Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizgatós szakaszban ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizgatós szakaszban ez megcsalásnak számít ez?

Figyelt kérdés

Pár hete randizgatok egy sráccal, de csak csókig jutottunk, nagyon rendes velem, végre kifogtam egy normális pasit, erre elcseszem.

Egyik nap nagyon csúnyán berúgtam, semmire sem emlékszem csak hogy egy idegen csávónál ébredtem fel.

Sosem csináltam ilyet, még csak szexuális kalandom sem volt, nemhogy pont így ismerkedős szakaszba. Nagyon emészt a büntudat. Ti elmondanátok neki? Vagy nem tartozok neki magyarázattal míg nem vagyunk együtt hivatalosan?



2022. márc. 24. 16:25
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
69%

Igaza van a 10-esnek.

Te még más pályán játszol.

2022. márc. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
71%

Kedves kérdező!


Kérlek ne nyugtasd magad, azzal, hogy ez csak egy fránya kaland. Igenis joga van tudni. Gerinctelen dolog eltitkolni előle, már a kapcsolat előtt titkolózni, átverni, a szemébe hazudni, nem gondolod?


Mással gyűrted a lepedőt, miközben vele randizgazsz, ahogy az előbb is írták. Ez nem volt korrekt, joga van tudni róla. És majd ő eldönti, hogy ez neki belefér-e, vagy sem, ne te akard eldönteni helyette, mert nincs jogod hozzá.

2022. márc. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

#10

Alapból elég nehezen bízok meg valakiben annyira hogy csóknál tovább jussunk. Ezért váratom az "igazit" A másik pasival sem volt szex, csak csók, és egykis orál. Nekem semmit nem csinált, mert full részegen sem engedtem neki.

2022. márc. 24. 21:42
 14/22 A kérdező kommentje:

#12

Igazad lehet, ő nem ezt érdemli

Valójában nem érdemlem meg

2022. márc. 24. 21:44
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
#13: Aha, az előbb még semmire sem emlékeztél, most már tudod, hogy "csak" csókolóztatok és leszoptad.
2022. márc. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
#15 közben kiderítettem
2022. márc. 24. 22:06
 17/22 anonim válasza:
Na mi lesz a vége elmondod a randizgatósnak?
2022. márc. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
56%

A macskám azt mondta ő csak röhögne rajtam ha ilyen csináltam ismerkedős szakaszban😂😂

Ezen meglepődtem xd

2022. márc. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Szóval ha a vadidegent részegen leszopod, az semmi...

Ez egy megbukott trollkérdés.

A 10-es komment leírt mindent, a sajátoddal meg még jobban oda vitted, hogy kamu. Ha valaki ennyire megfog ismerkedésnél, nem nyomja le a torkodon egy idegen a farkát.

Tovább megyek, az embernek általában ilyen boldogan eszébe nem jut így beb*szni. Plusz annyira kész voltál, semmire nem emlékszel, de azt nem engedted, hogy veled csináljon valamit.

2022. márc. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
27%

Anno randiztam egy sráccal, helyzet hasonló volt, és egyszer elmondta hogy éppen kivel csokolozgatott, akkor teljesen kiakadtam rá, és közöltem hogy velem így nem, és hogy hagyjon békén.


De aztan később rajottem, hogy kicsit gyerekes viselkedés volt ez, és nem kellett volna. Nem vagytok együtt, nem kell beszamolnod senkinek arról amit csinálsz, de azért mondd el inkább neki, könnyebb lesz neked is. Aztán majd megbeszelitek

2022. márc. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!