Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az normális, hogy ránézek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy ránézek egy nő fejére (akár képen) és látom rajta, hogy csak Chadekkel áll le dumálni és olyankor úgy leoltanám a fejét mert düh uralkodik el rajtam?

Figyelt kérdés

És olykor ráírok néhány anyázást és bezárom a beszégetést.


Ez a rossz tapasztalatok miatt van szerintetek, a sok elutasítás miatt?


2022. jan. 11. 18:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/88 anonim ***** válasza:
100%

"Mert sok kevéssé jóképű férfinak van párja és nem csak csúnya és/vagy kövér nők."


Láttam már néhány incel vitát itt, és az a tapasztalatom, hogy ha empirikus úton próbálja valaki cáfolni az állításaikat, azaz példaként hoznak teljesen átlagos, vagy átlag alatti csávókat boldog párkapcsolatban, akkor az történik, hogy egyesével megmagyarázzák, az miért nem átlagos csávó: az magas, az erős, az okos annak van pénze, annak nagy a farka, stb. Van egy olyan érzésem, hogy ha ezt végigcsinálnánk, kiderülne, hogy a férfiaknak 10%-a lenne átlagos, a többi átlag feletti.


Amúgy is a nők rohadékok, mert még a ronda nő sem akar dugni ronda sráccal, de az incelek kemények, mert ők nem akarnak dugni ronda nővel. :D Egészen lenyűgöző! Még általában belemagyarázzák azt is, hogy az a tehén igazából nem is szexel a lúzer sráccal, csak csicskáztatja amíg nem talál egy nagyfarkú kigyúrt csávót. :D

2022. jan. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/88 anonim ***** válasza:
7%

"több szakmába jártas mint bárki akit ismerek, bárhova megy, hamar ő lesz a vezető, irányító"



Szinvonalas lehet a nyelvoktatas nalatok, ha a sajat anyanyelveden sem tudsz normalisan irni. Az se rossz, amikor kulonirod a nyelviskolat :)


Itt is lenyegeben csak a pofa nagy, mogottes tartalom nincs. De hiszen a noknek ez kell....



37F incel

2022. jan. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/88 anonim ***** válasza:
100%

73, komolyan, találtál egy, vagy adott esetben néhány helyesírási hibát és ezt sikerült belőle kihozni? Egyrészt, a magyar felnőtt társadalom nagyrésze funkcionális analfabéta. Tehát, az egész országban színvonalas lehet a nyelvoktatás, így nálatok is. Mondjuk a kettő nem függ össze.

Másrészt, ennek sok köze nincs ahhoz, amiről írtam, csak belém akartál kötni. Ez meg szimplán gyerekes viselkedés. Köss bele abba, amit írtam, vagy köss belém a helyesírás miatt, ha olvashatatlan amit összehozok. Ne azért, mert találsz benne egy egybe írandó szót, vagy néhol kimaradt vesszőket. Főleg, hogy a nyelvoktatás és az anyanyelv ismerete, használata még csak össze se függ, az egésznek meg sok köze nincs a páromhoz.

Szóval azon kívül, hogy valamibe muszáj belekötni, volt értelme is a hozzászólásodnak?

2022. jan. 12. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/88 anonim ***** válasza:
17%

#75



Ha nyelvtudassal jaszkarizol, akkor ezt kapod. Itt a baj nem helyesirasi hiba, hanem nyelvhelyessegi hiba. Nyelvtani eseteket tevesztesz, szoosszeteteleket sem tudsz ertelmezni, nem veszed eszre az adott morfemaban a nyelvtani alarendeltseget. Nem tudod mi a kulonbseg az egybe irando es az egybeirando kozott. Mert mind a ketto helyes, csak nem mindegy, hogy milyen kontextusban.



https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ke..



37F incel

2022. jan. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/88 anonim ***** válasza:
100%
Sajnállak kérdező. Piszok nehéz életet választottál, tele gyűlölettel és magánnyal. Vannak gonosz nők és gonosz férfiak,ezt nem lehet csak az egyik nemre ráhúzni. A te fő problémád az lehet, hogy csak a nagyon fullos nőkre mész. Ezzel önmagában nincs gond, de te csak a kinézetük miatt akarod őket. Egy belső tulajdonságot nem írtál még, hogy mi a vonzó neked. Nagyon levágós, ha egy pasi azért hív randira, mert "legyen már nőm", vagy tényleg megpróbálod megismerni.
2022. jan. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/88 A kérdező kommentje:

76


Belső tulajdonságok: legyen hüséges, ha kap jobbat ne tiplizzen. Legyen őszinte, megbizható, családcentrikus, tigris anya, szorgalmas, ambiciózus.


Ezeket én is tudom hozni.

2022. jan. 12. 10:34
 77/88 anonim ***** válasza:
100%
75, hol írtam én a saját nyelvtudásomról? Mint írtam, csak simán ész nélkül kötözködsz.
2022. jan. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/88 anonim ***** válasza:
91%

Te amugy nagyon futtatod magad. Maga vagy a tökély mégse kellesz senkinek. Nem fura?


"Belső tulajdonságok: legyen hüséges, ha kap jobbat ne tiplizzen."

"Ezeket én is tudom hozni."


Ez jogos elvárás. De honnan tudod hogy te hűséges vagy és nem tipliznél ha akadna jobb? Hát nőd se volt akkor ezeket nem jelentheted ki kezdjük ott.


Egyenlőre annyi jön le rólad hogy tapasztalatod az 0, de légből kapott dolgokat puffogtatsz és jobban akarsz tudni mindent. Egy idegesítő okostojás vagy, aki nem tűri ha a dolgok nem úgy alakulnak ahogy ő megálmodta. Mindent csak elemzel, megtervezel, számítást készítesz róla, netes pilles fszságokkal azonosítod magad. Magyarul semmi spontaneitás, izgalom vagy természetesség sincs benned. Egy nagy rakás frusztráció vagy.

2022. jan. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/88 A kérdező kommentje:

79


"Te amugy nagyon futtatod magad. Maga vagy a tökély mégse kellesz senkinek. Nem fura?"


Hm. Szerintem azt kéne megértsd, hogy a belső tulajdonságokra a kutya sem kíváncsi ha nem párosul az megfelelő külsővel, fejformával stb. Mehetek tehát a levesbe, és bár a frusztráció valóban felgyüllemlett bennem, nem az jellemez engem, a belső tulajdonságaim. A frusztráció egy állapot, egy okozat és a frusztráció nem te vagy. A frusztráció pusztán rossz megnyilvánulásokat vált ki, amelyeket sokan felhasználnak ellened, hogy igazolják saját állításaik, vádjaik, hogy első benyomásaik a rossz külsőt illetően alátámasztódjanak, és mint olyan pont jól jön ebből a célból.


Volt már néhány kapcsolatom, de a nők folyton másról álmodtak, le is léptek az első adandó alkalommal, ezért ezeket nem is tartom kapcsolatnak.

2022. jan. 12. 12:33
 80/88 anonim ***** válasza:
100%

a belső tulajdonságokra a kutya sem kíváncsi ha nem párosul az megfelelő külsővel,


Ahogy nyilván neked sem mindegy, hogy néz ki a hölgy.


Amúgy ha volt valóban kapcsolatod, hidd el, a nők nem azért léptek le, mert jött egy lapátosabb állú manusz, hanem mert arrogáns voltál.

2022. jan. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!