Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Legrosszabb tinder randi sztorik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legrosszabb tinder randi sztorik?

Figyelt kérdés
Mik voltak a legrosszabb randijaid? Mi történt, miért tartod annak?

2023. jan. 27. 23:23
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Felhívatta magát a barátnőjével, és otthagyott az asztalnál kb 50 ember előtt. Nagyon kínos volt.
2023. júl. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
94%
Randiztunk, és már órák óta tartott a randi, én pedig bénáztam és nem léptem. Majd másnap közölte velem chat-en, hogy ő amúgy szexelni akart volna, és igazán viselkedhettem volna férfi módjára. És ez amúgy egy fullos nő volt.
2023. júl. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Tinderen normálisnak tűnt (lol), igényes képek, teljesen kulturált üzik, érdeklődő volt, jó ütemben haladt a beszélgetés és a megbeszéltünk egy találkozót.

Élőben már messziről látszott, hogy nem néz ki olyan jól, mint a képeken, hát istenem, ez van. De mikor odaért és megcsapott az az elsöprő erejű, irgalmatlan pusztító szájszaga... fú.

10 percig bírtam, amíg kitaláltam valami udvarias megfogalmazást arra, hogy ezt ne erőltessük.

2023. júl. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Pasiként bűntudatom volt, hogy a fotóm 2 éves és egy jó naponom készült, mikor megjött a csaj, konkrétan nem ismertem rá, bemutatkozott így kiosontam a wc-be facebookon már rá tudtam keresni a teljes nevére, ugyan azzal a fotóval volt fent facebookon mint a tinderen, 2011es fotó volt… ez tavaly történt…

Elképesztően megrondult, hízott, egy zeíros bőrű, zsírtól lapos hajú, ápolatlan 2 méterről cigitől bűzlő, magát alkalmi dohányosnak mondta…

Na én egy balek vagyok, aki rettenet nehezen mondok nemet és nehezemre esik megbántani az embereket… vacsora, +utána a kedvenc pubjában 40.000ret költöttem el, majd a végén utánam jött a wc-be és le akart szopni… na azt már nem engedtem, féltem volna abba a szájba bármit beletenni :D akkor fogtam menekülőre, hetekig mérges voltam magamra, hogy miért vagyok ekkora bazi nagy balek…

dec. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Gyönyörű arcú csajszi, örültem mint majom a farkának, hogy macheltünk, beszélgettünk, tök egy hullámon voltunk, megbeszéltük a randit ott állok a találkahelyen, ott áll ő is…

Direkt nem szóltam semmit, gondoltam majd észrevesz, milyen mókás lesz…

Közelebb megyek de nem szólok semmit…

Még közelebb megyek nem szólok semmit… felém néz de átnéz rajtam és elhúzódik….

Közelebb megyek megin gondoltam, majd csak megismer…

Megin elhúzódik…

Megin közelebb megyek… erre kaptam a pofámba egy jó nagy adag cs-gázt… ott taknyom nyálam egybefolyik, köhögök, prüszkölök, kurtaanyázok, mondom mi van vak vagy bammeg velem jöttél randira…


Na így derült ki számomra, hogy nem, nem sétapálca volt a kezében… ő vak, én meg egy igazi hülye debil…


Ez volt mindkettőnk élete legcikibb randija, amúgy együtt vagyunk azóta, végül jól sült el a dolog :D

dec. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
25-ös, szuper hogy jó vége lett :D egyébként mikor beszélgettetek nem derült ki hogy vak?
dec. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!