Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már olyan hogy tarskereso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan hogy tarskereson ismerkedtel és a végén kiderult hogy mas a neve?

Figyelt kérdés
2022. nov. 24. 22:42
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
84%

Társkeresőn nem, de Instagramon jártam már így. Kellemesen elbeszélgettünk, szimpatikus volt. (Bár nem akartam semmit, egyszerűen csak jó volt vele beszélni).

Erre fél év után közli, hogy amúgy nem Dániel hanem Gábor.

Borzasztóan rosszul esett. Átverve éreztem magam. Úgy voltam vele, hogy ha ennyi bizalmat nem érdemeltem, hogy legalább a keresztnevét tudjam, akkor én ezt inkább nem is folytatom. Csalódtam benne, és ezt neki is megmondtam. Aztán elváltak útjaink, így már nem bírtam volna bízni benne és hinni a szavának.

Azóta eltelt több mint 4 év, de eszembe szokott jutni. Életem egyik legnagyobb csalódása.

2022. nov. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
30%
1 Vihar a biliben
2022. nov. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is más volt a nevem fenn. De ha már átváltottunk Facebookra pl akkor nyilván a rendes nevem mondam.
2022. nov. 25. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
95%
Igen. Mély csalódás volt mert onnantól kezde megreccsent a bizalom teljesen.
2022. nov. 25. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
20%

4. Elárulnád miért reccsent meg a bizalmad?

Szerinted, mi oka lehetett rá, hogy más néven regisztrált?

Rászántál erre 5 percet hogy belegondolj? Gondolom nem.


Szerinted az interneten fellelhető emberek hány százaléka normális? Szerinted te normális vagy?

Szerinted bízhat benned?

Honnan tudja az elején hogy bízhat benned?

Honnan tudja hogy a 70 % hülye ellenére, te éppen normális lennél (ha lennél, de nem vagy az, különben nem építenéd le mások védekezési mechanizmusait)

Tehát nem bízhat benned.

Tehát jogos volt. A hiba nem azzal volt, hogy az elején nem adta meg neked a nevét. Hanem a hiba az volt hogy valaha is megadta, és nem küldött el téged rövid úton.

2022. nov. 25. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
20%

5-ös, Te nekem ne osszál észt, mert van bőven belőle. A miértet nem taglalnám itt ki azonban mivel semmi közöd hozzá. Igenis ha van erre példa akkor ne merd pont Te itt anonimként kétségbe vonni amit állitok!

Először is amikor valakit valamilyen néven hivok, mert úgy mutatkozik be, de kiderül, hogy nem fedi a valóságot és azon kell szólítani miközben mindenki más máshogy hívja. Szóval szerintem fogd be a szád és hallgass! Bizalom. Persze. Képmutatásnak hívnám inkább vagy egy megzavarodott személynek aki vagy skizófrén vagy valami más, de vannak gondok ott az agyban. Így még egyszer mely hallgatásra intelek 5-ös hozzászóló ha már nekem nyomod itt a rizsát. ;)

2022. nov. 25. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
23%

Nehogy pszichés problémáid legyenek, mert 5 randin valakit máshogy hívtál.

Én nem vontam kétségbe semmit, mivel nem mondtál semmit.

Csak azt hogy megreccsent hüpp hüpp a kis picike bizalmacskád, mert nem a saját nevén regisztrált, és futottál anyuhoz sírni(képletesen értve), erre megkérdeztem hogy belegondoltál e abba hogy a másik személynek mi oka lehetett rá.


Még egy kérdés:

Miért nem írod ki a neved a gyakorin? Te igazság bajnoka te.

Tessék, itt is ugyanolyan ismeretlen emberek találhatóak mint a társkeresőn. Írd, ki járj elöl a jó példáddal :D

2022. nov. 25. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
10%
Bravisszimo a nevem itt. Egy. Kettő, a valós nevemhez semmi közötök. Három, ha nem érresz valamit mondom ne ugass! Nem cica vagyok. A magyarázatom meg nem irom le mert lehet magára ismerne az illető, akit azóta is így kell szólítsak. Ergo, fog be a pofalesőd ha nem vagy tisztában dolgokkal!
2022. nov. 25. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
84%

Hihetetlen hogy itt mennyi hülye van. És még büszkék is rá.

Először is: Az, ha valaki ezen a retek oldalon nem írja ki a nevét/kitalált névvel van fele annyira sem mondható egyenértékűnek azzal, amikor valaki ismerkedik és Károly helyett Józsefként mutatkozik be. Itt max véleményeket oszt az ember, nem feltétlen ismerkedik.

Azért (mondjuk az én esetemből kiindulva) fél év folyamatos beszélgetés elég sok. Ennyi idő alatt már megismeri az ember a másik felet és megbízik benne. Erre kiderül hogy egy olyan apróságban sem képes igazat mondani, hogy mégis mi a keresztneve. Nem, ez rohadtul nem a "jaj álnéven regisztrálok nehogy baj legyen hogy megtudják ki vagyok" kategória.

#4 Felőlem Aranyhal néven is bemutatkozhatsz, senkit se érdekel. A hangsúly nem azon van, hogy milyen felhasználónévvel regisztrál és miért. Hanem inkább azon, hogy x idő után is tartja magát a hazugsághoz. És ez bizony ha hiszed, ha nem, undorító. És igen, megrendül a bizalom. Vagy te talán tudnál olyan ember szavának hinni, aki már az elején hazudik neked? Ugyanmár


1-es voltam.

2022. nov. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
77%
Igen. Szerencsére még találkozó előtt, 3 nap levelezés alatt kiderült, hogy azért mert nős és szeretőt keres. Facen megtaláltam igazi néven, mikor már kellő információm volt róla, mint munkahely, lakóhely.
2022. nov. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!