Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderen a magyar lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen a magyar lányok angol bemutatkozása. Mi ez???

Figyelt kérdés

Egy csomó magyar lány angol nyelvű bemutatkozó szöveget ír ki tinderen (és gondolom más oldalakon is).

Mi ezzel a céljuk?

Sznobság, divat, vagy csak annyit jelent "Szia, külföldi turistákkal kefélnék!"?


Egyszerűen nem értem, magyarázza már el valaki! Köszönöm.



2023. júl. 22. 09:33
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
76%

36: igen, ha te így állsz hozzá, akkor tényleg nagy értékrendbeli szakadék. Aki angolul (is) ismerkedik, az nyilván nyitott más kultúrák megismerésére, valószínűleg maga is szeret utazni.

Én pl. nem lennék olyannal, aki jól elvan ebben a posvány országban és nem szeretne nyitni, mert én sokat utazom egyedül is és sokkal jobban is érzem magam külföldön. Szerencsére a párom is ilyen, nem is maradunk már itt sokáig.

2023. júl. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 anonim ***** válasza:
70%
26-os: hát csak érdekelnek, ha itt pörögsz ezen a kérdésen! :D
2023. júl. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 anonim ***** válasza:
62%

#41: Most attól még, hogy valaki magyar párt szeretne, lehet hogy ő is simán kiköltözne külföldre, sőt ezt a tervét még meg is beszéli vele. Ehhez nem kell olyan típusnak se lenni, aki folyton utazik, egész egyszerűen éled ott kint az életed - remélhetőleg jobb életszínvonalon - mint ahogy itthon tennéd.


Sokan vannak, akik úgy vannak ezzel, hogy kimennek és pár év után haza is költöznek, felépítenek egy házat a kint összegyűjtött pénzből. Nem értem, hogy miért ne lehetnél nyitott más kultúrák megismerésére, ha magyar párt szeretnél és nem utazgatsz folyton. Csak akkor max ha igazán érdekel valami, mert te úgy vagy vele, hogy inkább megtakarítanád azt a pénzt.🤷

2023. júl. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 anonim ***** válasza:
82%
43: de pont ez a lényeg, hogy mi többek között azért megyünk ki, mert nekünk a jobb életszínvonalba az is beletarozik, hogy utazgassunk. Nem az itthoni házra meg autóra valót akarjuk megkeresni, nem akarunk visszajönni, maximum egy másik országba továbbállni.
2023. júl. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim ***** válasza:
44%

#44: Lényeg? Most megértem, hogy te olyan típus vagy, hogy szeretsz utazgatni, de valaki jobban szeret többnyire egy helyben maradni és ezt az életstílust bizonytalannak tartja. Én ezt pont nem tartanám "jó" életszínvonalnak, egy csomó pénz elmegy rá - már amennyiben ugyanarra gondolunk - holott azt másra is költhetnéd pl programok, autó, ház, digitális eszközök, tanfolyamok, bulik, koncertek stb.

Meg amit felhoztam most csak egy példa volt, ennyi erővel van olyan is aki sose jön haza, de mégsem utazgat folyton, hanem kiköltözik és éli ott tovább az életét.

2023. júl. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:
77%
45: Ezért írtam eleve, hogy a párom is utazgatós meg én is, amíg nem voltunk együtt, akkor is bejártuk a világot. A mi értékrendünkben ez fontos, másnak meg nem az, de pont ezért illünk össze, mert nem cseszegetjük egymást azzal, hogy miért erre költ a másik, mert mi magunk is erre költenénk.
2023. júl. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 A kérdező kommentje:

#41-től, aki(k) írtak.

Azt hiszem akkor megállapíthatjuk az értékrendbeli szakadékot.

Elismerem, hogy posvány országban élünk, de kint sem tudom elképzelni magam, egyáltalán. Persze nem kizárt, hogy egyszer erőt veszek magamon és kimegyek dolgozni, de az legnagyobb részt a pénz miatt lesz.

A túloldal hozzáállását egyébként egészségtelennek és depresszívnek tartom.


Ismerősöm dolgozott kint, ők úgy jártak el, ahogy #43 írta. Megvolt a beugró a házra, hazajöttek szülni a párjával. Azt mondja, nem nevelné a gyerekét abban az országban. Cigánynak és kirekesztettnek érezte magát a németek közt.


Másik, az exem, akit említettem. Ő a #41-es esete. Rendszerkritikus mémek. Évente minimum 5 külföldi út/nyaralás/kiruccanás haverokkal, vagy egyedül. Állandóan "menő" helyeken verte el a fél fizetését. Bár volt egy fél lakása, de nem értékelte. Az egész hangulata ilyen melankolikus, kicsit depresszív volt. Fél éve kint van a világ másik végén. Tele van a szociális médiája olyan posztokkal, ami alapján honvágya van! Utálja ezt az országot, de honvágya van! Sajnos nehezen tudok azonosulni ezzel a metropolita, hasadt, se veled, se nélküled világnézettel. Nem nekem való. (Mielőtt megkérditek, ezt leszámítva a csaj jófej volt.)

2023. júl. 22. 13:46
 48/65 anonim ***** válasza:
100%
#47-nem is kell vele azonosulnod. Mindenki úgy él, ahogy akar.
2023. júl. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 anonim ***** válasza:
10%
Nem akarnak ebben a posvány országban egy magyar pasassal gürcölni. Inkább elmennek nyugatra, beleülni egy nyugati hapsi farkába.
2023. júl. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 anonim ***** válasza:
60%
47: Aki ide szül gyereket, az nagyon nem látja, hogy mi folyik itt. Nekem van gyerekem, pont miatta húzunk el leginkább. Az oktatási rendszert az óvodától az egyetemig tönkrevágták, itt egy gyereknek sincs jövője. A legnagyobb ostobaság ide gyereket szülni vagy hazahozni. Akit meg külföldön cigányoznak, az úgy is viselkedik, mert igen, vannak ilyenek. Aki normálisan integrálódni próbált, azoktól nekem csak pozitív tapasztalatok jöttek vissza.
2023. júl. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!