Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderen a magyar lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen a magyar lányok angol bemutatkozása. Mi ez???

Figyelt kérdés

Egy csomó magyar lány angol nyelvű bemutatkozó szöveget ír ki tinderen (és gondolom más oldalakon is).

Mi ezzel a céljuk?

Sznobság, divat, vagy csak annyit jelent "Szia, külföldi turistákkal kefélnék!"?


Egyszerűen nem értem, magyarázza már el valaki! Köszönöm.



2023. júl. 22. 09:33
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
87%

"Engem nem érdekelnek a külföldiek"

De azt azért ugye felfogod, hogy csak azért mert TÉGED nem érdekelnek a külföldiek (és mint kiderült az emberek se nagyon), másokat még érdekelhetnek??

"Számomra semmi izgalmas nincs bennük"

Ugyanaz. Attól, hogy számodra nincs bennük semmi izgalmas, másnak még lehet!

Miért magadból indulsz ki és miért csak ennyire fekete-fehér üzemmódban vagy képes gondolkodni? Bármennyire meglepő, de nem mindenki olyan mint te és nem mindenki gondolkodik ugyanúgy, mint te, ilyen egyszerű.

2023. júl. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező, egyszerűen léteznek nők (és férfiak) akik nálad nyitottabb jellemek és nem zárkóznak el mindenkitől és mindentől aki és ami Magyarországon határain kívül esik.

Nekem is külföldi párom van, bár nem az interneten ismerkedtünk meg, hanem Olaszországban, amikor kint voltam az első Erasmus programomon. A kultúra mindig is vonzott (részben ezért mentem ki), a nyelvet folyékonyan beszéltem (B tervnek pedig mindig ott volt az angol), amikor pedig megismerkedtünk, teljesen egymásra találtunk. Nem részletezem, mert nem az a kérdés és bár még csak négy éve vagyunk együtt, de minden nappal erősebbnek érzem a kapcsolatunkat. Butaság lett volna bármelyikünk részéről elutasítani a másikat, csak mert más országból való.

Teljesen érthető, ha valakinek elengedhetetlen, hogy azonos kultúrából származzon a párja. Másoknak viszont más dolgok fontosak vagy éppen kevésbé fontosak, így ők nyitottak a világ többi részére is, ami szintén teljesen érthető és nem értem, neked vagy másnak ez miért érthetetlen vagy problémás (nem mintha bármilyen hatása lenne a te életedre). Más embereknek más vágyai és igényei vannak, ennyi.

26/N

2023. júl. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 A kérdező kommentje:

#28 Nem releváns, de beszélek, méghozzá nagyon jól. Na jó, szóban csak jól, írásban nagyon jól.


Igen, ez a mentalitás biztosan izgalmas dolog...

De leírom a haverom példáját. Megismerkedett egy mediterrán nővel. Kicsit figyelemhiányos, de jól szituált, tanult, van saját lakása, autója. Nem gazdag, de anyagilag messze jobban áll a haveromnál. Külsőre nagyjából egy "szinten" vannak.

Haverom sosem volt sikeres a nőknél (én sem), a magyar nők mindig elhagyták. 30+-os, nincs kocsija, a szüleivel él, átlagfizetésért dolgozik, még diplomája sincsen (igaz a mai napig jár egyetemre). Ezen kívül szélsőségesen zsugori (nőkkel mondjuk nem), férfiként életképtelen (konkrétan egy villanykörtét nem képes kicserélni...), ráadásul az egész embernek van egy furcsa, kicsit autista kisugárzása. Pozitív tulajdonsága, hogy rámenős, magabiztos (bizonyos szempontból), hedonista (ez pozitív?), művész (zenél) és több nyelven beszél. A figura egy igazi, hamisítatlan életművész!

Na most a fenti negatív tulajdonságokat (amik szerintem ellehetetlenítenek egy hosszútávú kapcsolatot) csak én látom, a külföldi nő (még) nem. Egyébkén nagyon jó barátom az illető, én kedvelem, de nagyon nehéz őt elviselni. Mindig az volt a fejemben vele kapcsolatban, hogy neki soha nem lesz családja. Ez most sem változott.

De mivel a felszínen egy izgalmas figura, érdekes "mentalitással", temperamentummal, rövid távon vonzó lehet egy nőnek. Még egy külföldi nőnek is. Hosszú távú kapcsolatra viszont nem fogadnék. Ha mégis összejön neki (én drukkolok), az ellent mond mindannak, amit a nők "hivatalosan" egy férfiben keresnek.


Szóval számomra a "mentalitásban" semmi érték nincsen.

2023. júl. 22. 12:06
 34/65 A kérdező kommentje:

Azt még elfelejtettem, hogy a maga fura módján nagyon figyelmes a nőkkel. Sőt, megfojtja őket a figyelmével. De ennek a konkrét nőnek lehet, hogy most pont ez kell.

És hosszú távon?

2023. júl. 22. 12:08
 35/65 anonim ***** válasza:
9%

"Nekem is külföldi párom van, bár nem az interneten ismerkedtünk meg, hanem Olaszországban, amikor kint voltam az első Erasmus programomon"



Szoval elokerult a lapatallu olasz macho ujra....



39F incel

2023. júl. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 A kérdező kommentje:

#32 Köszönöm. Értem én, csak meg nem értem.

De a kérdéssel igazából azt akarom kideríteni, hogy SZÁMOMRA vajon van-e relevanciája annak, ha egy nő nyitott külföldiekre. Egyáltalán érdemes-e ilyen nővel foglalkoznom? Mert ez első körben nekem elég nagy értékrendbeli szakadéknak tűnik.

Igazam lehet, vagy nem feltétlenül?

2023. júl. 22. 12:12
 37/65 anonim ***** válasza:
83%

#35

Nem tudom, hogy ezt komolyan gondoltad vagy csak próbálsz vicces lenni, de megnyugtatlak, hogy a páromnak nincs "lapátálla" és nem is egy "macho" alkat. Illetve csak anyai ágról olasz, szóval nincs is az a tipikus olasz kinézete, mint amilyet szerintem te gondolsz.

Pont ez a baj, hogy sajnos sok magyar (nemtől függetlenül) még mindig nem jutott tovább a sztereotípiákon. Értem én, hogyha nem ismersz egy csoportot, akkor csak ez jut, de akkor legalább ne írnál butaságokat.


#36

Mégis miért lenne relevanciája rád nézve, hogy olyan nők, akik nem is részei az életednek (például nem a rokonaid) kikkel ismerkednek? Semmi közötök egymáshoz.

Figyelj, bepróbálkozni bepróbálkozhatsz, aztán úgyis kiderül, hogy mennyire vagytok egy hullámhosszon. Nem kell ezt ennyire túlgondolni.

26/N (#32)

2023. júl. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:
82%
Savanyú a szőlő, kérdező?
2023. júl. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 A kérdező kommentje:
#37 Nyilván egymással való ismerkedés esetén értettem a relevanciát. De értem, amit mondasz.
2023. júl. 22. 12:20
 40/65 A kérdező kommentje:
#38 Lebuktam.
2023. júl. 22. 12:20
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!