Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van itt olyan akinek foglalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akinek foglalt férfi tetszett? Aki tetszik most tudtam meg hogy 1.5 hónapja van valakije. Előtte aki tetszett róla megtudtam hogy ő meg házas..

Figyelt kérdés
2023. nov. 24. 08:09
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
#11 Akkor nem lehet, hogy csak félsz a kapcsolatoktól/elköteleződéstől, ezért tudat alatt direkt egy elérhetetlen férfit szemelsz ki, mert akkor biztonságban epekedhetsz utána anélkül, hogy az összejövés veszélye fennállna?
2023. nov. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó 👍
2023. nov. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
0%

#11 Nem, ez csak egy népszerű konyhapszichológiai magyarázat.

#1, #10

2023. nov. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
51%
8. U mik voltak az ok a nagy csalódások? Nem tőrtető, hanem van élete a munkán kivűl? Skodával jött nem bmwvel? Nem kigyúrt volt, hanem macis? Elfelezte volna a számlát a randin? Szexelni akart veled 3 randi után, ugy hogy tetszettek egymásnak? Meg kelet mozdulnod, és regisztrálni egy társkeresőre? Vagy mik voltak azok a hatalmas törések?
2023. nov. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gond egy ideig, hogy tetszik foglalt személy és akkor természetesen ha nem rondítasz bele a kapcsolatba (bármilyen is, bármennyire is flörtöl veled stb).

Ha évek óta fennáll, hogy más nem fog meg vagy ismét foglalt emberke az eseted és megint jó ideig eltart míg "kigyógyulsz" belőle akkor olyasmi áll fönn mint amit Tarhonyás Torta írt.

Nem konyhai vagy milyen pszichológia. Nemhiába a pszichológia szerint léteznek olyan fogalmak mint az elkötelezettségre képtelen személyek. Nem a kisujjukból szívták ki. Úgyhogy ha ilyesmi többször fordult már elő és nem is jön be jó ideje szingli ajánlatos leásni, hogy mi a probléma gyökere szakember által.

2023. nov. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

14es: pl valaki többször is eltűnt. Sokat beszélgettünk online de többször is eltűnt. Nagyon beleéltem magamat a dologba.

Többen meg pár héttel a találkozó után mással ismerkedtek.

2023. nov. 24. 13:28
 17/27 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzátenni hogy többször is láttam hogy nézett, szerintem én is tetszek neki.
2023. nov. 24. 13:29
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha szakít a másikkal akkor tetszel neki igazán. Úgyhogy addig hadd nézegessen nyugodtan.
2023. nov. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
65%
16. Ez mind? Beszélgettél és nem jött össze.
2023. nov. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Igen.

Nagy nehezen, 2x találkoztunk de eltűnt megint..

2023. nov. 24. 13:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!