Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van itt olyan akinek foglalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akinek foglalt férfi tetszett? Aki tetszik most tudtam meg hogy 1.5 hónapja van valakije. Előtte aki tetszett róla megtudtam hogy ő meg házas..

Figyelt kérdés
nov. 24. 08:09
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
35%

Jelen. Aki nekem tetszik, házas, van egy 2.-os lányuk is.

Az az egyik fő probléma ezzel, hogy fejben hiába tudsz mindent, tehát hogy nem etikus, hogy nem lehet semmi, hogy mást (függetlent) kell keresni stb-stb., attól még ugyanúgy hozzá fogsz vonzódni, máshoz nem. Mivel kolostorba vonulni nem akarok, én tegnap is találkoztam egy pasival, jól nézett ki és minden rendben volt vele, de semennyire sem mozgatott meg. És ez így van mindenkivel, hiába próbálkozom, hiába erőltetem. Ha meg nem teszem, akkor egyedül még többet gondolok erre a házas férfire, még jobban vágyom rá, még nagyobb a szenvedés, hogy nem lehet...

nov. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
25%
Nők! Jellemző!
nov. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
21%
Nekem az asszony pinájához nincsen gusztusom. Ettől el is száll a vonzalom, ha rá gondolok.
nov. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
57%

#2

Már amelyikre. Nem mindenki vonzódik foglalt faszokhoz.

nov. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
4%
4. Mindig az kell akinek van, soha nem az egyedülálló. Az lúzernek van tekintve, a legtöbb nő szemében.
nov. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is tetszett már foglalt pasi, de sosem mozdultam rá. Sokszor voltam szomorú, hogy miért nem velem van, mije van a másik csajszinak, ami nekem nincs stb. De aztán úgy voltam vele, hogy ha ne adj isten elxaródna a kapcsolatuk, én nem szeretnék ahhoz asszisztálni. Rossz lenne úgy megélni a párkapcsolatot, hogy én szakítottam szét őket.
nov. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
26%

#5

Nekem kellett volna egyedülálló, csak sem külsőre, sem személyiségre megfelelőt nem találtam. Így inkább megmaradtam magnak. Foglaltaktól meg irtózom. Mint írtam, amire meg is kaptam a pirosakat, hogy az asszony pinájához nincsen gusztusom. Kihúzza belőle, aztán dugná belém akár már 2 óra elteltével is, a belem is kifordul a gondolattól.

nov. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy már kedvem sincs keresgélni a sok csalódás miatt de egyedül sem jó.
nov. 24. 09:21
 9/27 anonim ***** válasza:
69%

Hát hiába, sajnos sok (nem mindegyik, de sok) nőciben felkelti a versenyszellemet, ha foglalt alfacsávót lát. Mert ugye hatalmas diadal, ha sikerül lecsapni az előző barátnője kezéről. Egoturbózás, hogy "én jobb nő vagyok, mert tessék, az Alex/Bence/Sanyi engem választott, nem azt a trampli exét!"


Csak ez elég vesztes stratégia, mert három dolog történhet:

1. az alfacsávó gerinces, és nem kefél félre, hanem kitart az elző csaja mellett. Akkor a kezdeményező nőci telesírja a netet, hogy "nincs egy rendes férfi sem, brühühü".

2. az alfacsávó gerinctelen, rárepül az új nőcire, gerincre vágja, aztán elhagyja. A továbbiakban lásd a "nincs egy rendes férfi sem, brühühü" sirámokat.

3. az alfacsávó gerinctelen, rárepül az új nőcire, gerincre vágja, aztán össze is jön vele. Viszont egy ilyen fazonnál borítékolható, hogy legközelebbi adandó alkalommal meg az új nőjét is megcsalja. A továbbiakban lásd a "nincs egy rendes férfi sem, brühühü" sirámokat.

nov. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
25%

#9 Milyen alfacsávó? Akivel tegnap voltam, objektíven nézve jobb, mint a házas férfi. Rá inkább illik az alfaság. Teljesen semleges volt számomra. Egyeseknek mintha fogalmuk sem lenne, hogyan működik a vonzalom vagy hogyan nem.

Pacsi, Kérdező, én is úgy vagyok vele, hogy egyedül sem jó, ugyanakkor kedvem sincs ahhoz, hogy ismerkedjek, aztán kiderüljön, hogy na, ő is csak egy újabb valaki, aki nem tud hatni rám...

#1

nov. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!