Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az normális, hogy ránézek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy ránézek egy nő fejére (akár képen) és látom rajta, hogy csak Chadekkel áll le dumálni és olyankor úgy leoltanám a fejét mert düh uralkodik el rajtam?

Figyelt kérdés

És olykor ráírok néhány anyázást és bezárom a beszégetést.


Ez a rossz tapasztalatok miatt van szerintetek, a sok elutasítás miatt?


2022. jan. 11. 18:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/88 A kérdező kommentje:

45


Igen, erre alakult ki a Pua mozgalom, a redpillesek. Blackpillesként elismerem, hogy a redpill megoldást nyújthat rövid távon, tehát alfa és domináns viselkedést színlelve manipulálhatod rövid távon a nőt, hogy ágyba vihesd. Elég sok bétának sikerült jó szintre fejlődnia, például a most sajnos meghalt Tom Toreronak, aki simán átlag alatti mégis nagyon sok nőt megfektetett a manipulációinak köszönhetően. Azt hiszem ha nincs alfa külsőd de erős alfa viselkedséjegyeket produkálsz akkor a nők agya kijátszható és elhitetik rövid távon, hogy te alfa vagy és az ágyadba bújhatnak. Más kérdés, hogy hosszú távon ez szinte sosem működik, mert például más férfiak között nem fog működni a manipuláció és leesik neki, hogy te igazából nem vagy alfa. És akkor úszott a vonzalom. A legtöbb Pua ezért is csak rövidtávon sikeres, de hosszú távon nem tudják megtartani a nőket mert nem született alfák és öregségükre végül egyedül maradnak. De legalább fiatal éveikben játszottak egyet.

2022. jan. 11. 19:56
 52/88 anonim ***** válasza:
6%
Nem is tudtam, hogy ezen az oldalon ennyi pszichológus van. Nyithatnátok egy rendelőt, ha ennyire okos dolgokat írtok. Minden egyes embernek tudjátok mi a problémája ez szép elismerésem a sok szakembernek.
2022. jan. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/88 A kérdező kommentje:

50


Nem kell mind, csak egy olyan aki tetszik és nem igénytelen. Ezt én is tudom hozni.

2022. jan. 11. 19:58
 54/88 anonim ***** válasza:
89%
Ha a saját ligadbol valogatnal, jutna nő
2022. jan. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/88 anonim ***** válasza:
100%
53 mi a nem igénytelen? Fürdik, tiszta, jó állapotú ruhában van, nem rosszak a fogai és napi szinten fésülködik? Mert ez már bőven a nem igénytelen kategória.
2022. jan. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/88 anonim ***** válasza:
100%
Mit takar a "nem igénytelen"?
2022. jan. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/88 A kérdező kommentje:

55


Ad magára mint én. Nem elhízott, edzett, sportos testalkatú. Nem találnék egy kövér nővel.

2022. jan. 11. 20:03
 58/88 anonim ***** válasza:
91%
Te edzett, sportos testalkatú, ápolt vagy és nem találsz magadnak nőt? Itt valami gebasz akkor is lesz, és az nem a lapátáll meg a vadász szem hiánya.
2022. jan. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/88 A kérdező kommentje:

58


Igen, biztosan önbizalomhiányos vagyok, illetve gyilkos gondolataim vannak amit a nők már az első 5 másodpercben kiolvasnak gesztusaimból :D

2022. jan. 11. 20:16
 60/88 anonim ***** válasza:
100%

51, nem azon múlik az "alfaság", hogy "Chad" külsőd van. Párom 168 cm magas, köpcös, mostanra van némi túlsúlya is az izomzata mellett. Bár most elkezdett ő is edzeni megint. Magyar viszonylatban még érettségit se tett, "csak" egy szakmája van, tehát azt se lehet mondani, hogy ezért sikeres. (Angliában felsőfokú végzettséget szerzett, szóval azért nem is tanulatlan)

Nyelv iskolát üzemeltet, ami hol jobban, hol kevésbé jövedelmező, tehát a vagyona se teszi kiemelkedően vonzóvá.

Ehhez képest utoljára középiskolában okozott neki gondot a nők felszedése. Többen önként próbálkoznak be nála, úgy is, hogy kapcsolatban van. A férfi társaságban is nagyon hamar lesz vezető, a társaság közepe. Tehát, még azt se lehet mondani, hogy csak a nők figyelnek fel rá.

Az, hogy "alfa" vagy-e a viselkedéseden, öltözködési és kommunikációs stílusodon, non verbális kommunikációdon (mimika, testbeszéd) múlik. Azon, hogy töketlen vagy, vagy bátor, magabiztos, kockázat vállaló típus, aki simán az élre áll, ha úgy van, vállalja a véleményét, átviszi az ötleteit, érvényesíti az akaratát. Tehát megy előre, határozott elvei, tervei, személyisége van. Ennyi a nagy "alfaság" titka.

Vagy tudsz erőt sugározni, vagy nem.

Amelyik nő az előbbire gerjed, (szerintem a többség) annál a fejed tetejére is állhatsz, ha az utóbbi típus vagy.

De tovább megyek, szerintem az életben az előbbi típus fog tudni érvényesülni, az ilyen emberrel érdemes kapcsolatot kezdeni, akár férfi, akár nő. Mert az ilyen halad, aktív és ha nem kompenzál, hanem tényleg ilyen, akkor belőle lesz jó társ. Mint írtam, mindkét nem esetében. Csak a nőkre még mindig gyengébb nem ként tekintenek, így elfogadottabb, ezért keresett a töketlen jellemű nő a "piacon". Illetve azért, mert egy gyengébb társ mellett könnyebben lehetsz te a nagy és erős férfi, amire sok férfinek igénye van.

De, amiért az egészet elkezdtem, valóban helyettesíthető a "Chad" külső, a megfelelő rátermett jellemmel annál, akinek az ilyen jellem a vonzó.

Én ismerek olyat is, akinek a befelé forduló, különc művész típus a vonzó. A nők továbbra se egyformák.

2022. jan. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!