolyólag ritkán tudok bemenni ebbe a nagy áruházba. Ma ráértem és rá is szántam magam, hogy odamegyek hozzá és megszólítom. Errefel ma sajnos nem dolgozott. A munkatársánál érdeklődtem aki úgy tudott segíteni, hogy előttem felhívta a lányt és a lány megengedte, hogy az ott lévő kollégája megadja nekem a nevét és a telefonszámát. Mivel este már nem akartam zavarni, ezért holnap keresném fel. Na de mit is mondjak neki a telefonba? Hogyan adjam a tudtára hogy már 1 ideje nagyon tetszik nekem és szeretnék vele találkozni és randizni komoly kapcsolat céljából? Szó szerint mit mondjak neki a telefonba? (Azon kívül, hogy elmondom neki azt, hogy én kerestem volna az áruházban és nekem adta ki a nevét és a számát)

2021. dec. 16. 19:53
1 2 3 4 5 6
 31/60 A kérdező kommentje:
Tegnap délután megtaláltam Facebookon és bejelöltem és este pedig vissza is igazolt. A profilján semmiféle nyomát nem látom annak, hogy barátja lenne. Nos hogyan tovább???? Mitévő legyek????
2021. dec. 22. 21:44
 32/60 anonim ***** válasza:
83%
Fehèr Huszàr lèpjen A4-re 😁
2021. dec. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 A kérdező kommentje:
Tegnap délután megtaláltam Facebookon és bejelöltem és este pedig vissza is igazolt. A profilján semmiféle nyomát nem látom annak, hogy barátja lenne. Nos hogyan tovább?????? Mitévő legyek????????
2021. dec. 23. 11:04
 34/60 A kérdező kommentje:
Azóta már beszélgettünk privátban 1 keveset és írta, hogy barátja van. Én meg írtam neki, hogy várok rá. Jól tettem? Vagy mit kellett volna másképpen csinálnom?
2021. dec. 28. 16:51
 35/60 anonim ***** válasza:
89%
Ez a második lepattintása, most már biztosra mehetsz hogy tuti 100.000% hogy nem akar tőled semmit
2021. dec. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
85%
Tenyleg jobaràt, a lakótelepi facebookos csaj aki letiltott azzal mi a helyzet?
2021. dec. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
84%

Te meg mindig itt tartasz?


Meddig rohansz egy olyan lány után, aki már 2xra küldött el?

Nem veszed észre, hogy nem kellesz neki?


Várjál csak, Ő addig vígan el a párjával, Te meg...majd idővel rajossz, hogy elcseszted az időt a semmire...

2021. dec. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 A kérdező kommentje:
Na szóval mitévő legyek?????
2021. dec. 31. 14:18
 39/60 anonim ***** válasza:
83%
Keress mást.
2022. jan. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
83%
Remélem, ebben az évben BÉKESSÉGGEL elengeded szegényt...
2022. jan. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!