Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az normális, hogy ránézek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy ránézek egy nő fejére (akár képen) és látom rajta, hogy csak Chadekkel áll le dumálni és olyankor úgy leoltanám a fejét mert düh uralkodik el rajtam?

Figyelt kérdés

És olykor ráírok néhány anyázást és bezárom a beszégetést.


Ez a rossz tapasztalatok miatt van szerintetek, a sok elutasítás miatt?


2022. jan. 11. 18:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/88 anonim ***** válasza:
100%

30


Te is a dzsungel törvényét isteníted, mivel csak nőkkel (azaz gyengébbekkel) keménykedsz, a veled egyenrangú férfiakkal nem ..

2022. jan. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/88 anonim ***** válasza:
12%

Úristen, azért ez a nőkből álló csürhe sem semmi, ami ellep egy-egy ilyen kérdést.


Kérdező, keress egy szakembert.

2022. jan. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/88 anonim ***** válasza:
100%

Mondd kérdező, te összeállnál duci/tulsulyos nővel? Ja, nem!

Csak elkepesztően megnyerő Stacy kell ugye 😏

2022. jan. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/88 anonim ***** válasza:
4%
Írtam már máskor is. A béták miatt vannak a nők elszálva.Állandóan jópofiztok és kedvükbe akartok jàrni. Nincs egy kis tartás.
2022. jan. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/88 A kérdező kommentje:

27


"Az ok okozat olyan szempontból lényeges nálad, hogy indokolatlanul heves érzelmi reakcióval reagálsz egy teljesen általános jelenségre, az elutasításra. "


Nem általános, hanem állandó. Hallottam már olyan tanulmányokról, hogy néhány sorozatgyilkos a visszautasítások miatt vált azzá. Ez az érzés egyébként emberileg elfogadhatatlan, visszataszító, értéktelen érzést vált ki benned amely pszichésen nagyon nehezen feldolgozható. Nem arról az esetről beszélek amikor egy Chadet 5-ből 2 nő visszautasít. Azt fel lehet dolgozni simán a másik 3 sikerrel.


"Inkább abban keresd a választ, hogy téged miért érint ennyire mélyen és miért leszel ennyire irracionálisan érzelmes akkor, ha egy általad nem is kedvelt ember nem a te elvárásaidnak megfelelően viselkedik."


De a választ tudom. Nyilván az, hogy azt mondom nem kedvelem az a visszautasítás miatt van. Frusztráció váltja ki. Tehát ismerem magam, tudom mi miből következik, nem vagyok idióta. :)


"Ha erre megvan a válasz, és ki bírod gyomlálni, akkor a nők is jobban fognak kedvelni. Ez a szintű agresszió, utálat és frusztráció messziről ordít rólad, nem csoda, hogy messzire elkerülnek."


De leírtam, hogy tudom a választ. Tudom, hogy a visszautasítások heves érzelmi reakciót váltanak ki bennem. Tessék. Ettől jobban kedvelnek a nők?

2022. jan. 11. 19:17
 36/88 anonim ***** válasza:
100%
El vagy keseredve, frusztrált is vagy. Én sajnálom, de ha mindenki elutasít, akkor biztosan valami komoly probléma van veled.
2022. jan. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/88 A kérdező kommentje:

36


Igen, hogy nem Chad fejem van.

2022. jan. 11. 19:23
 38/88 anonim ***** válasza:
100%

37


Akkor miért nem próbálod meg kalapáccsal olyanná alakítani magadnak?

2022. jan. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/88 A kérdező kommentje:

38


Annyit nem ér meg pár felszínes maca.

2022. jan. 11. 19:29
 40/88 anonim ***** válasza:
92%

Nem válaszoltál kérdező! Kettősmerce!


....33as voltam

2022. jan. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!