Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Higiéniai problémák kiszúrása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Higiéniai problémák kiszúrása első lakásos randin? Pedig a srác nagyon bejön. Mi a véleményetek? (21/n)

Figyelt kérdés

Ismerekedek egy sráccal már hetek óta, nagyon kedves, jóképű, humoros, kommunikatív, külsőre ápolt, tehát minden megvan benne, amit keresek személyiség terén. Voltunk randizni itt-ott, tegnap jött el az első olyan alkalom, hogy meginvitált a lakására.


Igyekeztem a legcsinosabban megjelenni, hogy én se okozzak neki csalódást. Mikor beléptem a lakásba egy picit fura szag fogadott de azt hittem a főzés szaga maradt ott. Szép rend volt, beszélgettünk, ettünk, majd filmeztünk. Hívta valaki telefonon, én pedig addig elugrottam mosdóba, mert amúgyis már kellett eléggé. Zárnám a wc ajtaját, nincs benne kulcs, mondom furi. Ott volt hagyva 4-5 üres guriga a földön, a wc karimája picit piszkosnak tűnt, fertőtletítőt nem láthatott egy ideje. Kipárnáztam papírral a wc-t, majd némi undorral leültem. Ahogy végeztem keresném a légfrissítőt, hogy befújjak, hát nincs, ablakot pedig nem mertem nyitni, mert lifegett a kilincs. Jó, megyek át kezet mosni a fürdőbe, hát a csap is tiszta vízköves, borotva otthagyva a mosdó szélén. Ezek után picit csökkent a fiú iránti lelkesedésen, mert úgy tűnik a higiéniára nem ad, nekem viszont az az egyik legfontosabb dolog. Mit gondoltok? Túl szigorú vagyok vele, vagy igazam van?


Egyébként film vége után memtem már haza, mert ma korán kellett keljek és időre kellett menjek, de azóta nem keresett.



2023. ápr. 6. 10:48
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem keresett azóta, akkor nem nagyon van min mélázni.
2023. ápr. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 anonim ***** válasza:
85%
Elég kiábrándító egy ilyennel szembesülni. Volt hasonló ismerősöm. Kilószámra fújta magára a drága parfümöket, de a kocsija/lakása úszott a mocsokban...
2023. ápr. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:
90%

Saját sztori:

Nemrég felmentem egy lányhoz akivel ismerkedek. Ahogy szóltam neki, hogy 1 perc és odaérek lejött és olyan fura volt mert mintha egy kicsit még lenn akarna tartani. Aztán pár perc múlva felmentünk és az ajtón belépve éreztem, hogy huzat van. Na itt már kezdett leesni, hogy azért voltunk lenn mert nagydolga volt nemrég és ki tudjon szellőztetni. Kicsit később neki is telefonja volt na én is elmegyek akkor a mosdóba addig nem zavarom. Az ülőkét felhajtva láttam, hogy szeplős 1-2 helyen a wc (ha csak a tetejét hajtottam fel nem látszott, biztosan nem vette észre, én pedig kicsit előbb értem oda és sietett le valószínű ezért felejtette el). Nem csináltam belőle ügyet, megfogtam a kefét és levakartam. Ne legyen már neki ciki, ha utánam megy és véletlen mégis észrevenné, ne szégyenkezzen előttem.. Emberi dolog, megesik néha, nem kell ügyet csinálni belőle. Én mégsem tekintek rá úgy, hogy fúj micsoda igénytelen csaj és nem kezdek el undorodni tőle egy kicsi hiba miatt.

2023. ápr. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:
95%
Nekem is volt egy ilyen expasim. Első ottalvás után finoman jeleztem, hogy a fürdőt kicsit már ki kéne takarítani, mert állt a por a kád szélén, a polcon a kád felett összekeveredett a tusfürdő a kosszal. Kb két hét múlva mentem hozzá, semmi változás. Akkor egy kicsit ki is takarítottam, mert egy hosszú hétvégét ott töltöttem, utána megmutattam neki, hogy én kb erre gondolok, ha meghívok valakit magamhoz, és basszus, még ő sértődött meg! :D Hát, jó nagy hülye voltam, így visszatekintve.
2023. ápr. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 anonim ***** válasza:
73%
Az, hogy vízköves volt a fürdő, meg hogy nem volt kulcs a wc-ben az nem egy tragédia, az eldobalt guriga az már gázabb, nézd nyilván gondolhatod, hogy nem valami rendmániással van dolgod. Szerintem meg szigorú vagy kicsit vele, végülis igyekezett, kinyalta a nappalit, a wc-re mar nem jutott annyi idő, meg szerintem a férfiak alapból hanyagabbak ilyen teren. Azert rudhatnád, hogy az embereknek nem olyan a fürdőszobájuk, mint a reklámokban. Sok helyen a wc-t le sem húzzák, benne van a produktum, vagy a kádban van haj, szőr, borotva otthagyva, nőknél kenceficék, kipakolva mint a bazárban, tükrön ujjhegynyi por. Stb. Persze vannak igenyesek is, de nelegyenek illúzióid, sok lakásban ennél durvább látvány fogadna.
2023. ápr. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 anonim ***** válasza:
13%

Amúgy ezzel kapcsolatban nekem is lenne egy kérdésem mostmár.

Ha mondjuk tényleg nagyon nagyon tetszik amúgy a pasi, ezt leszámítva minden jó stb.

Ha legközelebb felajánlanád hogy kicsit kitakarítasz nála,szerinted megsértődne úgy ahogy a 14-es is írta?

2023. ápr. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:
100%
"Sok helyen a wc-t le sem húzzák, benne van a produktum, vagy a kádban van haj, szőr, borotva otthagyva, nőknél kenceficék, kipakolva mint a bazárban, tükrön ujjhegynyi por." - ehhez azért extra igénytelennek kell lenni :D hogy valaki pl ne húzza le maga után a wc-t. Annak elképesztő penetráns szaga lesz egy idő után.
2023. ápr. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 anonim ***** válasza:
78%

"Kapkodva vágott egy kis rendet mire mész "


A kupi egy dolog, de itt hónapok óta nem volt normálisan kitakarítva.

2023. ápr. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:
24%
Nem feltétlenül igénytelenség, van aki akkorát csinál, hogy nem megy le a vízzel. Vagy gyenge a víznyomás, mi voltunk olyan lakásba, mindegy mennyit húztuk le nem ment le, fenn lebegett
2023. ápr. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:
100%

"Ha legközelebb felajánlanád hogy kicsit kitakarítasz nála,szerinted megsértődne úgy ahogy a 14-es is írta?"


Na még mit nem! Más lakásában nem takarítok. Ráadásul előre vetíti, mire számíthatok, ha netán komolyabbá alakulna a dolog.

2023. ápr. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!