Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Higiéniai problémák kiszúrása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Higiéniai problémák kiszúrása első lakásos randin? Pedig a srác nagyon bejön. Mi a véleményetek? (21/n)

Figyelt kérdés

Ismerekedek egy sráccal már hetek óta, nagyon kedves, jóképű, humoros, kommunikatív, külsőre ápolt, tehát minden megvan benne, amit keresek személyiség terén. Voltunk randizni itt-ott, tegnap jött el az első olyan alkalom, hogy meginvitált a lakására.


Igyekeztem a legcsinosabban megjelenni, hogy én se okozzak neki csalódást. Mikor beléptem a lakásba egy picit fura szag fogadott de azt hittem a főzés szaga maradt ott. Szép rend volt, beszélgettünk, ettünk, majd filmeztünk. Hívta valaki telefonon, én pedig addig elugrottam mosdóba, mert amúgyis már kellett eléggé. Zárnám a wc ajtaját, nincs benne kulcs, mondom furi. Ott volt hagyva 4-5 üres guriga a földön, a wc karimája picit piszkosnak tűnt, fertőtletítőt nem láthatott egy ideje. Kipárnáztam papírral a wc-t, majd némi undorral leültem. Ahogy végeztem keresném a légfrissítőt, hogy befújjak, hát nincs, ablakot pedig nem mertem nyitni, mert lifegett a kilincs. Jó, megyek át kezet mosni a fürdőbe, hát a csap is tiszta vízköves, borotva otthagyva a mosdó szélén. Ezek után picit csökkent a fiú iránti lelkesedésen, mert úgy tűnik a higiéniára nem ad, nekem viszont az az egyik legfontosabb dolog. Mit gondoltok? Túl szigorú vagyok vele, vagy igazam van?


Egyébként film vége után memtem már haza, mert ma korán kellett keljek és időre kellett menjek, de azóta nem keresett.



2023. ápr. 6. 10:48
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
71%

Mindenesetre azt nem szeretik, ha kibillentik őket rózsaszín álomvilágukból, ahol mindenki, de főleg ők csupa jóság és becsület, pedantéria, a lakásuk patyolat, ők nem dehogy, ők sose...

A kisnő is a kérdésben, hát elég elveszett lenne egy komolyabb válsághelyzetben vagy ne adj isten ha menekülttáborban kellene meghúznia egy ideig magát. Na ott látna csak rémeket! Hogy tudna élvezettel kakálni, miközben még öten dörömbölnek az ajtón wc-re várva!? Milyen diszkonfort érzése lenne, annak aki fél kinyitni egy liffegő kilincsű ablakot?

Persze ezekre kevés az esély, , de valahogy ti nem érzitek hogy túldrámázza dolgot? Ijesztő pókok nem voltak abban a budiban? Vagy csak a vízköves mosdó hagyott benne akkora mély nyomot?

Nekem legalább annyira elveszi a kedvemet ha valaki annyira mártírom, mintha igénytelen lenne. Bocs. Mindig az kiabál a legjobban akinek a háza ég, ezt megtanultam, meg azt is hogy mennyire képmutató a többség.

Btw.

Nem tudom, de emlékeim szerint kifújós wc - sprayt legutóbb a nyolvanas évek környékén vettünk, szerintem egy csomó háztartásban hiába keresne.

2023. ápr. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:
81%

Mondjuk az sem normális ha olyan büdöset szarsz, hogy átveszi a ruhád a szagot. Vizsgáltasd ki magad.

Nekem egyedül a koszos wc lenne kiábrándító kicsit. De kulcs a wc-hez nálunk konkrétan nincs. Úgyis tudjuk ha bent van valaki. Nekem nagyon furcsa, hogy te bezárkózol. Nem szokás kulcsra zárni a wc-t vendégségben, mert normálisék anélkül sem nyitogatnak be egymáshoz. Fújós légfrissítőt meg direkt nem veszek, annál büdösebb mincs mint mikor a szintetikus olcsó virágillat keveredik a kakaszaggal. Fúj. Akkor már inkább legyen a natúr kakaszag, az hamarabb elillan, de nekem ne fújják tele a lakásom olyan borzalommal. A vízköves csap attól függ mennyire az. Van a mèg teljesen normális szint, de mikor már vastag rétegben áll, az tényleg elég gusztustalan.

2023. ápr. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem özvegy volt, amikor összejöttünk. Nem volt megbeszélve, hogy elmegyek vele a házába (4. randi volt), de éppen arrafelé kirándultunk, és azt mondta, kocsival kanyarodjuk már oda, megmutatja, hol lakik, ha már majdnem a háza előtt megyünk el. Hát mit mondjak, a wc-ből meg lehetett volna enni a habostortát, olyan tisztaság volt, fürdőben is.

Szerintem ez emberfüggő, hogy kinek mi az igényszintje.

2023. ápr. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:
74%

"Fújós légfrissítőt meg direkt nem veszek, annál büdösebb mincs mint mikor a szintetikus olcsó virágillat keveredik a kakaszaggal."


Nem légfrissítőt kell venni, hanem direkt budiba valót, ami nem keveredik a sz...rszaggal, hanem semlegesíti. Szagsemlegesítő spray, ez van ráírva, pl. a DM saját márkája tökéletes. (Én nem tudnám elképzelni nélküle akkor sem, ha tök egyedül laknék.)

2023. ápr. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:
100%

Lehet csak arról van szó, hogy nem jött be neki a pasi annyira és inkább kifogást keres.

Vessetek meg, de a hiányzó kulcs a wc zárban lenne az utolsó, amire emlékeznék egy jól sikerült randi után.

2023. ápr. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:
86%
#64 Nekem csak gyerekkoromból rémlenek azok az orrfacsaró gyöngyvirág illatú sprayk, tény hogy a mai válsztékot nem ismerem. De nálunk igazából van szagelszívó úgyhogy mindegy. De nem annyira használom azt sem mert zavar hogy zúg. 1-2 percig van büdös, a férjem általában úgyis a nappaliban van addig, nem a fürdő közelében, úgyhogy nem kell szagolnia. De ezek szerint tényleg ahány ház annyi szokás. Nekem csak szemet ütött, hogy valaki szerint ennek a hiánya igénytelenség. Azért ne már. Semmi köze a tisztasághoz, csak egyéni preferencia.
2023. ápr. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!