Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van itt olyan akinek foglalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akinek foglalt férfi tetszett? Aki tetszik most tudtam meg hogy 1.5 hónapja van valakije. Előtte aki tetszett róla megtudtam hogy ő meg házas..

Figyelt kérdés
nov. 24. 08:09
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

#3!

Add kölcsön az asszonyodat, nekem lenne gusztusos hozzá.

nov. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Egy csoportos állásinterjún találkoztam egy férfival (végül egyikünk sem dolgozott ott). Beszéltünk utána pár szót, és a végén bemutatkozott kézfogással. Egy villámcsapás érzésem volt, nagyon jó volt, fél percig csak fogtuk egymás kezét és mosolyogtunk. Megkerestem Facebookon és ráírtam. Fél nap után kiderült, hogy van barátnője 6 éve, de már nem olyan jó a kapcsolat. Ott kellett volna tiltanom, de valamiért különlegesnek éreztem. Beszélgettünk pár napot, talizni is hívott, de lemondta, mert váratlanul betoppant a barátnője. Ott mondtam, hogy ez nekem nem kell.
nov. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
71%

Jelenleg nekem egy házas férfi tetszik,gyerekei vannak,régóta nős.

Nagyon tisztelettudó,soha nem lépett át egy bizonyos határt,nem kezdeményezett direktben,viszont volt már olyan vicces megjegyzése,ami megmozgatta bennem a kisördögöt.Persze én sem léptem felé soha semmi konkrétat.

Egy ideje ismerjük egymást,természetesen csak felszínesen.A beszélgetéseink csak munka témakörre korlátozódnak.Mégis nagyon tetszik.A külseje,a szemei,a mosolya,a stílusa,mindene...Amikor hosszabban csevegtünk,az olyan gyerekes módon jól esett.Volt egyszer,hogy munkaidőn kívül.Volt olyan is,hogy lazábban.

Nem tudom,de annyi biztos,hogy ha nem lenne gyűrű az ujján,ő volna az álompasi számomra.

Amúgy durva,mert ahogy előttem is írták,engem sem mozgat meg abszolút senki rajta kívül...

nov. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
56%
Utolsó vagyok,amióta utoljára kommenteltem ide (napokkal ezelőtt),azóta tett felém egy gesztust,apró lépést egyébként...❤️
nov. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
23as: mit csinált?
nov. 30. 18:41
 26/27 anonim ***** válasza:
0%
Meginvitált valahová kettesben...
dec. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
34%

#26 De jó neked... Élj a lehetőséggel, élvezd minden pillanatát!

#1 és #10 válaszoló vagyok, nálunk ilyen nem fog történni, és agyvérzést kapok már más férfiaktól, akik nem mozgatnak meg, de kénytelen vagyok velük foglalkozni, különben az egész hátralévő életem egyedül telik.

dec. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!