Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az normális, hogy ránézek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy ránézek egy nő fejére (akár képen) és látom rajta, hogy csak Chadekkel áll le dumálni és olyankor úgy leoltanám a fejét mert düh uralkodik el rajtam?

Figyelt kérdés

És olykor ráírok néhány anyázást és bezárom a beszégetést.


Ez a rossz tapasztalatok miatt van szerintetek, a sok elutasítás miatt?


2022. jan. 11. 18:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/88 anonim ***** válasza:
100%

Ha a nők élből önbizalom hiányosnak tartanak, akkor kaki a non verbális kommunikációd. Ami részben tanult, nagyobb részben belülről fakad.

Tehát, csak azt hiszik, hogy az vagy, de valójában majd ki csattansz az önbizalomtól? Vagy azért elég jól fölmérik a nők már az elején a helyzetet?

Emellett meglepődsz, hogy agresszívnak tartanak miközben az vagy? Ismét a non verbális kommunikáció. A tekintet, testtartás, mimika megdöbbentően sokat elárul ám pillanatok alatt. Hogy a szavaid érzelmi árnyalatait, a megválasztásuk mögött álló indíttatást (jellemzően tudat alatti), a választott stílust ne is említsem.

Az emberek érzik, hogy ki vagy, hacsak nem vagy nagyon jó hazudozó.

2022. jan. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/88 A kérdező kommentje:

61


Figyelj. Én nagyon kemény lettem, nem szórakozok már az emberekkel, mintegy megelőzve azt, hogy fhaszra vegyenek. Sok szhart kaptam és a stílusom az elején lehet nem a legbarátságosabb és fenntartásokkal kezelek mindenkit. De aki ismeri az életem az megérti. Ez nem agresszió hanem alkalmazkodás a környezetedhez, világhoz. Túlélés záloga. Nem jópofizok, nem nyalok senkinek. És nem kezdeményezek barátságot, semmit mert az már rosszul sült el egy párszor.


A szemkontaktust nem szeretem valamiért, a mozgásom, testbeszédem inkább erőszakos, nincs pardon stílus. Mert azt tanultam, hogy csak ez működik.


Csúnya lehetetek, nem tudom, de inkább az az ellenszenves, bűnöző megjelenésű. Mondták már, hogy olyan vagyok mint egy sorozatgyilkos. De sok mást is mondtak már rám.

2022. jan. 11. 20:46
 63/88 anonim ***** válasza:
100%
De akkor csak látod, hogy nem (vagy legalábbis nem csak) a külső a probléma nem? Elvégre a kisugárzásodra érkezik a panasz.
2022. jan. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/88 anonim ***** válasza:
100%

Ja értem! Ha egy nőnek nem tetszik a külsőd, menjenek a picsába, viszobt ha te nem állsz le túlsúlyos nővel, az rendben van, és nehogymár. Meg mi az, h egy nőnek vannak elvárásai ugye...

Ahha.....🙄

2022. jan. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/88 A kérdező kommentje:

63


Igen, de az a külsőm miatt fejlődött ki. Mert rosszul álltak hozzám az emberek. Tehát ha ellenszenves az arcod úgy is kezelnek. Mondhatni elvárják az ellenszenves viselkedést. Én pedig csak beszálltam a játszmájukba, azt adom amire számítanak.

2022. jan. 11. 21:03
 66/88 anonim ***** válasza:
100%

65, a te döntésed.

Ismét páromat tudom felhozni. Olyan szegénységben nőttek fel, hogy enni nem volt mit és lakni se volt hol sokszor. Nem volt jó tanuló és egy szakmát végzett, majd ki ment Angliába a középiskola utolsó évében, még érettségi előtt, ahol betanított munkás volt egy raktárban sokáig.

Ha az alapján éli az életét, amit a környezete gondolt, soha semmire nem vitte volna. Mást nem hallgatott gyerekként és fiatalon, mint, hogy úgyse viszi semmire, egy tanulatlan szakmunkas lesz, szar pénzért amíg él. Ehhez képest most átlagos életszínvonalon él, folyamatosan fejlődik, van saját (egyenlőre hiteles) háza, autója, több szakmával rendelkezik, több szakmába jártas mint bárki akit ismerek, bárhova megy, hamar ő lesz a vezető, irányító.

Ha elfogadja azt, ami adatott, ha azzá válik, akivé várták, akkor most nem lennénk együtt. Mert olyan lenne mint te, egy tüskés sündisznó, aki nem érti miért nem ölelgetik.

Vagy elfogadod azt az utat amit, kijelölnek, vagy vért izzadva ellen állsz és más utat törsz magadnak.

Mint írtam, te már döntöttél, ha a világ gonosz, akkor kapja be és kész.

De, így nem várhatod, hogy élből pozitív elbírálást kapj, mikor te magad teszel azért, hogy ne kedveljenek.

Nincs ezzel baj, csak dönteni kell mi a fontos. Ha az önvédelem minden áron, akkor folytasd így, csak ne morogj, ha meg lesz a következménye.

2022. jan. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/88 A kérdező kommentje:

66


A küzdés megvan bennem, nem tudom ez mennyire értékelendő.


Az embereket meg helyén kezelem. Ha kerül néhány aki más bánásmódot érdemel akkor nyilván azt megkapja.


Szóval nem hinném, hogy sokat változtathatok azon, ahogy az emberek viszonyulnak hozzám, mert az emberek első benyomások alapján döntenek.

2022. jan. 11. 21:43
 68/88 anonim ***** válasza:
100%
67, de az első benyomást a viselkedésed, kisugárzásod, öltözéked, mozgásod, kommunikációd stb. határozza meg. Tehát te. Nem csak úgy, hasraütés szerűen dől el.
2022. jan. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/88 A kérdező kommentje:

68


Lófhaszt! Az arcfelépítésed, fejformád sokkal fontosabbak.


Ha nincs megfelelő külsőd bhaszhatod a kisugárzást :D

2022. jan. 12. 00:08
 70/88 anonim ***** válasza:
100%

Az én tapasztalataim merőben eltérőek. De nincs igényem arra, hogy vitatkozzak erről. Te is látod valahogy és én is. Arról nem is beszélve, hogy már berendezkedtél erre az eletvitelre.

Ettől függetlenül érdemes lenne nyitott szemmel járnod, figyelni milyen férfiaknak van párja, ők mit csinálnak másképp. Mert sok kevéssé jóképű férfinak van párja és nem csak csúnya és/vagy kövér nők.

2022. jan. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!