Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az normális, hogy ránézek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy ránézek egy nő fejére (akár képen) és látom rajta, hogy csak Chadekkel áll le dumálni és olyankor úgy leoltanám a fejét mert düh uralkodik el rajtam?

Figyelt kérdés

És olykor ráírok néhány anyázást és bezárom a beszégetést.


Ez a rossz tapasztalatok miatt van szerintetek, a sok elutasítás miatt?


2022. jan. 11. 18:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/88 A kérdező kommentje:

81


Értem, és ezt biztosan megosztották veled :)


Vagy esetleg valamilyen parafenomén személy vagy.

2022. jan. 12. 12:42
 82/88 anonim ***** válasza:
100%

Mert veled megosztották, hogy agyő szerelmem, jött egy lapátállú fiú, én továbbállok...?

Arrogáns vagy, lenézed a nőket, vagyis inkább haragszol, mert nem jól alakul a magánéleted. Nyilván jó lehet ezt megélni kapcsolatban. Ezért lépnek le.

2022. jan. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/88 A kérdező kommentje:

83


Megint tévedsz. Ti nők nehezen tudtok logikusan ítélni, pedig érzelmi alapon ítélni gyakran téves.


Nem mindegy, hogy valaki haragszik a rossz tapasztalatok miatt vagy valaki arrogáns minden ok nélkül. Ezt a kettőt nagyon jól kavarod.

2022. jan. 12. 13:15
 84/88 anonim ***** válasza:
100%

A végeredmény ugyanaz. Arrogáns vagy a nőkkel - itt is.

Figyelj, nekem mindegy, nekem májusban lesz az esküvőm. Te meg csak utálkozz tovább és írj ismeretlen nőknek gonoszságokat, attól majd biztosan szebb-boldogabb lesz az életed.

2022. jan. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/88 A kérdező kommentje:

85


Nem lesz! De ha szépeket írnák sem lenne. Ilyen szempontból teljesen mindegy miket írok.

2022. jan. 12. 13:35
 86/88 anonim ***** válasza:
100%

Ez a hiszti mèg mindig tart?

Vegyél egy kutyàt

2022. jan. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/88 anonim ***** válasza:
30%

Te is parafenomen vagy, mert latod a no kepen, hogy Chad-ekkel dumal. Mi van, ha leszbikus pl.?



37F incel

2022. jan. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/88 A kérdező kommentje:

88


Hát tényleg csak ez a két opció létezik.

2022. jan. 12. 14:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!