Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderen a magyar lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen a magyar lányok angol bemutatkozása. Mi ez???

Figyelt kérdés

Egy csomó magyar lány angol nyelvű bemutatkozó szöveget ír ki tinderen (és gondolom más oldalakon is).

Mi ezzel a céljuk?

Sznobság, divat, vagy csak annyit jelent "Szia, külföldi turistákkal kefélnék!"?


Egyszerűen nem értem, magyarázza már el valaki! Köszönöm.



2023. júl. 22. 09:33
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
100%
7: Nem turisták, én ismerkedtem meg Magyarországon tartósan élő külföldiekkel, nem is eggyel. Rengetegen vannak. Egyébként én úgy voltam vele, hogy nekem jó nyelvgyakorlás, ha randizgatok külföldiekkel, de ha több is lesz belőle, arra is nyitott vagyok.
2023. júl. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 A kérdező kommentje:
#18 Köszönöm, várok további hasonlókat.
2023. júl. 22. 10:52
 23/65 anonim ***** válasza:
100%
7-es: nem feltétlenül azt jelenti, hogy szar a magyar felhozatal, egyszerűen csak nyitott külföldi férfiakra IS. Sokat elárul a gondolkodásmódodról, hogy feltételezed, angolul kizárólag túristák beszélnek itthon. Elárulom: rengeteg külföldi dolgozik itt! :D Ha pedig csak szex-/laza kapcsolatot keres, akkor pedig pont jó lehet egy túrista, akivel pár napig eljárkál ide-oda, szexel vele, utána pedig nincs vele gond.
2023. júl. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim ***** válasza:
83%

"De mit vártok egy külföldi turistától? Talán majd elvesz feleségül, vagy komoly kapcsolatot akar és kiköltöztet magához?"


Lehet nagyon meglepő számodra de nem csak turisták vannak az országban. Diákok, expatok, kiküldetésen lévők, befektetők stb.


"Megeshet, láttunk már ilyet bőven, nade ennek mekkora az esélye?"

Lehet kicsi az esélye, de attól még miért ne kéne neki adni?


"Szexkapcsolatra meg nem mindegy, hogy magyar vagy külföldi?"

Nem, mert izgalmas kaland egy külföldivel lenni.


Ezeket amúgy továbbra is férfiként írom. Nekem volt már párkapcsolatom, szexkapcsolatom, barátságom külföldi lányokkal tinderről, pont nemsokára meglátogatom az egyiket a hazájában. Nekem nagyon sokat adtak ezek z ismertségek, személyiségfejlődésben is. Vaalmiért nagyon rá vagy görcsölve erre a témára hogy miért nem jó a magyar, pedig itt van egy lehetőség, hogy találkozz, ismerkedj külföldiekkel, kinyíljon a világod, szóval inkább örülj neki.

2023. júl. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim ***** válasza:
100%
#24: De azt azért tegyük hozzá, hogy nem mindenkinek annyira izgalmas, hogy HÚÚÚÚÚÚÚ NEM BESZÉL MAGYARUL! NEM LESZ VELE GOND MERT ÚGY IS VISSZAMEGY! Vannak olyanok, akik a munkájuk miatt így is ismernek sok külföldit, személyesen is, online is és lehet ők kifejezetten magyar nőkkel/férfiakkal ismerkednének. Na számukra eltudom képzelni milyen lehet, amikor ez fogadja őket a Tinderen, amit a kérdező leírt. LOL
2023. júl. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 A kérdező kommentje:

Nem tudom, nekem ezeket nehéz megérteni. Engem nem érdekelnek a külföldiek, különösen nem a külföldi nők. Mondjuk az emberek sem érdekelnek, úgy általánosságban, kivéve persze azt a párat, akit jól ismerek. Amúgy ismerek külföldieket, a kelleténél többet is, a munkám révén. Számomra semmi izgalmas nincs bennük, ugyanolyan büdöset kulelnak, mint én.


De én persze egy vidékről felkapaszkodott első generációs félértelmiségi vagyok. Nekem ezek a dolgok, amiket ide többen leírtatok, a sznobság kategóriába esnek.

2023. júl. 22. 11:38
 27/65 anonim ***** válasza:
66%
És beszélsz angolul egyáltalán? Attól, hogy téged nem érdekelnek a külföldiek, mást meg érdekelhet és értékelheti, hogy a tipikus magyar mentalitástól eltérővel találkozik.
2023. júl. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 anonim ***** válasza:
100%

27

Én 4 nyelven beszélek, de bzdmeg nem értem amit irtál...sokadszori olvasásra sem

2023. júl. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:
84%
29-mert nem beszélsz incelül, de ne bándd! 😆
2023. júl. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:
23%

külföldiekkel akar ismerkedni.

az ilyeneket én mindig ballra húzom.

ha magyar szöveg is van akkor már mehet jobbra is

2023. júl. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!