Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Higiéniai problémák kiszúrása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Higiéniai problémák kiszúrása első lakásos randin? Pedig a srác nagyon bejön. Mi a véleményetek? (21/n)

Figyelt kérdés

Ismerekedek egy sráccal már hetek óta, nagyon kedves, jóképű, humoros, kommunikatív, külsőre ápolt, tehát minden megvan benne, amit keresek személyiség terén. Voltunk randizni itt-ott, tegnap jött el az első olyan alkalom, hogy meginvitált a lakására.


Igyekeztem a legcsinosabban megjelenni, hogy én se okozzak neki csalódást. Mikor beléptem a lakásba egy picit fura szag fogadott de azt hittem a főzés szaga maradt ott. Szép rend volt, beszélgettünk, ettünk, majd filmeztünk. Hívta valaki telefonon, én pedig addig elugrottam mosdóba, mert amúgyis már kellett eléggé. Zárnám a wc ajtaját, nincs benne kulcs, mondom furi. Ott volt hagyva 4-5 üres guriga a földön, a wc karimája picit piszkosnak tűnt, fertőtletítőt nem láthatott egy ideje. Kipárnáztam papírral a wc-t, majd némi undorral leültem. Ahogy végeztem keresném a légfrissítőt, hogy befújjak, hát nincs, ablakot pedig nem mertem nyitni, mert lifegett a kilincs. Jó, megyek át kezet mosni a fürdőbe, hát a csap is tiszta vízköves, borotva otthagyva a mosdó szélén. Ezek után picit csökkent a fiú iránti lelkesedésen, mert úgy tűnik a higiéniára nem ad, nekem viszont az az egyik legfontosabb dolog. Mit gondoltok? Túl szigorú vagyok vele, vagy igazam van?


Egyébként film vége után memtem már haza, mert ma korán kellett keljek és időre kellett menjek, de azóta nem keresett.



2023. ápr. 6. 10:48
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
100%

18

Ezt te honnan tudod? :D Ennyiből ez nem állapítható meg. Vannak helyek ahol extra gyorsan tud vízkövesedni minden a kemény víz miatt.

2023. ápr. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
86%
18-as - van olyan pasi,aki sose takarít. Ez az ex, amit a 14-es hozzászólásban írtam, is ilyen volt. Később rájöttem, hogy nem tudja, hogy hogy kell takarítani. Azt se tudta, hogy kezdjen hozzá. Gondolom otthon nem kellett, nem tanították meg neki. Elcsodálkozott azon, hogy a fürdőszobában kell port törölni, meg, hogy az ágyneműt nem háromhavonta cseréljük. Voltak bajok a szocializációjával.
2023. ápr. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:
91%

"Ha legközelebb felajánlanád hogy kicsit kitakarítasz nála,szerinted megsértődne úgy ahogy a 14-es is írta?"


Jól vagy? Randiztak, még az kéne, hogy takarítson helyette! Cseléd, vagy mi?

2023. ápr. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
23%

20. De ha amúgy jól kijönnének, akkor miért is ne?

Tényleg sok férfi nem ért a takarításhoz, mert amíg otthon lakott az anyukája megcsinálta helyette.

Én nem bírnék koszban élni, nálam kizáró ok lenne.

Tehát vagy felejtős lenne a srác, vagy inkább megcsinálnám én, ha nem lenne sértődés belőle.

2023. ápr. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:
92%
Lfaszt csinálnám meg.
2023. ápr. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:
6%
23. Nem cseléd nyilván. De a 24-es válaszomban kifejtettem a miértjét. 😁
2023. ápr. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:
100%
23-as - én voltam a 14-es. Más városban laktunk és beláttam, hogy ha nála akarok lenni egy napnál tovább, akkor muszáj kicsit takarítani, mert olyan koszos fürdőben nem tudok fürdeni, nem volt rá gusztusom. És hát hiába jeleztem, ő nem csinált semmit. De igen, amúgy én sem javaslom ezt senkinek :D
2023. ápr. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
100%

De miért csinálnád meg? Bejárónő létezik, anyja, testvére, barátja van mindegy milyen nemű.

Neked mi közöd van hozzá?

2023. ápr. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
100%
De más otthonában amúgy sem illik takarítani, mert sokan sértésnek veszik.
2023. ápr. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
5%
28-as. Akkor te mit javasolsz a kérdezőnek? 🤔
2023. ápr. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!