Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért degradálóbb egy nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért degradálóbb egy nőnek belemenni egy barátság extrákkal dologba vagy szexkapcsolatba,mint egy férfinak? Miért menő ez manapság?

Figyelt kérdés
2023. márc. 31. 14:42
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ez könnyen elintézhető. Bár engem nem szoktak szerencsére exekről faggatni, de amúgy sem mondanám meg soha az igazat, nem tartozik senkire, az a múltam.

Nekem is voltak ilyenek, és nagyon egyszerű az oka, ki voltam éhezve. A férfiak is, az mitől másabb? És ha hónapokig, akár évekig nincs senki normális, akkor addig soha ne szexeljek? Ez csak az gondolhatja komolyan, aki kb a középkorban tart fejben..

2023. márc. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%

21


Ja, vagy nem mondod el, vagy hazudsz. :D


Egyébként nem degradáló normális emberek szerint, de hát vannak abnormálisak is...

2023. márc. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
91%

"nem mindegy, hogy a kulcs vagy, vagy a kulcslyuk"


Szerencse, hogy emberek vagyunk.

2023. márc. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
62%

Azok, de mégis vannak olyan emberek, akik szerint úgy müxik, milyen érdekes, ugye?

Nem hallottad még? Örülj neki.

2023. márc. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekes. Szánalmasnak mondanám.
2023. márc. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%
(Bocsi, idezőjelbe kellett volna tennem : *"érdekes")
2023. márc. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
81%

Azért degradáló, mert a legtöbb nő nem csak szexet akar hanem szerelmet is, viszont ha a pasinak csak a teste kell az megalázó és bántó.

Főleg hogy sok pasi annyira gerinctelen, hogy lehazudja a csillagokat is az égről azért hogy megkapjon valakit. Ha meg egy nőnek tényleg csaka szex kell, oda is kellenek érzelmek, kötődés, meg az, hogy a pasi jó partner legyen. A legtöbb pasi nem jó partner, leszarják hogy a nőnek is jó legyen.

2023. márc. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
93%
Hát én nőként minél több ilyenbe veszek részt, annál kevesebbnek érzem magam. Ugyanezt érezheti egy férfi is, de nem jellemző.
2023. márc. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:

De miért kell éreztetni? Vannak most már olyan nők, akik érzelmek nélkül is tudják csinál. Ha pedig esetleg többen reménykedik miért kell azt éreztetni a nővel, hogy -mert vannak érzelmei - kevesebbet ér? Mivel érnének a férfiak többet, mert kb bárkibe beteszik gondolat nélkül? Szerintem ez társadalmilag nagyon gáz, hogy még mindig akadnak olyan férfiak,akik felsőbbrendűnek érzik magukat. Pedig ne felejtsük el egyik a másik nélkül nem létezik.


Konkrétan az ismerkedésben a férfiak 80% csak szexet keres. Ők hárítják a felelősséget, de a nő nem teheti,mert akkor már ribizli.

2023. márc. 31. 21:27
 30/39 anonim ***** válasza:
69%

Azért, mert nő vagy, ő meg férfi.


Idióták és kész, bár azt azért tegyük hozzá, hogy mennyi nő lenézi a másikat, mert lefekszik érzelmek nélkül, a diszkóban a fiúkkal. Ez nem csak a férfiakra érvényes ám.

A férfit is lenézik, ha hímringyó nagyon sok nő.

Csak hát a nő mivel érzelmesebb legtöbbször és azért érzéseket kezd el táplálni, akkor már a pasas fut jobb esetben, vagy ugyanúgy használ míg nem jön más megfelelő "nőstény" számára. Let's be real&honest, ha te szerelmes vagy és tudod, hogy ő nem az, akkor minek mászol vele ágyba? Igen, a fránya szerelem, DE létezik ész, önbecsülés is és akkor persze, hogy degradálva vagy tüstént. Itt is nyugodtan.

Én is milliószor írtam már, hogyha te nem szereted önmagad, akkor más miért szeressen? Nem a pasi alacsonyit le olyan esetben hanem te magadat, ezért lehet mondják sokan, hogy a nőre nézve cink.

2023. márc. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!