Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért degradálóbb egy nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért degradálóbb egy nőnek belemenni egy barátság extrákkal dologba vagy szexkapcsolatba,mint egy férfinak? Miért menő ez manapság?

Figyelt kérdés
2023. márc. 31. 14:42
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
53%

Eszembe jutott más példa.:😀

Terhes vagy és hagytad védekezés nélkül. Kire fogják? Csakis a nőre, hogy miért volt olyan hülye, hogy hagyta óvszer nélkül. De a pasi könyörgött, hogy csak egyszer, csak pár lökés, vagy kihúzza időben. 😄

Ő is ott volt, amikor kisbabát nemzettettek, de akkor is a nő a fő bűnös, mert hagyta, mert beleegyezett!

És valahol igaz, mert neked kell, hogy eszed legyen, mert te hordod ki 9 hónapig, te leszel az anya, vagy te mész abortuszra és lehet többet nem lehet gyereked.

A te döntésed volt, hiába vett részt benne.


Ribizli, nem ribizli, előbb utóbb a legtöbb férfi olyan nőt választ általában, akin nem ment át a haver, a kollégium, aki nem volt rosszlany.hun, akinek nincs meg a híre, hogy mocskos r*b@nc.

Mert a nő az, aki szétteszi a lábait, te beléd megy a fallosz és nem fordítva. Te döntöd el ismét, hogy kinek engeded.

Ergo a férfi csak odamehet, ahová engedik, te adod meg az alkalmat, ő csak elfogadja a kínálatot. És ez mindig így lesz több mint valószínű.

Hiába fektetnek 100 nőt, vagy nem bánja, hogy 50 pasival feküdtel le előtte, ha lehet, akkor inkább a jó fajta kislanyokbol válogat a feleség pozícióra, hogy ne égjen be ő, hogy milyen luvnya az asszony, hogy a haverok ne dugják szét. De persze a szomszédból a rendes lányt azért megfogja/megcsalná csalni/csalná.

Igazságtalan az élet, ja. 😌

2023. márc. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
Szerintem az is sokat elmond egy pasiròl, ha a környéken meg volt minden nő neki.
2023. márc. 31. 22:19
 33/39 anonim ***** válasza:
83%

Igen, ők sem különbek, azok a típusok is megkapják a jelzőt.

De még mindig a nők vezetnek.

2023. márc. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
83%
Nekem nem lenne degradáló, csak nem látnám értelmét, mert szexnél többre vágyom egy kapcsolatban.
2023. ápr. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem degradálóbb.

Én sokat utazgatok, online keresem a pénzem, már sok hozzám hasonló nővel találkoztam és a legtöbbjüknek van 2-3szexkapcsolata és nem vágynak egyelőre semmi többre.

2023. ápr. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 NTBS ***** válasza:
100%
Szerintem egyik félnek sem degradáló.
2023. ápr. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
74%

"Ergo a férfi csak odamehet, ahová engedik, te adod meg az alkalmat, ő csak elfogadja a kínálatot."


Szánalmas indoklás. A szex két ember közös döntése. A technikai részletek teljesen mellékesek.

2023. ápr. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
39%
Ja, és ezek szerint minden férfi himrbanc, hogy bárkit megdugna? Szánalmas vagy. Na ilyen pasi sem kéne.
2023. ápr. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
74%
Érzelmileg nagyon ki lehet égni a szexkapcsolatban, ha 2-3 van párhuzamosan, akkor az a nő már kiégett szerintem. Bio-vibratorok ezek a férfiak.
2023. ápr. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!