Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért degradálóbb egy nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért degradálóbb egy nőnek belemenni egy barátság extrákkal dologba vagy szexkapcsolatba,mint egy férfinak? Miért menő ez manapság?

Figyelt kérdés
2023. márc. 31. 14:42
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
91%
Nincs nemi különbség, és illene eszerint is működnie végre a társadalomnak. Nincs olyan dolog, amit szabad egy férfinak, de egy nőnek nem, vagy fordítva.
2023. márc. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
0%
Nem egyenértékű.
2023. márc. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
#12 kifejtened miért?
2023. márc. 31. 16:07
 14/39 anonim ***** válasza:
7%

Nem a 12-es vagyok, de én szerintem azért, mert nem mindegy, hogy a kulcs vagy, vagy a kulcslyuk.

(Sajnos.)

2023. márc. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
100%

Sztm meg nem degratáló. Egyforma mind2, az más kérdés hogy lehet az egyik fél előbb utóbb többet akar.

Amúgy ha tudja mind2 akkor egymást használják! Ennyi!

2023. márc. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
93%

14

Istenem, valami múlt századi búmer szöveg. Ráadásul mégcsak nem is logikus.

2023. márc. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem azt vallom, csak gondolom, hogy azért mondják páran, hogy a nőnek égőbb.

Személy szerint letojom ki miért hord le ribizlinek, csak a kérdésre válaszoltam.

14-es voltam.

2023. márc. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
11%
16 amúgy logikus, mert nem az összes fér bele a kulcslyukba, nem tudod kinyitni az ajtót, bezarni szekrényt ha nem passzol a kulcslyukba.
2023. márc. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
70%
Szexkapcsolatot általában nem hosszú távra terveznek. Rövid kapcsolatokból beeshet több is fiatalon. Ééés akkor jön ez az idióta kulcsos meg gumicsizmás szöveg. Mert ugye a nő mindenkinek adja oda magát, aki csak igényt tart rá. Lehetőleg már az első randin. De kinek kell az a ribizli, aki mindenkinek már az első randin odaadja magát? Fuck logic😕
2023. márc. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
100%

18


Pontosan erről "beszélek", hogy olyan hasonlatokkal jönnek, ja meg a kilincsel.

"Több f@szt fogott meg, mint kilincset!"

Fúj nem kell. De azért végigkúrta/végigkúrná János-várost, viszont a nő maradjon ártatlan, maximum 5 farok járjon benne életében, de talán még az is sok és csakis párkapcsolatban.

Miután már a férfi le akar telepedni, mert kell az asszony, aki süt-főz takarít és a biztos lyuk, az otthon melege.

Természetesen mellette félrekúr, sőt lehet elhagy egy "ribizliért"/ribizliért, de nem baj.

A férfinak mindent szabad

Persze a nőnek még most sem nagyon sok minden nincs jó szemmel nézve. :/

2023. márc. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!