Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Higiéniai problémák kiszúrása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Higiéniai problémák kiszúrása első lakásos randin? Pedig a srác nagyon bejön. Mi a véleményetek? (21/n)

Figyelt kérdés

Ismerekedek egy sráccal már hetek óta, nagyon kedves, jóképű, humoros, kommunikatív, külsőre ápolt, tehát minden megvan benne, amit keresek személyiség terén. Voltunk randizni itt-ott, tegnap jött el az első olyan alkalom, hogy meginvitált a lakására.


Igyekeztem a legcsinosabban megjelenni, hogy én se okozzak neki csalódást. Mikor beléptem a lakásba egy picit fura szag fogadott de azt hittem a főzés szaga maradt ott. Szép rend volt, beszélgettünk, ettünk, majd filmeztünk. Hívta valaki telefonon, én pedig addig elugrottam mosdóba, mert amúgyis már kellett eléggé. Zárnám a wc ajtaját, nincs benne kulcs, mondom furi. Ott volt hagyva 4-5 üres guriga a földön, a wc karimája picit piszkosnak tűnt, fertőtletítőt nem láthatott egy ideje. Kipárnáztam papírral a wc-t, majd némi undorral leültem. Ahogy végeztem keresném a légfrissítőt, hogy befújjak, hát nincs, ablakot pedig nem mertem nyitni, mert lifegett a kilincs. Jó, megyek át kezet mosni a fürdőbe, hát a csap is tiszta vízköves, borotva otthagyva a mosdó szélén. Ezek után picit csökkent a fiú iránti lelkesedésen, mert úgy tűnik a higiéniára nem ad, nekem viszont az az egyik legfontosabb dolog. Mit gondoltok? Túl szigorú vagyok vele, vagy igazam van?


Egyébként film vége után memtem már haza, mert ma korán kellett keljek és időre kellett menjek, de azóta nem keresett.



2023. ápr. 6. 10:48
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
17%

"Ez egy egyedülálló hapsi egy legénylakásban. Amiket írtál, az ilyen szempontból tök normális."


Nem. Kurvára nem. Aki felnőtt emberként nem képes takarítani, az menjen gondnokság alá. Az a kis húsdarab a lábacskái közt semmi alól nem menti fel.

2023. ápr. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:
79%
Kezdem magamat rosszul érezni hogy nem szaros a wc ülőke, amire naponta ráülök.
2023. ápr. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez most elgondolkodtatott, hogy aki azt mondta, mindenhol dzsuva van, az ennyi embert ismer, ilyen rossz a környezete, vagy ezzel nyugtatja magát?
2023. ápr. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
34%

40 év alatt sok lakásban megfordultam, és láttam már ezt azt, ezert semmin lepődöm meg. Alkalmozkodni is tudok egy bizonyos fokig

, tovabbá, volt hogy én is úgy hagytam valamit, mosást, takarítást mert nem mindig volt idő, nincs olyan lakás (ahol gyerekek is vannak) ahol minden nap tip- toppon ál. Maximum az tenyleg akinek az a hobbija hogy takarít, vagyis élvezetből teszi, vagy kényszeres.

2023. ápr. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
100%
Hát én utálok takarítani, de a tiszta budi az alap, nem tiptop.
2023. ápr. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
69%
54: elnézést de azt írta hogy le kell takarni az ülőkét. Tudod hogy 2 hét alatt nem lesz piszkos ? Egyszerűen hetek alatt lehet összekenni egyedül élve, a csapokat ha 2-4 hetente simán attorlom ecetsavas ronggyal nincs vizko, 15 évesek a csaptelepek ha fekszel a kádban meg alul se latsz semmit. Ne szivass már azzal hogy éppen nem volt ideje. Nem ideje nem volt hanem igénye. És nincs ezzel baj, ha valakinek ez így jó lelke rajta csak ne legyen az a magyarázat hogy éppen most.. felallok a wc-rol megnézem hogy szaros e. Ha igen újra wc kefe. Ha az ulokere felcsapodott a lehúzott víz abban a pillanatban attorlom egy nedves törlőkendővel minimum. Nem megvárom hogy a szaros le raszaradjon és pár óra múlva raulok a szarra, elkenem a combomon befujom magam és úgy megyek randira.
2023. ápr. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 Hans Pötterman ***** válasza:
61%

#52

Fúj de undi vagy tényleg

2023. ápr. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:
79%
Legénylakás, a legtöbb esetben ez ilyen, mármint mindkét nemnél megvannak úgymond a priorítások stb, na most férfiaknál a fürdő és konyha takarítása ritkán szokott az lenni, de attól magával még törődhet, lehet igényes.
2023. ápr. 7. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
13%
A felpontozott válaszok idióták és életszerűtlenek. 30-40-50 éves emberek írják, akik nem bírják beleképzelni magukat a kora huszonéves emberek bőrébe egyrészt, másrészt pedig itt a neten olyan dolgokat pécéznek ki és olyanok felett ítélkeznek ezerszeres szűrővel, amik a valóságban őket sem foglalkoztatják ennyire.
2023. ápr. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
20%
Legfeljebb majd Te fogod a fürdőt takarítani, ő pedig majd valami mást dolgozik.
2023. ápr. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!