Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már olyan hogy tarskereso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan hogy tarskereson ismerkedtel és a végén kiderult hogy mas a neve?

Figyelt kérdés
2022. nov. 24. 22:42
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Egyébként összejöhetnétek ti ketten, olyan jól megértitek egymást. Mindenkinek jobb lenne, eltűnne 2 csalódott kontrollmániás idegbajos a netről, ti meg úgyis annyira jól egyetértetek.
2022. nov. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

#20

"Esetleg, ha a megismert ember személyiségére koncentrálnál az adatai helyett? Esetleg, ha figyelmes lennél, segítőkész? Megértő?"

- És mit kezdjek a személyiséggel, ha még fél év, év után is azzal hiteget hogy ő bizony Karcsi helyet Pityu? Nem, nem tudnék hinni neki. Ha nem bízik bennem valaki annyira, hogy egy ilyen apró és teljesen alap információt közöljön, ha már egyszer ismerkedni akar, akkor lehet bármilyen csodás személyisége, számomra nem megbízható. Ennyi. Ebbe kár belekötni, én így látom és pont. Te pedig úgy ismerkedsz ahogy óhajtasz, édesmindegy. A figyelmességnek, segítőkészségnek és megértés el pedig köze nincs ehhez.


A mondandód többi része pedig szintén nem vonatkozik rám, én nem nyomozgattam senki után, így ezt sem tudom a lelkemre venni. :)


#21

Ha ezt is nekem szántad, nem igazán tudom hova tenni. Sehol nem írtam hogy xy-nal egyetértek.

Párom is van, és "csalódott kontrollmániás idegbajos" sem vagyok.


Esetleg van még valami problémád? Szívesen hallgatom, csak legközelebb próbálj meg nekem válaszolni, mert eddig nem igen jött össze, valakivel folyamatosan keversz. :)

Továbbá baromira vicces, hogy egyetlen egy apróságon rugózol: azon, hogy én nem bízom meg olyanban, aki álnévvel akar megismerni 6 hónap eltelte után is. Valamit nagyon a lelkedre vehettél, Drága.

2022. nov. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
0%
Vicc az egész. 20-hozzászólonak meg teljesen igaza van.
2022. nov. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

6 hónap eltelte után azért kicsit más nem gondolod?

Érdekes. Hogy húztad ezt 6 hónapig? 6 egész hónapig, az fél év. De akkor miért ide írogatsz ahol valószínűleg azon sopánkodnak hogy valaki az elején nem ad meg saját nevet? 6 hónap az nem az eleje, addigra már azt is tudod róla amit most a feleségedről.

2022. nov. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
24-szólista, Te honnan tudod, hogy 22-eske fiú? Már le is csekkoltad? :)))
2022. nov. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Ááhh 24 vagyok és a 22-esnek van igaza. Neeeeem a 20-nak.
2022. nov. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
16%

#24

22-es vagyok. Úgy húztam addig, hogy csak beszélgettünk, nem akartam semmit. Így nem volt nehéz. "De akkor miért ide írogatsz ahol valószínűleg azon sopánkodnak hogy valaki az elején nem ad meg saját nevet?"

Kérdezett a kérdező, en válaszoltam. A többi hozzászólás azért van, mert xy nagyon nem akarja felfogni a válaszom, en pedig próbáltam megértetni vele, esetleg az ő álláspontját is próbáltam megérteni. Ennyi. Nem is értem a kérdésed.

Heteroszexuális lány vagyok, nincs feleségem. :)

2022. nov. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
20%
27 Na gondolhattam volna hogy sötét nőktől ered az eszme, majd átveszik a hülyébb férfiak, a normális emberek meg ezektől szívnak.
2022. nov. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
66%

28

Eszme? A saját tapasztalatom és véleményem írtam le. Miért kell még mindig ezen kattogni? Nem gondolod, hogy ebben a felesleges társalgásban inkább te vagy a sötét? 😃

2022. nov. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
0%
Ebben a társalgásban lehet, mert nem silabizáltam ki, hogy ki kicsoda, nem is lehet mert nincsenek nevek, nemek és stb, de ez itt most lényegtelen. Viszont abban hogy nem kell megadni a nevet a társkeresőn, mint ahogy a gyakorin sem kell, abban te vagy a sötét, hogy szerinted ezt kell.
2022. nov. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!