Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kezdeményezzek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdeményezzek egy lánynál, hogyha tudom a telefonszámát és a nevét? 24,5/F

Figyelt kérdés
Hetek óta nagyon tetszik nekem egy 17-18 éves lány. Az egyik nagy áruházban dolgozik kasszásként. Én a munkámból kifolyólag ritkán tudok bemenni ebbe a nagy áruházba. Ma ráértem és rá is szántam magam, hogy odamegyek hozzá és megszólítom. Errefel ma sajnos nem dolgozott. A munkatársánál érdeklődtem aki úgy tudott segíteni, hogy előttem felhívta a lányt és a lány megengedte, hogy az ott lévő kollégája megadja nekem a nevét és a telefonszámát. Mivel este már nem akartam zavarni, ezért holnap keresném fel. Na de mit is mondjak neki a telefonba? Hogyan adjam a tudtára hogy már 1 ideje nagyon tetszik nekem és szeretnék vele találkozni és randizni komoly kapcsolat céljából? Szó szerint mit mondjak neki a telefonba? (Azon kívül, hogy elmondom neki azt, hogy én kerestem volna az áruházban és nekem adta ki a nevét és a számát)

2021. dec. 16. 19:53
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
89%

24 és fél esztendős lehettem talán

Amikor engem ruhaboltba vitt èdesanyàm 🎵


Ne csinàljuk meg helyetted? 😆


Elmondta hogy inkább skip, menj vissza az időben amikor még nem volt palija, és próbalkozz be akkor

2021. dec. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
91%

Engedd el.

Van párja, nyilván nem fogja elhagyni, ha még is akkor h tudnál benne megbízni, hogy veled nem teszi ugyan ezt?


Semmiképp nem tartanam vele a kapcsolatot,mert abba is csak Te serulhetsz.


Szamomra akkor is furcsa hogy egy idegennek ilyen könnyen kiadtak a telefonszamat.

Főleg úgy hogy még barátja is van.

Szidhatsz engem, meg oszthatsz, de nekem ez a véleményem.

2021. dec. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 A kérdező kommentje:
#22 EGYÁLTALÁN nem biztos, hogy van valakije. Fogd fel!!! És köszönöm a véleményedet. De egyikkel sem lettem előrébb.
2021. dec. 17. 19:10
 24/60 A kérdező kommentje:
Na szóval mitévő legyek?
2021. dec. 18. 15:53
 25/60 A kérdező kommentje:
Hm?
2021. dec. 18. 16:19
 26/60 anonim ***** válasza:

Add meg a szàmàt, befűzöm 😁


Amúgy a FBs gyerekre kezdesz kissé hasonlítani

2021. dec. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 A kérdező kommentje:
Dehogy adom meg a számát. Más segítséget várok
2021. dec. 18. 17:46
 28/60 harebell ***** válasza:
91%
Megpróbáltam, elutasított (ebből a szempontból tökmindegy, van-e valakije), nem tudsz mit csinálni. Engedd el.
2021. dec. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 A kérdező kommentje:
Nem szó szerint elutasított. És nem bírom elengedni mert eszméletlenül tetszik a lány! Segítsetek kérlek!
2021. dec. 18. 18:12
 30/60 A kérdező kommentje:

#11 helyesen, javítva: Nos hát ez érdekes volt. Felhívtam. Majdnem 3 percig beszélgettünk. 18 éves a lány és ugyanabban a városban lakik, ahol én. De itt jön a rossz: azt mondta, hogy barátja van és nem érti, hogy nekem a munkatársa (akitől megtudtam a nevét és a számát) miért mondta azt róla, hogy szingli. Meg volt hatódva és illetődve mert nagyon cuki és visszahúzódó hangon beszélt. A végén mondtam neki, hogy hátha lesz valamikor esélyem és nagyon reménykedem benne erre ő ezt mondta: "nagyon aranyos vagy, nem ígérek semmit"



Mostantól mitévő legyek? Nekem tényleg nagyon tetszik ez a lány és együtt akarok vele lenni. Mit tudok tenni ennek érdekében?

2021. dec. 19. 12:56
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!