Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randikon megbeszélés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randikon megbeszélés nélkül mi az alapvető, ki fizet?

Figyelt kérdés
Ma már mondhatni kiegyenlítettek az anyagi viszonyok és a lehetőségek, és nincs alá-fölérendeltség nő és férfi között, a nő akár többet is kereshet, mint a férfi. Ezért első alkalmakkor az a normális, ha mindenki a saját fogyasztását fizeti, nem?

2023. jan. 11. 10:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/86 anonim ***** válasza:
100%

De egyébként szerintem manapság nincsenek is randik. Ismeretségi körök vannak, amikben egyik valaki megtetszik a másiknak és mivel már ismerik egymást, ha elmennek randizni, akkor már el van döntve, hogy ki fizet mit. Nincs már olyan, hogy két idegen ember randizik.


szerintem pont ellenkezőleg.

több idegen páros randizik manapság mint valaha.

2023. jan. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/86 anonim ***** válasza:
0%
71: á, csajoknak, fiatal lányoknak hatalmas baráti körük van, általában onnan válogatnak.
2023. jan. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/86 anonim ***** válasza:
100%
hát, a tindernek még is valami 200millió felhasználója van azt hiszem.
2023. jan. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/86 anonim ***** válasza:
0%
73: amiből 199 999 999 pasi és egy prosti.
2023. jan. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/86 anonim ***** válasza:
100%

70-es, ha egy nő jófejségből, vagy illemből, vagy tesztből,(tehát minden más ok ami nem feminizmus) ajánlja fel, hogy fizeti a részét, akkor többnyire ha azt válaszolod, hogy te szeretnéd állni az egészet, egyszerűen csak megköszönni és elfogadja.

Ha feminista hozzáállás miatt akkor kibukik vagy erősködik, hogy nem hagyja, esetleg utólag szóvá teszi.


Egyébként én olyan típus vagyok aki nehezen fogadja el ha adnak, akár illem akár nem. Épp ezért nem is hagyom hogy drágább helyre vigyenek első randira, és még ott is kapom elő a pénztárcát jelezvén, hogy állni szeretném a részem. A "drága" randit hagyjuk későbbre mikor tudom, hogy biztosan több lesz belőle és viszonozni tudom/szeretném az udvariasságát.


A jelenlegi párom pl a munkahelyemre (fagyizó) hívtam el és meghívtam egy fagyira, de azon a találkán ezer más dologgal bemutatta, hogy milyen udvarias és tisztelettudó.

2023. jan. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/86 anonim ***** válasza:
100%
Illem szerint az, aki meghívott. Én szeretem nőként felajánlani a fizetést akkor is, ha nem én hívtam meg, de inkább azért, hogy ne godolja azt, hogy "hö, meghívatta magát velem, akkor megvettem a p...ját estére, és ha visszautasítja, akkor jogom vele emiatt ordítozni meg erőszakoskodni"... későbbiekben meg mikor egyik, mikor másik.
2023. jan. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/86 anonim ***** válasza:
0%

Csóró ember csajozni se merjen, hol élünk!

De persze egyenlőség van...

Elmentem ezt a kérdést, majd ha előkerül a téma hogy a nők amúgy nem is a pénzre mennek akkor majd előrántom, jó ellenpélda.

2023. jan. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/86 anonim ***** válasza:
100%

Én nem olvastam végig minden hozzászólást, mert elég sok van, csak átfutottan, de a válasz szeintem világos mint a nap.

Én férfi létemre mindenképp a hölgyekkel értek egyet.😃


Azért gondoljunk már bele. Ha én megakarok ismerkedni egy hölggyel, udvarolni szeretnék neki, meghívom őt egy éttetembe vagy valahova, hát nehogy már ő fizessen bármit is.

Elsülyednék a szégyentől.😢

Ha nem tudom ezt megengedni magamnak, akkor jobb ha egyedül maradok, mert így a továbbiak is a filléreskedésről fognak szólni.

A házat is nagyon jó alapra kell építeni, mert ha nem, akkor összedől.

Ha az ember ismerkedik egy hölggyel, nagyon fontosak a kezdeti lépések.

Milyen benyomást keltünk az első találkozások és randik alkalmával.

Ez nagyon fontos, hogy mi lesz a hölgy benyomása rólunk rögtön az első időkben.

Tetszik annak a hölgynek a hozzászólása, aki a következőket írta.:

"Ha a férfi beleegyezik abba, hogy a vendéglátás felét én fizessem, akkor második randi már biztosan nem lesz."

Ennyike. 🤔

2023. jan. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/86 anonim ***** válasza:
100%

77-es! ha annyi pénzed nincs hogy meghívd egy kólára a csajt akkor tényleg ne csajozz!

senki nem azt mondja hogy első randin egy puccos étterembe vidd és verj el rá 10ezreket.

2023. jan. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/86 A kérdező kommentje:

"ha annyi pénzed nincs hogy meghívd egy kólára a csajt akkor tényleg ne csajozz!"


De egyébként miért ne? Hajléktalanok, csöves hippik nem randizhatnak? :D

2023. jan. 12. 20:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!