Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már olyan hogy tarskereso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan hogy tarskereson ismerkedtel és a végén kiderult hogy mas a neve?

Figyelt kérdés
2022. nov. 24. 22:42
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
23%

30

Senki nem mondta, hogy meg kell adni a nevet. Azt mondtam, hogy fél évig ismerkedtem valakivel, majd ennyi idő után közölte, hogy nem is az a neve, ami. Utána nem tudtam benne megbízni. Ennyi. Te pedig azóta is ezen vagy fennakadva, amiért őszintén sajnállak.

Értetlen és nevetséges vagy, egy percig sem tudlak komolyan venni. Olvasd vissza nyugodtan a válaszokat, meg tudod állapítani melyeket írtam én. Aztán próbáld értelmezni őket, mert azt eddig nem sikerült. :)

2022. nov. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
0%
Nem szeretném visszaolvasni, ne haragudj, nincs kedvem olvasgatni ezt a hülyeséget. A kérdésre próbálom elmondani a véleményemet, az pedig az hogy nem dicsőség az hogy ha valaki a saját nevét adja meg, semmivel nem lesz ettől több másoknál, akik máshogy csinálják. Semmit nem jelent, és nem lehet ez alapján senkit megítélni, valamint több oka is lehet rá, és ezek közül a legtöbb teljesen ártalmatlan.
2022. nov. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
69%

🤭most besikítottam volna egy nevet, hogy Jenő, Te vagy az?

Persze értjük és igazából teljesen kerek így a történet. Anno amikor táskeresőztem Én sem a sajàt nevemmel voltam fent. Az a külömbség, hogy már a páradig levélnél bemutatkoztam, átváltàs másik oldalra, törlés a táskeresőről abban a pillanatban, hogy érdemesnek tarzottam rá az illetőt arra, hogy kizárólag vele akarok tovább beszélni és mindenki mást mellőzök a továbbiakban. Persze ez csak én vagyok mert a pasas talán a mai napig fent van. Nem fogom megtudni mert nem ellenőrzöm. Én a hülyék közé tartozom :)

2022. nov. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!