Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderen a magyar lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen a magyar lányok angol bemutatkozása. Mi ez???

Figyelt kérdés

Egy csomó magyar lány angol nyelvű bemutatkozó szöveget ír ki tinderen (és gondolom más oldalakon is).

Mi ezzel a céljuk?

Sznobság, divat, vagy csak annyit jelent "Szia, külföldi turistákkal kefélnék!"?


Egyszerűen nem értem, magyarázza már el valaki! Köszönöm.



2023. júl. 22. 09:33
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:
100%
#7: De ebbe miért keresed a logikát? Igen, van aki komolyan szeretne külföldiekkel, van aki alakalmira stb. Vagy már csak a kíváncsiság, élet érzés, hogy ő megteheti, hogy tud ismerkedni külföldiekkel, holott nem is lesz semmi sem, csak beszélget velük. Én már láttam olyat is angolul írt bioval, aki középsuliban 2-3-as volt angolból és a valóságban meg sem tudna nyikkanni angolul. Most őszintén, nem mindegy mi az oka?
2023. júl. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 A kérdező kommentje:
#8 A magyar nők felhozatala talán jobb amúgy? Felette állsz a magyar férfiaknak ilyen szempontból? 😉
2023. júl. 22. 10:43
 13/65 anonim ***** válasza:
86%
Igen, megtehetem, hogy válogatok, és emiatt pont az olyanok utálnak, mint te.
2023. júl. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 A kérdező kommentje:
#11 Mivel ezeken az appokon a képek után ez a második vonal a szűrésre, jó volna érteni, mert nem akarom az időmet pocsékolni. Szóval ha van valami korreláció az angol nyelvű bio és a személyiségjegyek közt, akkor ezt is szeretném bevenni a mérlegelési faktorok közé. Nem szoktam összefeküdni akárkivel.
2023. júl. 22. 10:46
 15/65 A kérdező kommentje:

#13 Ezzel kapcsolatban volt már bőven vita itt. A pont a végén az, hogy tinderen minden nő válogathat, kivéve ha korábban a cirkuszban mutogattak.

De ahogy írtam a logikára vagyok kíváncsi.

2023. júl. 22. 10:48
 16/65 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, miért nem élőben próbálkozol akkor?😂
2023. júl. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 A kérdező kommentje:
#16 Nincs életem. 😉
2023. júl. 22. 10:49
 18/65 anonim ***** válasza:
91%

Külföldi férjem lett. Tinderről! És kb az összes baratnőmnek.


"Szar a felhozatal" = 30 évesen meg a szülőkkel él/nem akar gyereket/gyerek! Nulla életcél, nulla egzisztencia, és kussoljak, legyen eleg az ingyenprogram, séta este/netflix! Etterembe ne akarja jarni, ha megis, csakis olcsó helyre, max egy szelet pizzára, es üditot ne vegyünk, az drága! es a felét fizessem, mert egyenlőseg van (kiveve az otthoni teendőket illetően, mert az a nődóga) Nyaralásra ne legyen igényem, se wellnesre, az b*ziknak való, meg milyen már, hogy egyszer egy evben kulfoldre akarok menni? Miért nem elég a velencei to egy napra hütőtaskaval? Természetesen legyek vékony, nézzek ki jól, legyek széphaju széparcu, öltözködjek csinosan, de ugy, hogy erre egy forintot nem költök!

Ki a francnak kell ez?????

2023. júl. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező, tisztában vagy azzal, hogy nem minden külföldi turista?
2023. júl. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 anonim ***** válasza:
86%

Ja bocs!

Azt kihagytam: "A diplomámat sz*pással szereztem, es a munkahelyi előmenetelemet csak a mázlimnak köszönhetem, mert ha egy nő sikeres, akkor az csak azert lehet, mert terpesztettem, ha egy férfi az, ő biztosan a tehetségének köszönheti"

2023. júl. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!