Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderen a magyar lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen a magyar lányok angol bemutatkozása. Mi ez???

Figyelt kérdés

Egy csomó magyar lány angol nyelvű bemutatkozó szöveget ír ki tinderen (és gondolom más oldalakon is).

Mi ezzel a céljuk?

Sznobság, divat, vagy csak annyit jelent "Szia, külföldi turistákkal kefélnék!"?


Egyszerűen nem értem, magyarázza már el valaki! Köszönöm.



2023. júl. 22. 09:33
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 A kérdező kommentje:

#50 🤷‍♀️

Nem én voltam kint. De annyit mondott, hogy a németek barátságosak voltak. Egy pontig. Aztán nem lehetett közeledni hozzájuk. Lehet ez kulturális jellegzetesség, de tény, hogy bennük van az über mensch. Ja és pokoli sok a bevándorló. Ha nem is cigánynak, de töröknek érezték magukat.


Ne hidd azt, hogy olyan jó dolog bevándorlók gyerekeként felnőni. Majd játszhat a törökökkel a gyereked. Egyáltalán nem biztos, hogy jól jár ha magyar szülők gyerekeként oda születik. A szülei még csak nem is állampolgárok! (kivéve persze ha a külföldi férj témáról beszélünk, az más)

A hazai oktatási rendszer valóban egy kaki, de vannak még helyek, ahol megfelelő munka folyik. Úgy gondolom, hogy a szülői/családi háttér fontosabb.


Na de vissza a kérdésemhez: Te pl. angolul írnád ki a szöveget tinderre?

2023. júl. 22. 17:03
 52/65 anonim ***** válasza:
64%
Nem mindenki tud érdemben beilleszkedni, gondolom az ismerőseid is ebbe a kategóriába estek, de ez semmit sem jelent, ez az ő egyéni tapasztalatuk.
2023. júl. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:
100%

igen ezt én is hallottam már ismerősöktől.

kifelé megy ez a mindenkit elfogadunk maszlag, de azért tartják a távolságot, illetve finoman érzékeltetik hogy csak egy bevándorló vagy.

2023. júl. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 Sunshinedoll ***** válasza:
64%

Nekem pl. azért volt kint angolul, mert nem csak magyarokkal ismerkedek, sőt, nekem az elmúlt 10 évben magyar pasim nem is volt. Van elég sok nem magyar budapesti lakos, aki tud angolul és nem jelent neki problémát h angolul írok ki valamit.

Ha ez sznobság vagy nemtudom, hát azzal én együtt tudok élni :)

2023. júl. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 Sunshinedoll ***** válasza:
72%
Sőt amúgy, falnak fogsz menni, de én az instagrammomat is angolul használom, mert a barátaim 60%-a nem magyar, és mert nekem az úgy jobban tetszik :D
2023. júl. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 A kérdező kommentje:
#55 Soha nem használnék instagrammot. 🤣
2023. júl. 22. 18:25
 57/65 anonim ***** válasza:
95%

#54: Szóval ha jól értem, te 10 év alatt nem találtál magadnak egy férfit, akivel legalább élettársi kapcsolatban lehetnél hosszabb távon? Mert ha már évek óta komoly kapcsolatban lennél, gondolom úgy írnál róla, hogy amikor még nem volt meg a mostani párom/pasim/férjem/élettársam... Persze nem mintha ismerném a kontextust, de ha ez valóban így van, akkor hát... te nem vagy sznob, nagyon nem...


Mondjuk lehet én gondolom ezt csak túl, de nem hinném, hogy ez valami olyasmi amire bárki is büszke lehetne, bár nyilván ez csak egy megérzés, lehet totál nem erre gondoltál. Egyébként te meg ettől fogsz falnak menni: én a munkám miatt naponta beszélek amerikai emberekkel és nagyon sok embert ismertem így meg, sőt kapaszkodj meg van közöttük olyan - fiatal 20-as évek elején - aki még használ Facebookot és még be is jelölt!;)


Attól még, hogy valaki anyanyelvi szinten beszél angolul, még nem jelenti azt, hogy ő majd külföldiekkel akar járni vagy randizni. Szerintem elég béna, hogy valaki ilyennel próbál menőzni egy anonim oldalon, mintha amúgy ők bármivel jobbak lennének a magyar felhozatalnál. Az megvan, hogy az simp, incel stb kultúra az nyugatról szivárgott át hozzánk? Hogy egy csomó pénzt kell a randipartneredre költeni és totál papucsot kell magadból csinálni?

2023. júl. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 Sunshinedoll ***** válasza:
57%

#57

Nem tudom, mi az olyan nagyon nehezen érthető abban, hogy 10 éve nem randiztam magyar pasival, ezért az elmúlt 10 évben egyik párom sem magyar volt = 10 éve nem volt magyar pasim.

Remélem sikerült kitisztázni a dolgot, ne vesszen kárba ha már ennyit agyaltál és ennyi időt meg gondolatot szántál egy vadidegen életére, ha már a szövegértésre nem sikerült.

2023. júl. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 anonim ***** válasza:
74%

#58: Szóval fején találtam a szöget és inkább kikerülte a választ. Egy idő után már nem nehéz ráérezni, hogy bizonyos nők hogyan gondolkodnak. XD Nyilván elsőre is érthető volt, hogy 10 éve nem randizott magyarral és nem volt magyar párja sem ez idő alatt, de az valami óriási redflag ha ő 10 év alatt vagy senkinek sem kellett hosszú távra vagy ő neki nem volt elég 10 év ahhoz, hogy elkötelezze magát... De biztosan ez a sznobsággal jár.😂


Amúgy meg aranyos, hogy aggódsz a szövegértési képességeim miatt, de kérlek ne fáradj miatta.🤣 Na meg minek kellene neked egy vadidegennek "kitisztázni" a dolgot, amennyiben nincsen igaza? LMAO

2023. júl. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:
75%

Pedig a rosszindulatodon mellett az is teljesen egyértelműen lerí mindkét válaszodról, hogy rohadtul nem megy a szövegértés. Nagyon-nagyon nem. Egyszer félreérteni és beégni még azt mondja az ember, h oké, na de kétszer. És még ki is kéred magadnak, sőt okosnak is hiszed magad.. :D

Sunshinedoll az 54-es válaszában egy büdös szóval nem írta, hogy 10 éve ne lett volna egyáltalán semmilyen kapcsolata, azt írta, hogy MAGYAR férfival nem volt, ami véletlenül sem zárja ki azt, hogy más nemzetiségűvel ne lett volna. Sőt, az 58-as válaszában szó szerint le is írta, hogy: "az elmúlt 10 évben EGYIK PÁROM SEM magyar volt". Tehát totál egyértelműen kiolvasható, hogy voltak (van) kapcsolatai, épp csak nem magyar férfiakkal, hanem elképesztően hihetetlen módon külföldiekkel. Hisz le is írta, hogy azért van kint angolul a bemutatkozása, mert nem csak magyarokkal ismerkedik. Erre te jössz már másodjára azzal, h 10 éve senkinek nem kellett.🤦🏻‍♀️

Na így már érted vagy még egyszer be szeretnéd égetni magad és utána még jól ki is kérni magadnak a hülyeséget?

2023. júl. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!