Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Higiéniai problémák kiszúrása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Higiéniai problémák kiszúrása első lakásos randin? Pedig a srác nagyon bejön. Mi a véleményetek? (21/n)

Figyelt kérdés

Ismerekedek egy sráccal már hetek óta, nagyon kedves, jóképű, humoros, kommunikatív, külsőre ápolt, tehát minden megvan benne, amit keresek személyiség terén. Voltunk randizni itt-ott, tegnap jött el az első olyan alkalom, hogy meginvitált a lakására.


Igyekeztem a legcsinosabban megjelenni, hogy én se okozzak neki csalódást. Mikor beléptem a lakásba egy picit fura szag fogadott de azt hittem a főzés szaga maradt ott. Szép rend volt, beszélgettünk, ettünk, majd filmeztünk. Hívta valaki telefonon, én pedig addig elugrottam mosdóba, mert amúgyis már kellett eléggé. Zárnám a wc ajtaját, nincs benne kulcs, mondom furi. Ott volt hagyva 4-5 üres guriga a földön, a wc karimája picit piszkosnak tűnt, fertőtletítőt nem láthatott egy ideje. Kipárnáztam papírral a wc-t, majd némi undorral leültem. Ahogy végeztem keresném a légfrissítőt, hogy befújjak, hát nincs, ablakot pedig nem mertem nyitni, mert lifegett a kilincs. Jó, megyek át kezet mosni a fürdőbe, hát a csap is tiszta vízköves, borotva otthagyva a mosdó szélén. Ezek után picit csökkent a fiú iránti lelkesedésen, mert úgy tűnik a higiéniára nem ad, nekem viszont az az egyik legfontosabb dolog. Mit gondoltok? Túl szigorú vagyok vele, vagy igazam van?


Egyébként film vége után memtem már haza, mert ma korán kellett keljek és időre kellett menjek, de azóta nem keresett.



2023. ápr. 6. 10:48
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
67%
Azt, hogy többet ne randizzon vele. Léteznek normális férfiak is...
2023. ápr. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
14%
Add kérlek istenem, hogy ne egy ilyen gyakorin lógó, extra problémákkal rendelkező lánykával sodorjon össze az élet. 🙏🏻
2023. ápr. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:
72%

Légfrissitő nálunk soha nincs, fújós, ablakot lehet nyitni. Por 2 nap utan lesz....mindenhol. A WC-re én is kényes vagyok de a "picit piszkos" is lehet, 3 nappal azelőtt volt takaritva, főleg ha a pasik állva pisilnek.

Én még a házas bnőimnél is láttam picit piszkos wc-t meg vizköves csapot (hol nincs?) , ettől még nem igénytelenek.

2023. ápr. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:
87%
Én férfiként is rendet tartok és a wc tiszta, a fürdő rendben. A barkács szobám kupis picit de a ilyen :) bármikor fehér zokniban lehet nálam lenni
2023. ápr. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező, én nem értem, hogy miért furi, hogy nincs kulcs a vécéhez, pláne, hogy egyedül lakik:-) Ez elvétve jellemző olyan lakásokban is, ahol többen élnek együtt.


A légfrissítőnél meg jobb az ablaknyitás, és ahogy írtad, van ablak, csak rettegtél a lifegő kilincstől:-)


A karima tisztasága nekem is fontos, de ha nem orbitális állapotok vannak, elmegy. A gurigákat ki lehetett volna dobni, de nem higiéniai probléma, rendetlenség.


A borotvát néha én is a kád szélén felejtem, a vízkő meg csúnya, de szintén nem higiéniai probléma. (Spéci szereket kell ahhoz használni, hogy lejöjjön, tehát, ha te takarítod rendszeresen, de nem vízkőoldóval, akkor vízköves marad.)


Nyilván te döntöd el, mennyire lombozott le ez vagy az, nem mi, de igen, szerintem kicsit túl szigorú vagy. Több férfinek is voltam már a lakásán, akik nagyon ápoltak, igényesek voltak, de alig volt, akinél minden patyolat lett volna a lakásában is, viszont senkinél nem volt nagyon durva állapot. Írtad, hogy egyébként rend volt, tehát akkor annyira igénytelen csak nem lehet.

2023. ápr. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
27%

35: A vizkoves csaphoz például jó a citrom, mi speciális egy citromban ?


Igénytelen és koszos. Ilyen nőt én azonnal ejtettem mert nem kell.

2023. ápr. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
75%
Máshol vannak az igényszintek. Akinél már egy vízköves csap is kiveri a biztosítékot, az ne menjen többé oda. Ennyi.
2023. ápr. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 Kései Sirató ***** válasza:
25%
Kérdező! Ha fontos neked a srác, beszélj vele, kérdezd meg, hogy csak most van ilyen kosz, máskor szokott e törődni a renddel, vagy mindig ez a helyzet. Így legalább megtudod, és ez által ő is látni fogja, hogy ez így neked nem OK, ha fontos vagy neki, változtat, esetleg tényleg nem mindig ennyire gáz a helyzet nála.
2023. ápr. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 A kérdező kommentje:

A lakás többi része úgy ahogy rendben volt, egyedül a wc és a fürdő volt számomra koszos és rendezetlen.


Világos, hogy mivel egyedül lakik, nincs miért zárja a wc ajtaját, viszont gondolom szoktak hozzá rajtam kívül is vendégek jönni, szóval egy kulcsot azért lehetne az ajtóba tenni. Nekem kellemetlen volt abban a tudatban vécézni, hogy nincs zárva az ajtó. És ugyanúgy diszkomfort érzetet adott az is, hogy dolgom végeztével nem tudtam magam után befújni, pedig kerestem mindenhol a légfrissítőt. Picike lakásban lakik, sajnos könnyen kijön a szag, emiatt is kínosan éreztem magam. Meg a ruhám is átvette így picit a szagot. Jobb híján az ablakot akartam kinyitni, de ahogy irtam lifegett a kilincs és inkább nem próbálkoztam tovább.


Nem tervezek nála takarítani, egyelőre csak randizunk. Ha majd a felesége leszek, vagy együtt élünk, akkor talán, addig nem tervezek se nála, se mas pasinál takarítani. :)

2023. ápr. 6. 12:28
 40/66 anonim ***** válasza:
89%

Hát akkor a te döntésed kedves kérdező, meg tudsz-e barátkozni ezzel a helyzettel ott vagy sem.

Ha nem, akkor keress mást. 🙂

2023. ápr. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!