Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizgatós szakaszban ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizgatós szakaszban ez megcsalásnak számít ez?

Figyelt kérdés

Pár hete randizgatok egy sráccal, de csak csókig jutottunk, nagyon rendes velem, végre kifogtam egy normális pasit, erre elcseszem.

Egyik nap nagyon csúnyán berúgtam, semmire sem emlékszem csak hogy egy idegen csávónál ébredtem fel.

Sosem csináltam ilyet, még csak szexuális kalandom sem volt, nemhogy pont így ismerkedős szakaszba. Nagyon emészt a büntudat. Ti elmondanátok neki? Vagy nem tartozok neki magyarázattal míg nem vagyunk együtt hivatalosan?



2022. márc. 24. 16:25
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

#20 Nem értem ezt a hozzáállást. Randizol egy jót egy sráccal, ez a sokadik randitok. Romantikus, aranyos, tök jó, élvezet, a végén hazakísér, a kapualjban adsz neki egy szájrapuszit is. Aztán másnap elmeséli, hogy aznap este utánad kivel hogy csókolózott, ne adj Isten dugott, vagy leszopták. És szerinted ez a normális.


Gratulálok!

2022. márc. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
#20: Egyáltalán nem volt gyerekes viselkedés kidobni, én úgy kidobtam volna hogy lába nem éri a földet.
2022. márc. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!