Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az normális, hogy ránézek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy ránézek egy nő fejére (akár képen) és látom rajta, hogy csak Chadekkel áll le dumálni és olyankor úgy leoltanám a fejét mert düh uralkodik el rajtam?

Figyelt kérdés

És olykor ráírok néhány anyázást és bezárom a beszégetést.


Ez a rossz tapasztalatok miatt van szerintetek, a sok elutasítás miatt?


2022. jan. 11. 18:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/88 anonim ***** válasza:
94%
Nekem sem válaszolt hogy a chadeknek miért nem támad... Mily meglepő a számára kellemetlen kommenteket átugorja.
2022. jan. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/88 A kérdező kommentje:

33


Én sem vagyok túlsúlyos. Karban tartom magam!

2022. jan. 11. 19:39
 43/88 A kérdező kommentje:

41


Nem a Chadek utasítanak vissza, illetve nem is akarok Chadeket felszedni. Erre nem jöttél volna rá magadtól?

2022. jan. 11. 19:40
 44/88 anonim ***** válasza:
89%
mifäszom az a chad?
2022. jan. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/88 anonim ***** válasza:
24%

Mondjuk, hogy vannak az alfák (Chad) és vannak a béták akik átlagos és átlag alatti kinézetűek/külsejűek.


Az alfák el sem tudják képzelni, hogy a bétáknak mennyire kell teperni a nőknél, hogy egyáltalán észrevegyék az ismerkedésről nem is beszélve (és nem is fogják megérteni, mert nekik soha nem kell különösebb erőfeszítést tenni a nők felé). Nekik elég csak megjelenni valahol már választhat is a nők közül kivel szeretne ismerkedni.


Másrészről a nők sem tudják mit él át egy béta mikor sorozatos elutasítást kap mint például én már hosszú évek óta. Csak mondják, hogy biztos baj van veled azért nem találsz senkit. Az elején az a probléma, hogy nem nézek ki alfának. Az évek múltával pedig már az, hogy belefásul az ember a rengeteg elutasításba és már érdektelenül is kezd ismerkedni, ha egyáltalán már akar-e ismerkedni.

2022. jan. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/88 anonim ***** válasza:
100%
És mi a magyarázat arra a sok ezer ferfire, aki nem Chad mégis van párja, akár felesége?
2022. jan. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/88 anonim ***** válasza:
73%

46


Több mint valószínű az hogy szerencséjére nem érte annyi szarság ami miatt lemond az ismerkedésről. Időben talált egy olyan nőt akinek kell.

2022. jan. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/88 anonim ***** válasza:
71%
De, ha talált, akkor mégse áll a csak a chad-ekkel kefél mindenki és amíg ilyen férfi nem jut, addig otthon a négy fal között sírnak a nők állítás nem?
2022. jan. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/88 anonim ***** válasza:
100%

"Onnantól, hogy én is ember vagyok sok közöm van hozzá. "


Nem. Az ég adta világon semmi közöd nincs ahhoz, hogy más kit választ és miért.

2022. jan. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/88 anonim ***** válasza:
93%

48as

Ezeknek az a gondjuk hogy a minden nő alatt azokat a nőket értik akik kirívóan szépek, csinosak, átlag felettiek. Na mivel nekik nem kellenek így minden nőnek csak a Chadek kellenek. Ezzel nyugtatják a felszínes lelkecskéjüket. Gonosz hipergám válogatós nők... De közben ugyanannyira, ha nem válogatósabb mint egy átlag nő.

2022. jan. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!