Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Higiéniai problémák kiszúrása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Higiéniai problémák kiszúrása első lakásos randin? Pedig a srác nagyon bejön. Mi a véleményetek? (21/n)

Figyelt kérdés

Ismerekedek egy sráccal már hetek óta, nagyon kedves, jóképű, humoros, kommunikatív, külsőre ápolt, tehát minden megvan benne, amit keresek személyiség terén. Voltunk randizni itt-ott, tegnap jött el az első olyan alkalom, hogy meginvitált a lakására.


Igyekeztem a legcsinosabban megjelenni, hogy én se okozzak neki csalódást. Mikor beléptem a lakásba egy picit fura szag fogadott de azt hittem a főzés szaga maradt ott. Szép rend volt, beszélgettünk, ettünk, majd filmeztünk. Hívta valaki telefonon, én pedig addig elugrottam mosdóba, mert amúgyis már kellett eléggé. Zárnám a wc ajtaját, nincs benne kulcs, mondom furi. Ott volt hagyva 4-5 üres guriga a földön, a wc karimája picit piszkosnak tűnt, fertőtletítőt nem láthatott egy ideje. Kipárnáztam papírral a wc-t, majd némi undorral leültem. Ahogy végeztem keresném a légfrissítőt, hogy befújjak, hát nincs, ablakot pedig nem mertem nyitni, mert lifegett a kilincs. Jó, megyek át kezet mosni a fürdőbe, hát a csap is tiszta vízköves, borotva otthagyva a mosdó szélén. Ezek után picit csökkent a fiú iránti lelkesedésen, mert úgy tűnik a higiéniára nem ad, nekem viszont az az egyik legfontosabb dolog. Mit gondoltok? Túl szigorú vagyok vele, vagy igazam van?


Egyébként film vége után memtem már haza, mert ma korán kellett keljek és időre kellett menjek, de azóta nem keresett.



2023. ápr. 6. 10:48
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező, sok helyen egyáltalán nincs kulcs a vécéhez, csináltasson mindenki, akihez mész, a kedvedért? Jelen esetben meg ketten voltatok a lakásban, mit gondoltál, majd rád töri az ajtót, mert nem tudja, hogy a vécén vagy, vagy csak úgy?


Az viszont nem normális, ha olyat „produkálsz”, hogy átveszi a ruhád a szagot… Ezzel az erővel ő is írhatna ki kérdést, hogy randizzak-e tovább azzal a lánnyal, aki kakiszagú ruhában jött vissza a mosdóból:-)

2023. ápr. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
80%
Mondjuk ez nekem is szemet szúrt. Hogy felmegyek valakihez filmezni és olyat produkálok a wc-be, hogy az egész lakás bűzlik és a ruhám is átveszi a szagot, és azon aggódom, hogy vízköves a csap? :D
2023. ápr. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
71%

Nőként írok, aki szereti a tisztaságot és illatot, DE!

Ez egy egyedülálló hapsi egy legénylakásban. Amiket írtál, az ilyen szempontból tök normális. Igen, valóban megtehette volna, ha vendéget, főleg egy hölgyet vár, aki iránt még érdeklődik is, hogy ennél jobban kitakarít, tesz papírt, illatosítót. A zár és az ablak érdektelen, a csap szerintem nőknél is simán lehet vízköves, ha csak nagytakarításkor pucoválják meg.

Lényeg, hogy még nem írnám el ezek miatt.

És persze saját példa: a kapcsolatunk elején voltam sokszor a Kedvesem legénylakásában... hát... legénylakás volt a javából! De az értékéből semmit sem vont le, összejöttünk, azóta pedig én ügyelek ezekre. Ennyi.

N

2023. ápr. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
87%

"összejöttünk, azóta pedig én ügyelek ezekre. Ennyi."


Ok, nekem meg nem hiányzik az, hogy ha én nem takarítok, akkor disznóól a lakás.

2023. ápr. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
30%

43


Neked is sok eszed van. :D

2023. ápr. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
10%

#44 Nem disznóól. Ez még nem az a kategória!

#43 voltam

2023. ápr. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem olyan srác lehet aki még nem nagyon volt nővel, vagy k--vára leszarja hogy mit gondolnak nők arról hogy hogy él. Azért akinek volt már nőkkel dolga az tudja jól hogyha felhív valakit komoly céllal oda ahova él, akkor még a hülye is összerakja valahogy a lakást, legalábbis engem mindig úgy fogadtak egyedül élő férfiak hogy kb. ki volt takarítva és látni lehetett az igyekezetet. Úgyhogy lehet ez a komoly cél hiányzott, vagy tényleg ennyire igénytelen, és inkább szembesít a valósággal. Ebben az esetben legalább könnyebb döntésed van. :D
2023. ápr. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 Hans Pötterman ***** válasza:
59%

A rendetlenség meg a higénia igénytelenség két külön dolog. Én nem vagyok egy húde pedáns ember, néha van kupi körülöttem nem tagadom de attól még a retket,dzsuvát bűzt nem tűröm magam körül se a wcben,se a mosogató környékén,se sehol. A szét hagyott borotva is olyan ehhh.. mint a büdös zokni az a kategória.

Arról nem is beszélve ha már vendéget hív legalább őt tisztelné meg azzal hogy rendbe teszi a környezetet.

2023. ápr. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
35%
Ezért jó ha a női ridikülbe kerül pici nedves törlőkendő, fésű, mini parfüm, papírzsepi.
2023. ápr. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
23%
+alkoholos kezfertótlenítő
2023. ápr. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!