Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az normális, hogy ránézek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy ránézek egy nő fejére (akár képen) és látom rajta, hogy csak Chadekkel áll le dumálni és olyankor úgy leoltanám a fejét mert düh uralkodik el rajtam?

Figyelt kérdés

És olykor ráírok néhány anyázást és bezárom a beszégetést.


Ez a rossz tapasztalatok miatt van szerintetek, a sok elutasítás miatt?


2022. jan. 11. 18:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/88 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nem normális.

Mi közöd neked ahhoz, hogy az emberek kikkel beszélgetnek?

2022. jan. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/88 A kérdező kommentje:

11


Onnantól, hogy én is ember vagyok sok közöm van hozzá. Senki nem szereti ha diszkriminálják pofára. Olyan mintha a négert elküldenéd a bányába a fehéret meg a hintóba.

2022. jan. 11. 18:44
 13/88 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Az, hogy valami ennyire triggerel téged és ilyen heves érzelmi reakciót vált ki az egyes egyedl a te hibád és a te problémád és senki másnak nincs köze hozzá.

Nem a nők hibája, mert elutasítanak (egyébként valószínűleg a sok elutasításnak is oka van), mindenkit utasítanak el, normális, egészséges ember ezt tudja kezelni.


Miért akarsz te nőkkel ismerkedni egyáltalán, ha láthatólag ennyire nem kedveled a nőket? Ismerkedj pasikkal inkább, vagy maradj egyedül, vagy nehezebb opcióként mondjuk dolgozhatsz a saját belső problémáidon és komplexusodon.

2022. jan. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/88 anonim ***** válasza:
100%

Minek vagy fent társkeresőn?

Géniusz 😆


Utána gondolom kivered, hogy mennyire megalàztad a másikat.

Majd becsöngetsz a szomszédba , és elszaladsz mire kièrnek


Egy igazi nehéz fiúval van dolgunk 😆😆😆

2022. jan. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/88 anonim ***** válasza:
100%
De te is pont ezt csinálod... Pofára megmondod h el fog utasítani és a tetejébe még írsz is neki néhány sort..
2022. jan. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/88 anonim ***** válasza:
100%

"nem érdekli az ok csak az okozat és az alapján ítél."

Mert téged érdekel miért részesíti egy nő előnyben a másik férfit? (Ha ugyan előnyben részesíti, mert ugye ezt sem tudhatod, csak rá nézel és ítélkezel, minden valós alap nélkül)

2022. jan. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/88 A kérdező kommentje:

13


"Az, hogy valami ennyire triggerel téged és ilyen heves érzelmi reakciót vált ki az egyes egyedl a te hibád és a te problémád és senki másnak nincs köze hozzá."


Aham, tehát az élettapasztalataid nem alakítanak.


"Nem a nők hibája, mert elutasítanak (egyébként valószínűleg a sok elutasításnak is oka van), mindenkit utasítanak el, normális, egészséges ember ezt tudja kezelni."


A mennyiségen és arányokon van a hangsúly.


"Miért akarsz te nőkkel ismerkedni egyáltalán, ha láthatólag ennyire nem kedveled a nőket?"


Miért kedvelném a nőket? Mit tettek érte? Vagy őket kedvelni olyan természetes, magától értetődő dolog?


"Ismerkedj pasikkal inkább, vagy maradj egyedül, vagy nehezebb opcióként mondjuk dolgozhatsz a saját belső problémáidon és komplexusodon."


Srác haverok az esetek többségében jófejek, következetesek és nem diszkriminatívak. Emberileg, jellemre zsebre tenném az ide irogató feminácik 99%-at, mégis fölém helyezik magukat.

2022. jan. 11. 18:52
 18/88 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nem mondtam, hogy az élettapasztalataid nem alakítanak, de ha a nőket tartod a hibásnak azért, mert te nem tudod uralni az érzelmeidet, akkor miért akarsz eyáltalán nőkkel ismerkednél? Maradj otthon, nézzél tévét.


Állításod szerint nem is kedvelsz minket, akkor meg végképp nem értem, minek szólsz hozzánk. Az ember általában azokhoz közeledik, akiket kedvel, nyilván te is közeledsz, ha visszautasítanak valahogy. Nem kell közeledni. Hidd el, nekünk is jobb lenne, ha nem tennéd, nyilvánvalóan az idegeidnek is jót tenne.

2022. jan. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/88 anonim ***** válasza:
100%

"mert ostobák és nem kíváncsiak a belsődre."


Én sem lennék kíváncsi a belsődre.

2022. jan. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/88 A kérdező kommentje:

18


Valahogy ti nők mindig mellébeszéltek és sikerült kikerülnötök a lényeget.


Az ok-okozat a leglényegesebb ez esetben és szemmel láthatóan teljesen hidegen hagy titeket az a része.


Azért közeledtem, mert megadtam az esélyét annak esetleg, hogy emberek vagytok és kedvelhetlek? De bebizonyosodott, hogy felesleges volt esélyt adni ennek.

2022. jan. 11. 19:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!