Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Legrosszabb tinder randi sztorik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legrosszabb tinder randi sztorik?

Figyelt kérdés
Mik voltak a legrosszabb randijaid? Mi történt, miért tartod annak?

2023. jan. 27. 23:23
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Képen tetszett, lehetett vele beszélgetni pár nap után tali. Megbeszéltük hol veszem fel. Megállok, álltak ott többen (buszmeg), keresem…nem látom. Írok neki hogy itt vagyok…írja hogy ő is. Hát mondom melyik lehet az… egyszercsak megindul a kocsi felé egy kifejlett kafferbivaly olyan léptekkel hogy a flakonba rezgett a víz mint a jurassic parkban… hát mondom ez hogy akar jönni, nem nyerges vontatóval jöttem. De ahelyett hogy a kipörgésgátlót kikapcsolva elrajtoltam volna mint a schumacher, úriember voltam és el vittem enni… salátát kért a drága… mint aki nem úgy néz ki hogy egy tehenet le enne a vázáról futtában hátra kötött kézzel. De viccet félre téve nem értem miért kell az embert több éves képpel szédíteni mikor élőben úgy is kiderül az igazság.
2023. jan. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
#10-#11. Úr Isten, és én még azt hittem az enyém volt szar. 😂😂😂
2023. jan. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem bánom mert egy jó sztori maradt😃 vittem neki csokit is de a randi végére cseppfolyós lett a 40 fokba és mikor megfogtam lekonyult a kezemben. Mondom neki tedd be a fagyóba jó lesz az😅 hazáig nevettem magamon meg az egész szitun
2023. jan. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
91%
Hát köszönöm Neked, hogy megosztottad, annyira jót nevettem az egész megfogalmazáson. 😂 És amúgy le a kalappal emberileg, mert legalább benned volt annyi még ezek után is, hogy nem elhajtottál a fenébe, nem aláztad meg szerencsétlent, hanem végig vitted az egészet.
2023. jan. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem mertem kockáztatni. Nehogy megborítson kocsival együtt😅

Örülök, hogy feldobtam az estéd😃

2023. jan. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

#11-es válaszhoz hasonló az élményem. Pár hét intenzív chat után találkozót beszéltünk meg a sráccal. A képen helyes volt. Egyszer megemlítette, hogy átlagos magasságú (gondoltam, ez pont jó, hiszen én alacsony vagyok, akkor ő kb. 170-175 cm magas lehet). Leszálltam a buszról Bp-en, kerestem a tekintetemmel a pasit hiszen oda az állomásra beszéltük meg. Átfutottam a szememmel az ott ácsorgókat de egyik sem hasonlított rá. Láttam, hogy az egyik pasi mered rám de eszembe se jutott, hogy ő lehet. Végül a hátam mögül megszólalt, hogy hát szerinte rám vár ha minden igaz... Az agyam szerintem pár pillanatra lefagyott. Az arca mintha hasonlított volna a képen látottra, de sokkal soványabb, beesett volt. A ruházata, mintha csukott szemmel választott volna valamit a szekrényből. Toprongyos, extra bő melegítőben volt. A haja nem rövid mint a képen, hanem a háta közepéig ért. És nem átlagos magasságú volt, hanem kb fél fejjel kisebb mint én. 161 cm magas vagyok. Nem akartam bunkó lenni de 20 perc után elköszöntem mert a beszélgetés nagyon kínos volt.

Tanulság: minél hamarabb találkozni, a netes beszélgetés még messze nem jelent semmit.

2023. jan. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
37%

#10

Tanulság számomra levonható ezekből: Tájparaszt látszik első kérdésénél hogy csak dugni akar vagy eleve IQ 85.

Tudtad mit akar a padon, mégis ledugta a nyelvét a torkodon.

Őszintén azon se lepődtem volna meg, ha fel is engeded. Szerintem neki így is egy nyerő este volt :D

2023. jan. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

#11-es válaszán kiégtem, zseniális 😂😂, de a többi sem volt kutya.


Én "sajnos" nem tudok ilyen kimagaslóan rossz randikról beszámolni, pedig esküszöm, hogy a sztori kedvéért még meg is érné 😀

2023. febr. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
96%
Amikor a magát 174 centis férfi valójában még nálam is alacsonyabb volt... Nem azért nem lett randi, mert alacsonyabb, hanem mert hazudott, és az nálam azonnali lezárás.
2023. ápr. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
79%

#19

ez hogy derült ki végül?

2023. ápr. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!